Černo – žluté líčení + (foto)návod 4.91/5 (11)

1

Zdravím Vás při začátku víkendu, dneska mám pro vás další fotonávod, tentokrát už poslední make-upový, který mám nafocený a příště se hned vrhnem na účesy, tak doufám, že se těšíte. Tohle líčení, může na první pohled vypadat docela extravagantně, rozhodně ne jako denní líčení, ale věřte/nevěřte, když nedáte černou, ale třeba jemnější šedou, tak se z toho dá dobře udělat i dobré a zajímavé líčení na den. Já žlutou jako oční stín moc nemusím, ale v kombinaci s černou a šedou se mi strašně líbí a doufám, že se bude tak moc líbit i vám! :)

Krok 1

V prvním kroku jsem nanesla hodně výrazný žlutý stín na střed horního očního víčka. Nemusíte ho nějak roztírat nebo se s tím piplat, upravovat se bude až na konci.

DSCF9268

Krok 2

Teď jsem na horní víčko přidala černou. I když to vypadá strašně, tak se toho nebojte. Dala jsem jí tam, kde jí primárně chceme, tedy k vnějšímu a dokonce i k vnitřnímu koutku oka.

DSCF9277

Krok 3

Vypadá to hrozně co? Ale nebojte, to není všechno! Teď jsem si vzala štětec, na něj jsem opět dala trošku černého stínu a začala jsem černou opatrně spojovat se žlutou a dávat ji i do záhybu oka.

DSCF9279

Krok 4

Černá sama o sobě takhle vypadá dost tvrdě a ani ne moc pěkně. Proto jsem se ji snažila změkčit hezkou stříbrno – šedou, kterou jsem dala hlavně nad oční záhyb.

DSCF9288

Krok 5 

Na dolním víčku jsem udělala černou tužkou linku, kterou jsem hned rozetřela, aby nepůsobila tvrdě a dodělala černými stíny. Do vnitřního koutku jsem taky dala světlejší stříbrnou, hezky to oko prozáří.

DSCF9299

DSCF9303Krok 6

Proto žlutá nepůsobí zrovna přirozeně na horním víčku, je ideální k podobným stínům udělat linku. Já jí udělala černou, tekutými linkami.

DSCF9309Krok 7

Už jen řasenka a je hotovo! Co na to říkáte? :)

DSCF9310

DSCF9317

DSCF9331

DSCF9340

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

19 komentářů

  1. Nádherné líčení;) Ta černá linka tomu dodala pořádné grády;))

  2. Tak to je luxusní!!! :O fakt se ti to povedlo Mers :))

  3. Krásné líčení, které ti moc sluší!!! Mimochodem: Máš krásnou barvu očí :))))

  4. Podobné líčení jsem nedávno dělala svojí sestřenici :)) I když to moje líčení rozhodně nevypadalo tak hezky jako tvoje :D

  5. ta žlutá tam není moc vidět, ale povedlo se ti to a je to hezké :3 :)

  6. Nádherné líčení, strašně ti sluší :) (kdybych se o to pokusila já, tak budu vypadat jako tučňák s monoklem :D ) Mimochodem, jakou značku tekutých linek používáš? Vypadají moc pěkně.

  7. Moc krásné líčení! :) jsi šikovná :D :)

  8. moc pěkne Mersmerize fakt užasný

  9. Sakra, škoda že nemám žluté stíny! :D Moc pěkné, povedlo se ti, jako všechny ostatní :)

  10. Narazila jsem na tyto stránky náhodou a musim pochválit mate sice název pro slečny ale i paní se mohou inspirovat návody jsou srozumitelný fotky super chvalim a přidávám si do oblibenych a to už slečna nejsem :-))

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist