Bronzovo – černé líčení + (foto)návod 4.88/5 (8)

5

Ahoj všem, po dlouhé době fotonávod na líčení, které se bude hodit hlavně pro večerní příležitosti, třeba i na ples nebo na diskotéku. Tohle líčení s hnědými odstíny patří mezi moje oblíbené a v poslední době ho na mne uvidíte snad nejčastěji ze všech. Chtěla jsem Vám hlavně ukázat stíny, které si mě docela získaly, i když nejsou úplně stoprocentně perfektní, hned Vám povím proč.

Je to taková mini paletka a koupila jsem jí na eBay, kde měla super hodnocení. Tím já se na podobných serverech řídím skutečně hodně, navíc stály skutečně jen pár korun (do stovky), takže proč ne? Barvy jsou tam skutečně nádherné, vypadá to, že je tam spousta třpytek, ty se ale po prvním použití z povrchu dostanou pryč a už je neuvidíte (škoda, ale nevadí). Asi nejzajímavější je na nich jejich konzistence. Nejsou totiž klasické pudrové, ale podobají se spíš těm mastným, proto na očích vyniknou ještě víc. Co bych jim vytkla je to, že na víčku trošku „šupinkatí“, nevím jak to jinak popsat, uvidíte samy na fotkách – každopádně to je vidět jen hodně zblízka, takže o žádný velký problém nejde. Celkově se mi stíny líbí, jsou výrazné a dají se krásně kombinovat. Podobného líčení můžete ale dosáhnout s jakoukoliv správnou barvou. Tak jdeme na to!

DSCF9607

Krok 1

Nejdřív jsem na oční víčko (na horní a i na spodní) jako podklad nanesla nám dobře známé stíny Maybelline Color Tattoo (v recenzi je můžete vidět zde). Oni jsou sice krásné samy o sobě, ale dají se použít právě jako skvělý podklad, protože celý den drží jako přibité.

DSCF9599

Krok 2

Teď jsem si vzala zmíněný tmavě bronzový stín a pokryla s ním takřka celé horní víčko

DSCF9613

Krok 3

A do jedné třetiny vnitřního koutku horního víčka nanesla světlejší bronzový stín

DSCF9621

Krok 4

Když jsme takhle krásně zkombinovaly tyhle dvě barvy, přichází na řadu černá. Je fakt, že ta co jsem použila já, je ta nejčernější černá, pokud je na vás ale moc výrazná, nebo zkrátka líčení nechcete tak tmavé, můžete použít světlejší nebo jí tam prostě vůbec nedávat, skutečně záleží jen a jen na vás, jak si líčení uzpůsobíte.

Černý stín jsem nanesla do očního záhybu u vnějšího koutku horního víčka a hezky vystínovala celý záhyb

DSCF9630

Krok 5 

Na spodní víčko jsem nanesle stín z kroku číslo 2 a lehce černého

DSCF9640

DSCF9645

Krok 6

Já si tekutou linku snad nikdy neodpustím, miluju klasické černé tekuté linky a ani nemusí být extra výrazné… Navíc jsem na horní víčko, nad oční záhyb, tam kde končí bronzový stín nanesla šedý, který tam sice možná úplně nepasuje (nebo se to zblízka na první pohled nemusí zdát), ale celkově je dojem z líčení pak mnohem zajímavější

DSCF9649

Krok 7

Vše jsem zakončila řasenkou, make-upem, pudrem, tvářenkou, rozjasňovačem a tadá, je hotovo!

DSCF9662

Kvůli světlu už jsem bohužel nedokázala vyfotit žádnou fotku celkového looku, stejné líčení mám ale na jedné asi měsíc staré fotce, takže jen pro představu :)

DSCF9030

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

8 komentářů

  1. Krása:) moc se mi líbí použité barvy.

  2. Líčení vypadá moc pěkně a sluší ti:)

  3. To je nádhera! Moc ti to tak sluší, .. bohužel já si tak výrazné líčení nemůžu dovolit, je to na mě moc tvrdé :-)

  4. Chci být tak šikovná jak ty :D Krásné líčení! :)

  5. Líčení je moc pěkné, i když je takové výrazné. Do školy bych si ho asi nevzala, ale někam na večer – proč ne. Jen mám obavy z toho, aby se mi to tak pěkně povedlo. S tmavými stíny mám obecně větší problém, ty přechody tam musí být precizní a to se mi ne vždy povede.
    Jinak moc ti to sluší. :))

  6. Povedené líčení. Děkuji za návod.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist