12.1.12 – a už bude jen krásně Zatím bez hodnocení.

Tak drtivou většinu zkoušek mám za sebou a díky bohu úspěšně! Možná se divíte, že není ani polovina ledna a já už mám dá se říct volno – je to kvůli tomu, že jsem si všechny zkoušky a klasifikované zápočty (testy), narvala do jednoho týdne. Nerada něco nechávám na poslední chvíli a chtěla jsem to mít za sebou a ne se nervovat, jak asi dopadnu, jestli to udělám na poprvé či na podruhé.

Z chemie jsem dostala trojku, což sice není nic skvělého, ale já jsem šťastná, že mě vůbec učitel pustil dál, protože jsem si vytáhla doopravdy nešťastnou otázku a netušila, co mám říkat. Ve farmaceutické botanice jsem si vytáhla otázku buněčné organely rostlinné buňky a to bylo doopravdy velké štěstí, protože o ní jsem věděla doopravdy hodně a vyvázla tedy s výbornou! Anatomický test byl vážně obsáhlý a zahrnoval veškeré půl roční učivo (od buňky, tkání, rozmnožovací soustavy, endokrynní soustavy, trávicí soustavy až po kosti a svaly). Z písemky jsem dostala za dvě a nemohla jsem tomu uvěřit, protože jsem se na to ani nepodívala a většinu z učiva si pamatuju z hodin (šla jsem tam s myšlenkou, že to nenapíšu, ale aspoň se podívám, jak písemka vypadá a půjdu na druhý pokus) – takže paráda!

Pamatujete si, jak tu byly tři otázky kvůli mojí semestrální práci? Tu jsem odevzdala a velmi se líbila, takže jsem úspěšně dostala zápočet do indexu. Stejně tak jsem zvládla písemku z přípravy léčiv a dnes jsem byla na poslední zkoušce z laboratorní techniky. Tam jsem si užila vážně spoustu srandy – abyste pochopili, já jsem člověk docela nešikovný a co můžu, to rozbiju. V laboratoři už se mi povedlo spoustu věcí odrovnat, rozlít kyselinu chlorovodíkovou, roztok modré skalice si vylít na plášť a tak dále. Pobavilo mě, když mi dnes vyučující řekla, že mě o hodinách pozoruje a že jsem velice šikovná! Pravděpodobně si mě s někým spletla, za což mohu být jen a jen ráda:)!

V úterý si jdu pro zápočet z latiny a tím to pro mě končí. Do konce ledna už se budu válet doma a jsem zvědavá, kolik se nás v únoru v ročníku zase sejde – pár lidí má totiž se zkouškovým vydatné problémy, takže nás pravděpodobně bude míň a míň.

Do února chci nafotit strašně moc fotonávodů, pokusit se o make-up video a dál? Kdo ví;)

Mers

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

11 komentářů

 1. jsi úžasná! :-) Gratuluju! :)

 2. Tak to ti moc gratuluju a moc se těšim na fotonávody a třeba i na video =).

 3. Strašně moc ti to přeju. Jsi nejlepší a nejchytřejší blogerka jakou znám. A prosímtě, jaký máš systém učení. Já to věčně nestíhám :). A ještě jednou blahopřeju!!!

  • Děkuju:) Systém… určitě o tomhle napíšu na blog, protože naučit se všechno za týden bylo nadlidské úsilí:) Jinak co ti takhle v rychlosti můžu říct je, že je důležitý dělat si mezi učením pauzy a nenechat se rozpylovat. Já jsem se třeba půl hodiny učila a potom jsem si dala půl hodinky pauzu na odreagování, pak se dá soustředit lépe:)

  • Děkuju. Pomohlo mi to :)!

 4. Blahopřeji, jsi šikulka a moc se těším na fotonávody :)

 5. Moc gratuluji Mers :)! a užij si ted volno bez učení ,zasloužíš si ho :)

 6. Gratuluji Mers a moc se těším na foto návody a videa. Anett

 7. Jéé, tak to jsi moc šikovná :)) Gratuluji ;)

 8. Moc ti gatuluju :D

 9. Moc gratuluji! Jen tak dál :)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist