… a konečně balíme (+ video) 5/5 (1)

Dneska je strašně chaotickej den a lituju, že jsem všechno to balení nechala na poslední chvíli. Ono sice sbalit sebe je v pohodě a zvládla bych to za nějakou tu hodinu, ale jedou s náma moji dva mladší sourozenci (7 a 9 let), takže musím dohlédnout i na ně, co si vezmou a co uděláme k jídlu na cestu a tak podobně. I kvůli nim je to taková zabíračka, protože znáte děti – oni si dokáží sbalit, ale zapomenou si polovinu věcí a co jsme se tak bavili, tak nejvíc se těší do bazénů, takže pro ně je nutnost jen plavky – nějakej kartáček jim je fuk.

Večer budeme ještě dělat jídlo na cestu, protože sedm hodin cesty je pro nás docela dlouho, takže budu muset ještě vymyslet a vzít nějaký dobrý hry do vlaku (jedeme vlakem, protože ho všichni máme zdarma), budu sebou táhnout notebook, čtečku kindle, nabíječky, mobil a takovou tu nepostradatelnou elektroniku.

Co se týče oblečení, tak to jsem se snažila vážně zredukovat, protože týden není moc a navíc nejedu jen já, takže nechci táhnout dvacetikilový kufr. Kosmetiku jsem si vzala jen tu nejnutnější + nějaké ty stíny, rtěnky a lesky. Opalovací krémy mám od Biodermy, na které se těším až je použiju. Vlasovou kosmetiku Gliss Kur + Baleu (masku a lak na vlasy). Opět sebou táhnu mega zásobu léků (co kdyby), hygienické potřeby.

Ještě mi chybí spodní prádlo, budu muset sbalit foťák až to tady všechno dodělám a ráno v šest se jede!

(Panikařím, nic nestíhám, v bytě je strašnej bordel!:D)

Užívejte prázdniny!

Mers

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

11 komentářů

 1. Nějak mi uniklo kam to vlastně jedeš.. Myslím, že si se o tom ještě nezmínila, nebo mi to uniklo :D Tak kam jedeš? Na Slovensko? :D

  • Už se mě na to holky ptaly, tak jsem to do článku ani nepsala:) JInak ano, jedeme na Slovensko na termální koupaliště:)

  • Jéé už sem to objevila v jednom komentáři.. Užij si to tam :) Já byla letos v Tunisu, a strašně mě štve, že jsem se musela vrátit! Klidně bych tam zůstala..

  • Tak to ti závidím! , já doufám, že nám moře vyjde příští prázdniny, tenhle rok to nějak nevyšlo:)

 2. Mě to balení připadá vždy strašné,nejhůř kosmetika,takže nakonec tahám většinu.Letos jsem byla na Krétě,i s animátorským programem,tudíž návrat do reality(a zimy) byl hodně krutý :D
  Moc si to tam užij! :)

 3. pekné video :) my tiež každý rok chodievame na termálne kúpalisko (v Podhájskej) akurát teraz to nejak nevyšlo :) ale vždy tam chodí strašne veľa čechov, neviem prečo :D

 4. Ahojky, prosím jaký odstín máš té rtěnky od essence?

 5. Ahojky, mohu se zeptat odkud máš prosimtě tu čelenku s jelenem? Je opravdu úžasná :)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist