Domů Rodina & Škola Moje zápisky 18.12.11 Zatím bez hodnocení.

18.12.11 Zatím bez hodnocení.

9

Nejdřív Steve Jobs, teď Václav Havel – lidé ke kterým jsem vzhlížela, obdivovala jsem je nebo jsem je jen prostě a jednoduše měla ráda, i když jsem je osobně nikdy nepotkala. Rok 2011 je v tomhle doopravdy krutý, ale věřím v to, že po smrti přichází něco lepšího, uspokojivějšího, kde nic nebolí a nic netrápí, tak to má být. Dnešek byl poměrně smutný den, alespoň pro mě, protože Václava Havla jsem vždycky obdivovala, ani ne tak jako prezidenta, ale spíš jako spisovatele a upřímně doufám, že další Vánoční dny budou nabity příjemnou vánoční atmosférou.

Ale teď z jiného soudku: Za dva dny mi bude 21 let, čemuž stále nedokážu uvěřit – no uvědomte si to: Ještě devětkrát oslavím narozky a bude mi třicet, to je vážně k neuvěření. Na narozeniny se ale těším, kvůli dárkům,  i kvůli tomu, že mám podobné události ráda a ten dort a zákusky, který každý rok dostávám od mamky, vůbec není k zahození (a to má pak člověk po Vánocích nevypadat jak prase!). Nedávno jsem se rodičů ptala, proč mi dali jméno zrovna Lucie. Svátek mám 13.12, narozeniny 20.12, potom Vánoce – všechno naráz. Dozvěděla jsem se, že jsem byla plánovaný kluk a pro holku neměli jméno, takže mě maminka pojmenovala takhle a to, jak blbě to s oslavami vychází se dozvěděli v podstatě až příští rok!

Taky se tak těšíte na Vánoce? Já se jich přímo nemůžu dočkat – navíc to bude první rok, kdy je nebudu slavit jen s rodinou, ale i s přítelem. Sice už to jsou naše třetí Vánoce, ale do teď jsme je slavili až později, tentokrát to zkombinujeme, abychom mohli být spolu.

Jinak na blog jsem v poslední době nepřidávala nijak extrémně často. Bylo to hlavně kvůli tomu, že jsem trávila většinu času v posteli se špatným žaludkem, bříškem – no znáte to. Nebylo mi dobře, navíc se o mě ani neměl kdo starat (to na tom bylo nejhorší), takže jsem pár dní proležela a zkoukla snad všechny animované pohádky, které k nemoci prostě patří.

Přeju Vám krásné Vánoce, plno nečekaných a úžasných dárečků, dobrý bramborový salát a úspěšné poslední školní dny v tomhle roce!

Mers

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekVečerní líčení + (foto)návod
Další článekProč zajít na kosmetiku?
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

9 KOMENTÁŘE

  1. Ahoj Luci, taky Ti přeji krásně Vánoce a mnoho pěkných dárečku :)… A jinak, máme narozeniny ve stejný den :D =)

  2. Mers, taky Ti přeji Veselé Vánoce, Šťastný Nový rok a tak dále, vždyť to znáš.:))
    Jinak bych měla otázečku. Vím, že to sem asi nepatří, ale tak co :D Mohla bys mi prosím prozradit, kde jsi ukořistila ty skvělé paví náušnice, které máš nafocené na Fb? Uplně jsem se do nich zamilovala! V poslední době zbožňuju tenhle vzor :D Díky za odpověď :D Ruby ♥

  3. Na vánoce se teky moc těším a teď už se taky těším na to, že nebudu muset chodit do školy :D, taková úleva :). Jinak ti přeju krásné Vánoce a Silvestr.

  4. Taky přeju Veselé vánoce, hodně dárečků, hezké svátky a šťastný nový rok 2012:))

Diskuze je uzavřena.