Domů Rodina & Škola Moje zápisky 25.4.12 Zatím bez hodnocení.

25.4.12 Zatím bez hodnocení.

12

Dnešek jsem zas celý proflákala a to jsem si přikázala, že to už dělat nebudu – ne zrovna teď, kdy mám na všechno času málo! Měli jsme celý den komplet volno, takže jsem měla v plánu učit se tu debilní pitomou nepotřebnou nenáviděnou ošklivou chemii. Nakonec to dopadlo tak…

Včera jsme měli akci se třídou, tak jsme si šli sednou do jedné kolínské hospody i s jedním naším učitelem (šťastnou náhodou právě chemikářem, ale myslím, že mi to u zkoušky moc nepomůže). Domů jsem přišla střízlivá, ale hrozně unavená, takže jsem šla okamžitě spát. Probudila jsem se skoro už odpoledne, doplazila jsem se zmožená do sprchy a zas zaplula do postele se snídaní a pustila Simpsonovi. Celý den jsem si neustále říkala: Ještě dvacet minut a půjdu se učit.

No, to víš, že jo Lucie – nic nebylo! Nafotila jsem jeden (foto)návod, tajemnou ukázku můžete vidět na facebooku, napsala pár nových článků, ale k chemii jsem se zkrátka nedostala. Učit se budu zítra – slibuju!

Mějte se krásně a napište mi, ať nesedím u compu a jdu se šprtat, prosím!

Mers

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekZákladní pojmy ve světě blogování
Další článekFialové večerní líčení + (foto)návod
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

12 KOMENTÁŘE

 1. Znám, dnes jsem si místo učení biologie a angličtiny prohlížela tvůj blog, což mi přišlo mnohem poučnější a hlavně o 100% zábavnější, takže toho nelituji:D To až zítra, až schytám 5:))

 2. Jojo Luci..:D On ten čas rychle utíká, když se flákáš a to flákání člověka baví..:D Tak zejtra sedni k tý chemii.. To zvládneš..;)

 3. Jo jo, to já znám :D
  Na fotce ti to moc sluší, máš umělé řasy, nebo jen řasenku? Kdyžtak napiš, co je to za značku :)))
  PS: Neseď u compu a jdi se šprtat! :D

 4. Peč na comp, jdi se šprtat !! :D ( zrovna taky sedim u compu a to se mám učit :/ ) :D

 5. Jo,to znám :D Mers, mohla bych tě poprosit,ať tu recenzi na ten nový make-up s korektorem,co sis koupila,udělala co nejdříve to půjde? :) Můj mi už dochází a nevím,jak dlouho ho budou mít ještě v akci :) Díky

 6. Moc pěkná fotka :)
  Hele já bych si to klidně vyměnila,mě chemie baví :D

 7. Vypadáš krásně, moc hezká fotka :)

  Učení si vždycky nechávám na poslední chvíli a pak jsem na sebe naštvaná, takže to znám. Jinak na chemii mám naštěstí skvělou učitelku, takže jí mám docela ráda.

Diskuze je uzavřena.