25.4.12 Zatím bez hodnocení.

Dnešek jsem zas celý proflákala a to jsem si přikázala, že to už dělat nebudu – ne zrovna teď, kdy mám na všechno času málo! Měli jsme celý den komplet volno, takže jsem měla v plánu učit se tu debilní pitomou nepotřebnou nenáviděnou ošklivou chemii. Nakonec to dopadlo tak…

Včera jsme měli akci se třídou, tak jsme si šli sednou do jedné kolínské hospody i s jedním naším učitelem (šťastnou náhodou právě chemikářem, ale myslím, že mi to u zkoušky moc nepomůže). Domů jsem přišla střízlivá, ale hrozně unavená, takže jsem šla okamžitě spát. Probudila jsem se skoro už odpoledne, doplazila jsem se zmožená do sprchy a zas zaplula do postele se snídaní a pustila Simpsonovi. Celý den jsem si neustále říkala: Ještě dvacet minut a půjdu se učit.

No, to víš, že jo Lucie – nic nebylo! Nafotila jsem jeden (foto)návod, tajemnou ukázku můžete vidět na facebooku, napsala pár nových článků, ale k chemii jsem se zkrátka nedostala. Učit se budu zítra – slibuju!

Mějte se krásně a napište mi, ať nesedím u compu a jdu se šprtat, prosím!

Mers

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

12 komentářů

 1. To znám :D

 2. Znám, dnes jsem si místo učení biologie a angličtiny prohlížela tvůj blog, což mi přišlo mnohem poučnější a hlavně o 100% zábavnější, takže toho nelituji:D To až zítra, až schytám 5:))

 3. Ahoj Mers, moc ti to sluší.

 4. Brave Tangerine

  Jojo Luci..:D On ten čas rychle utíká, když se flákáš a to flákání člověka baví..:D Tak zejtra sedni k tý chemii.. To zvládneš..;)

 5. Jo jo, to já znám :D
  Na fotce ti to moc sluší, máš umělé řasy, nebo jen řasenku? Kdyžtak napiš, co je to za značku :)))
  PS: Neseď u compu a jdi se šprtat! :D

 6. Uč, se rychle. Comp nech bejt ten počká.

 7. Peč na comp, jdi se šprtat !! :D ( zrovna taky sedim u compu a to se mám učit :/ ) :D

 8. Jo,to znám :D Mers, mohla bych tě poprosit,ať tu recenzi na ten nový make-up s korektorem,co sis koupila,udělala co nejdříve to půjde? :) Můj mi už dochází a nevím,jak dlouho ho budou mít ještě v akci :) Díky

 9. Moc pěkná fotka :)
  Hele já bych si to klidně vyměnila,mě chemie baví :D

 10. Vypadáš krásně, moc hezká fotka :)

  Učení si vždycky nechávám na poslední chvíli a pak jsem na sebe naštvaná, takže to znám. Jinak na chemii mám naštěstí skvělou učitelku, takže jí mám docela ráda.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist