Domů Trendy & Fashion 5 důvodů, proč být na Instagramu! ...

5 důvodů, proč být na Instagramu! 3.8/5 (5)

0

Pokud miluješ chytré aplikace a sociální sítě, určitě máš kromě Facebooku i Instagram. Ne? Tak to rychle naprav! Instagram ti totiž umožní sdílet nejrůznější fotografie. Tak pokud ráda fotíš a fotek máš plnou paměť tvého mobilního telefonu, využij je pro Instagram a potěš i ostatní! Zde ti přináším 5 důvodů, proč být na Instagramu.

1. Konečně budeš mít místo pro tvé fotky!

Ráda fotíš a tvoje paměť mobilu je plná nejrůznějších fotek? Pokud si vytvoříš instagramový účet, budeš mít konečně místo pro všechny tvoje fotografie. Vystav ty nejlepší a sdílej je nejen s kamarády, kteří už na Instagramu určitě jsou, nýbrž i s ostatními lidmi. Pokud jsi vidět neustále s mobilem (nebo s fotoaparátem) v ruce, nejsi fotící maniak, jen ještě nemáš Instagram, kde bys svou vášeň mohla sdílet!

2. Na Instagramu získáš inspiraci pro tvé další focení

Pokud hledáš inspiraci – a to jakoukoliv, můžeš si být jistá, že na ni na Instagramu narazíš. Nepřeberné množství fotek v nejrůznějších sekcích probudí i tvé inspirativní já. Proto pokud zatím nevíš, co bys měla na Instagram dávat, nejprve se inspiruj. Pak už to půjde samo!

3. Žádný únavný chat, jen fotky, které mluví za vše

Také tě dlouhé chatování s kamarády začne brzo nudit? Své pocity nemusíš sdílet jen slovy, nýbrž i pěknými obrázky. Jen fotografie a nic víc a v tom je ta výhoda! Obrázek totiž mluví za vše, sdílet ho můžeš se všemi lidmi, aniž bys čerpala svou slovní zásobu.

4. Budeš součástí jedinečného projektu

Až budeš jeho součástí, pochopíš! Podle mě je Instagram jedinečný projekt a tobě se vyplatí být jeho součástí. Je určený nejen pro vášnivé fotografy (kteří mohou svůj instagramový účet brát jako svou galerii), ale i pro amatéry fotografy a pro všechny lidičky, kteří mají neustálou potřebu něco sdílet.

5. Instagram zvládne každý

Být na Instagramu, to znamená dobře se bavit. Nemusíš se bát, že aplikaci nezvládneš. Instagram nabízí velice jednoduchou manipulaci – úprava fotek v něm a následné sdílení ještě nikde nebylo lehčí. A proto neváhej a připoj se!

A co ty? Už máš účet na Instagramu?

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.