14.9.13 – Benefit a Marianne Days Zatím bez hodnocení.

Zdravím vás a jsem hrozně ráda, že můžu napsat takhle pozitivní příspěvek z osobních zápisků. Jak většina z vás ví, v sobotu jsem byla na OC Chodov, kde jsem líčila ve spolupráci s Benefitem na Marianne Days (více jsem o tom psala v nedávném článku). Pokud vůbec nevíte, o co šlo, tak si ho určitě přečtěte. Teď už ale k samotné sobotě, protože z ní mám hrozně moc zážitků a jsem za to hrozně vděčná! V sobotu jsem v osm dorazila do Prahy, musela jsem vstávat před šestou (a to jsem šla spát asi ve dvě), takže jsem byla totálně nevyspalá a unavená. Původní plán byl být na té akci od 9:00 do 17:00. Nakonec jsme tam ale zůstali o něco déle a kufříky se balily až kolem sedmé.

„Stánek“ jsme otevřeli po deváté, všechno si připravili a já sama jsem byla děsně nervózní, protože zrovna extra moc podobných zkušeností nemám, takže nějaká ta nervozita u mě byla. Nejvíc jsme se s Janou (slečna, která tam líčila se mnou, moje sestřenka) smály, když jsme líčily první zájemkyně a totálně nám to nešlo. Za mě byla úplně nejhorší chvíle, kdy jsem měla poprvé nanášet řasenku. Jak jsem byla ještě vyklepaná, tak se mi třásla ruka a nějak jsem se nedokázala (ani vnitřně) zklidnit. No, nakonec to dopadlo vlastně dobře a za hodinku už jsem byla v pohodě, i když jsme se tomu teda hodně nasmály (dobře, smějem se až teď:D).

Bylo super, že jsem mohla vyzkoušet Benefit na ostatních a zkusit, jak sedí ostatním, jak se jim líbí. Největší radost jsem měla z tvářenek z Benetintu, Chachatintu a z PosieTintu. Byla hrozná sranda sledovat, jak se těch barev všichni bojí a myslí si, že budou vypadat jako klauni. Nakonec se ale všem moc líbily a celkově bych řekla, že i s líčením byly všechny zúčastněné dívky a ženy spokojené. Za což jsem šťastná, protože trefit se každému do vkusu není zrovna nic snadného. I když jsem se teda vždycky raději zeptala, co si konkrétně představují, zda něco výraznějšího nebo spíš neutrálního, jaké barvy by rády apod.

Po celém dni na nohou jsem byla neskutečně unavená, skoro jsem nepila a skoro nejedla (já vím, u mě divný), takže večer už jsem skoro padala na pusu a těšila jsem se domů, i když byla škoda, že to tak strašně rychle uteklo. Navíc byla paráda, že se ke mně i některé slečny odsud z blogu hlásily (díky Dwinnie mám taky fotky! Díky moc!!!:)*), chtěly se se mnou vyfotit nebo zkusit nalíčit, to byla fakt paráda a i když jsem většinu času byla pořádně nervózní, protože nejsem příliš zvyklá na to, aby mě někdo takhle oslovoval, byla to prostě a jednoduše paráda!

Díky moc ještě jednou za vaši podporu, všechny krásné komentáře, za to, že jsem chodíte, píšete mi a samozřejmě děkuju těm, které se k mně v sobotu hlásily. Je to strašně pěknej pocit! :)

Vaše Mers

1

1167984_197947977043790_2016255134_n

1371754_197947973710457_856665420_n

1236396_10200493408242554_2002271317_n

1278338_10200673206492922_2060018206_n

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

14 komentářů

 1. Bylo to super!:) Je mi líto těch, co nepřišly!:( A teď ukážu kámošce, že je na fotkách na blogu:)

 2. Pěkný článek :) Jen tak dál… ;)

 3. Ahoj Mers! V sobotu jsem tam také byla, (taková ta blondýna, co přijela na bruslích, jestli víš :D). Byla jsem docela nervózní a zároveň šťastná, že tě vidím. Nejsem moc komunikativní typ, především s cizími lidmi, možná jsem se ti zdála trošku zamlklá. :D Ale byl to pro mě snad větší zážitek, než kdybych potkala nějakou slavnou filmovou hězdu, vážně. A chtěla bych ti za to moc poděkovat! :))

  • Vím, vím, pamatuju si :)) To je paráda, jsem ráda, že jsi z toho měla radost! Já ti děkuju za to že jsi přišla, potkat čtenářka je fakt super :)

 4. Škoda, že jsem tam nebyla. Příště se určitě zúčastním:-)

 5. Ach jo, já jsem se s tebou taky chtěla vyfotit :-(

 6. Škoda, že jsem v sobotu nemohla (a taky jsem o tom teda nevěděla :D), jinak bych se taky přišla podívat :)

 7. To je škoda, že jsem tam nebyla, taky jak bych tam mohla být když je to od mě z domů do Prahy pěkná dálka. Škoda :-(

 8. Já bych si netroufla líčit někoho jiného, ale Benefit bych vyzkoušela:-)

 9. Super, díky moc za radu!

 10. Ahooooj :) .

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist