16.11.12 Zatím bez hodnocení.

Když jeden kolínský obchodní dům zásobili vánočními ozdobami, poznala jsem, že je zle a že Vánoce tu zase za chvíli budou. Když jsem včera nakupovala, bavily se přede mnou prodavačky, že mají strach z toho, až začnou pouštět vánoční koledy. Ale tentokrát ne – řekla jsem si – tentokrát nenechám všechno na poslední chvíli, začnu s dárky brzy, abych se pak nemusela stresovat. A taky udělám brzy mega Vánoční úklid a taky dárky brzy zabalím. Dobře, jak se tak znám, zase nic dřív neudělám a nechám všechno na poslední chvíli.

Každopádně dneska mi přišel jeden dárek pro Toma, který Vám tu samozřejmě nemůžu říct, protože pak by to pro něj nebylo překvapení, takže se už nemusím stresovat kvůli tomu, že pro něj nic nemám a nevymyslím. I když popravdě – trávíme spolu hodně času a přijde mi, že je pro mě nejjednodušší, vybrat dárek právě jemu.

V pondělí jdu ke kadeřnici! Další velká novina. Jdu si dát do vlasů svojí fialovou a jsem hodně zvědavá na to, jak to bude vypadat. Nakonec jsem se rozhodla pro něco elegantnějšího a méně výrazného než to, o čem jsem Vám povídala minule a inspirovala jsem se u Katy Perry, která má podle mě božské vlasy. Brzy budu zase v lékárně a tam není zrovna dvakrát vhodný přijít s výraznou “crazy” hlavou. Navíc mě pacienti/zákazníci neustále oslovují “paní magistro” a přeci nemůžu dělat magistrám ostudu, že jo! Rozhodně sem v pondělí nebo spíše v úterý dám fotky, jak jsem dopadla. Chci jít i na kratší sestřih, ale na nic rázného, potřebuju jen ostříhat konce a účes trošku provzdušnit.

Každopádně mám pro svojí kadeřnici spoustu informací a úkolů, jak přesně má účes vypadat a samozřejmě si tam beru notebook a ukážu jí mou přesnou vizi. Pochopte – já jako zákazník jsem totiž hrozná a náročná. Ale ten účes budu nosit já a tak potřebuju, aby mě nutně pochopila.

Nahoře to určitě chci ztmavit – v současné době mám asi půl roku nebarvené vlasy (používala jsem stejně jen přelivy), takže by s ničím neměl být problém. Dole bych chtěla jemný přechod do tmavší fialové, přesně jako to vidíte na obrázku s tím, že chci víc odstínů fialové – víc odlesků a tónů.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

8 komentářů

 1. už se těším, jak budeš vypadat! rozhodně se přiju kouknout na fotky)

 2. Obdivuju tě,že máš odvahu na experimenty ;) Těšíme se až zde budou fotky.
  Pěkný víkend Mers.

 3. Moc se těším na fotečky :) A přeju, ať to dobře dopadne :)

 4. Taky se těším na výsledek :) Já sama na vlasech neexperimentuju, ale u jiných se mi barvy líbí, hlavně ty neobvyklé – růžová, modrá, fialová,… ;)

  • To já právě na neobvyklé barvy moc nejsem. Hlavně mi vadí zelená a modrá, které se mi zdají neuvěřitelně nepřirozené. Já se vlastně divím tomu, že jdu na fialovou (diví se tomu i moje okolí:D)

 5. Jak ti vlastne dopadlo vysetreni v ty nemocnici:)??

  • Zatím takřka nijak. Byla jsem na pár vyšetřeních, dostala jsem nějaké hormonální léky a ještě čekám na výsledky z laboratoře:)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist