Aloe Vera 4.43/5 (7)

Aloe Vera je známá po celém světě. Je to rostlina. Když ji rozkrojíte ve přostřed (na horní a dolní část), tak lžičkou můžeš získat průhlednou (nevím jak to nazvat) věc. Z té se potom může dělat tolik věcí.

Pití. Ano, pití. Může být s dužinou nebo bez. Můžeš to koupit např. v Lidlu. Já ho miluju. To pití je tak dobrý. Já bych se bez něj neobešla. Jestli si ho koupíte, tak ho určitě dejte do lednice.

Gel. Já ho mám doma. Gel z Aloe Very. Miju si s ním vlasy a používám ho i jako mýdlo. Mají ho v každém druhém obchodě v ČR. Můj kluk ho používá na -stydím se- zadek. Hygiena především…

Slizká průhledná věc jako přírodní maska. Natřeš si tím obličej nebo jiné místo a nalepíš na to listy. Funguje to jako lepidlo. Ne jako na papír. To nezkoušej.

Co si vyrobit v Aloe Very?

Maska na obočí. Do víčka od lahve nalij gel z Aloe. Nějaký pudr (co odpovídá barvě tvého obočí) tam taky přidej. Zamíchej párátkem a aplikuj na obočí a po 10 minutách umyj. Nesmíš zapomínat na obočí.

Domácí pití. Z Aloe ver nasbírej průhlednou slizkou věc a dej ji do mixéru. Rozmixuj a nalij do misky. Přidej trochu vody a cukru a máte domácí aloe-pití.

Já a Aloe-jak to je?

Už jako malá jsem měla v pokojíčku Aloe Veru v květináči. Mamka z ní dělala pití. Ve škole jsem na ní dělala 4 referáty. O přírodovědě jsem kecala a mluvila jen o ní. Teď ji pěstuju na balkóně. Přečtěte si můj komentář pod Blogerkami. Můj kluk o ní má knížku. Ale už nejsem ,,posedlá“ Aloe Verou. Jestli tě zajímá jak zasadit Aloe, tak mi napiš

Piš, čti a komentuj…

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

4 komentářů

  1. Ém...Jodie....

    Jak ji zasadit?

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist