Domů Krása & Péče TOP 6 nejoblíbenějších nehtových designů + videotutoriály ...

TOP 6 nejoblíbenějších nehtových designů + videotutoriály 5/5 (3)

1

„Nehty jsou odrazem každé ženy“ – to je motto každé moderní slečny. O svůj vzhled bychom tak nějak měli prostě dbát. Tak jako móda, tak i nehtový design neustále pokračuje s dobou a to, co bylo moderní před dvěma lety, je dnes už často nudné klišé. Pokud se chceš dozvědět o trendech zdobení nehtů, věnuj pozornost tomuto článku, kde ti ukáži i podrobný videopostup jednotlivých technik. Takže bez dlouhého otálení jdeme na to.

1. Ombre technika zdobení nehtů

Nejoblíbenější technikou zdobení nehtů se v roce 2017 stala technika nazývaná Ombre. Že jsi o ní ještě neslyšela? Jde vlastně o jakýsi přechod z tmavší barvy na světlejší, přičemž se tento druh umění s oblibou využívá i na zkrášlení účesů či oblečení. Technika Ombre je na pohled jednoduchá, ale upřímně, dá zabrat i těm nejlepším manikérkám. No, pokud si tuto techniku ​​osvojíš, otevřou se ti široké možnosti do světa fantazie a kreativity. A co na ni potřebuješ? Jako podklad ti postačí obyčejný bílý lak na nehty a houbička. Jelikož se fantazii meze nekladou, zbytek barev je na tobě! ;-)

2. Glitter GRADIENT luxusní manikúra

Glitry a třpytky jsou „must have“ produktem v kosmetickém kufříku každé stylové slečny. Technika zdobení nehtů pomocí třpytek zažívá svou slávu od minulého století a dovolím si říct, že vzhledem ke své oblíbenosti u něžného pohlaví tato sláva nikdy neutichne. Glitrová manikúra na rukou skvěle vynikne na večírcích, svatbách, stužkovacích slavnostech, kde si to žádá více luxusu, ale je vhodná i na běžné nošení. Co na ni potřebuješ? Budeš potřebovat podkladový lak, sadu glitrů a kamínků a na fixaci povrchový lak.

3. Fancy vzorkování nehtů

Fancy technika zdobení nehtů se aplikuje pomocí funkce na tečkování (štětce na zdobení, ale dá se to zvládnout i za pomoci párátka nebo starého pera). Tato technika se soustřeďuje hlavně na fantazii pomocí které si můžeš i ty vytvořit zajímavé geometrické vzory bez jakékoli předchozí dovednosti. Pokud to nechceš nechávat na fantazii, inspiraci ti dodá i následující Videotutoriál.

4. Technika psaní po nehtu (Sharpie nail-art)

Koho z nás v dětství nelákalo psaní fixou po stěnách, lavicích či po jiných předmětech, kde by se to nemělo? Možná všechny, možná nikoho. Právě teď můžeš doběhnout zameškané a prostřednictvím ozdobného pera máš možnost si psát po nehtech! Lak zabudovaný v peru působí přirozeně, má jasnou barvu, dlouho vydrží a při jeho použití je malá šance, že se ti v ruce vyklouzne a ty jsi tak dobabráš rozpracované dílo! Naopak, můžeš si jím nakreslit precizní vzory a motivy.

5. Razítkování nehtů (Stamping nail-art)

Toto je technika, která je málo probádaná! Nic není jednodušší než nalakovat si nehet a obtisknout si něj oblíbený vzor, který by si jen těžko nakreslila. Pokud chceš něco roztomilého, jednoduchého a zároveň čerstvého, určitě si pořiď sadu na razítkování a jdi do toho! Můžeš získat bezchybnou manikúru, kterou ti bude každý obdivovat.

6. Vodní zdobení nehtů (Water Marble nail-art)

Tato metoda je poměrně jednoduchá, i když většina začátečnic s ní má trošku problémy. Technika vodního zdobení se dá aplikovat na přirozené, gelové či akrylové nehty a na její aplikaci budeš potřebovat malou nádobku, vodu, lak na nehty (nejideálnější gel-lak), párátko a ochrannou pásku. Postup je zobrazen v návodu dole.

A co ty? Jakou techniku na lakování nehtů používáš ty?

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

1 komentář

Diskuze je uzavřena.