18.12.11 Zatím bez hodnocení.

Nejdřív Steve Jobs, teď Václav Havel – lidé ke kterým jsem vzhlížela, obdivovala jsem je nebo jsem je jen prostě a jednoduše měla ráda, i když jsem je osobně nikdy nepotkala. Rok 2011 je v tomhle doopravdy krutý, ale věřím v to, že po smrti přichází něco lepšího, uspokojivějšího, kde nic nebolí a nic netrápí, tak to má být. Dnešek byl poměrně smutný den, alespoň pro mě, protože Václava Havla jsem vždycky obdivovala, ani ne tak jako prezidenta, ale spíš jako spisovatele a upřímně doufám, že další Vánoční dny budou nabity příjemnou vánoční atmosférou.

Ale teď z jiného soudku: Za dva dny mi bude 21 let, čemuž stále nedokážu uvěřit – no uvědomte si to: Ještě devětkrát oslavím narozky a bude mi třicet, to je vážně k neuvěření. Na narozeniny se ale těším, kvůli dárkům,  i kvůli tomu, že mám podobné události ráda a ten dort a zákusky, který každý rok dostávám od mamky, vůbec není k zahození (a to má pak člověk po Vánocích nevypadat jak prase!). Nedávno jsem se rodičů ptala, proč mi dali jméno zrovna Lucie. Svátek mám 13.12, narozeniny 20.12, potom Vánoce – všechno naráz. Dozvěděla jsem se, že jsem byla plánovaný kluk a pro holku neměli jméno, takže mě maminka pojmenovala takhle a to, jak blbě to s oslavami vychází se dozvěděli v podstatě až příští rok!

Taky se tak těšíte na Vánoce? Já se jich přímo nemůžu dočkat – navíc to bude první rok, kdy je nebudu slavit jen s rodinou, ale i s přítelem. Sice už to jsou naše třetí Vánoce, ale do teď jsme je slavili až později, tentokrát to zkombinujeme, abychom mohli být spolu.

Jinak na blog jsem v poslední době nepřidávala nijak extrémně často. Bylo to hlavně kvůli tomu, že jsem trávila většinu času v posteli se špatným žaludkem, bříškem – no znáte to. Nebylo mi dobře, navíc se o mě ani neměl kdo starat (to na tom bylo nejhorší), takže jsem pár dní proležela a zkoukla snad všechny animované pohádky, které k nemoci prostě patří.

Přeju Vám krásné Vánoce, plno nečekaných a úžasných dárečků, dobrý bramborový salát a úspěšné poslední školní dny v tomhle roce!

Mers

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

9 komentářů

  1. Ahoj Luci, taky Ti přeji krásně Vánoce a mnoho pěkných dárečku :)… A jinak, máme narozeniny ve stejný den :D =)

  2. Mers, taky Ti přeji Veselé Vánoce, Šťastný Nový rok a tak dále, vždyť to znáš.:))
    Jinak bych měla otázečku. Vím, že to sem asi nepatří, ale tak co :D Mohla bys mi prosím prozradit, kde jsi ukořistila ty skvělé paví náušnice, které máš nafocené na Fb? Uplně jsem se do nich zamilovala! V poslední době zbožňuju tenhle vzor :D Díky za odpověď :D Ruby ♥

  3. Na vánoce se teky moc těším a teď už se taky těším na to, že nebudu muset chodit do školy :D, taková úleva :). Jinak ti přeju krásné Vánoce a Silvestr.

  4. Všechno nej Mers :D.

  5. Taky přeju Veselé vánoce, hodně dárečků, hezké svátky a šťastný nový rok 2012:))

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist