Domů Krása & Péče (Foto)návody Černo – žluté líčení + (foto)návod ...

Černo – žluté líčení + (foto)návod 4.91/5 (11)

19

1

Zdravím Vás při začátku víkendu, dneska mám pro vás další fotonávod, tentokrát už poslední make-upový, který mám nafocený a příště se hned vrhnem na účesy, tak doufám, že se těšíte. Tohle líčení, může na první pohled vypadat docela extravagantně, rozhodně ne jako denní líčení, ale věřte/nevěřte, když nedáte černou, ale třeba jemnější šedou, tak se z toho dá dobře udělat i dobré a zajímavé líčení na den. Já žlutou jako oční stín moc nemusím, ale v kombinaci s černou a šedou se mi strašně líbí a doufám, že se bude tak moc líbit i vám! :)

Krok 1

V prvním kroku jsem nanesla hodně výrazný žlutý stín na střed horního očního víčka. Nemusíte ho nějak roztírat nebo se s tím piplat, upravovat se bude až na konci.

DSCF9268

Krok 2

Teď jsem na horní víčko přidala černou. I když to vypadá strašně, tak se toho nebojte. Dala jsem jí tam, kde jí primárně chceme, tedy k vnějšímu a dokonce i k vnitřnímu koutku oka.

DSCF9277

Krok 3

Vypadá to hrozně co? Ale nebojte, to není všechno! Teď jsem si vzala štětec, na něj jsem opět dala trošku černého stínu a začala jsem černou opatrně spojovat se žlutou a dávat ji i do záhybu oka.

DSCF9279

Krok 4

Černá sama o sobě takhle vypadá dost tvrdě a ani ne moc pěkně. Proto jsem se ji snažila změkčit hezkou stříbrno – šedou, kterou jsem dala hlavně nad oční záhyb.

DSCF9288

Krok 5 

Na dolním víčku jsem udělala černou tužkou linku, kterou jsem hned rozetřela, aby nepůsobila tvrdě a dodělala černými stíny. Do vnitřního koutku jsem taky dala světlejší stříbrnou, hezky to oko prozáří.

DSCF9299

DSCF9303Krok 6

Proto žlutá nepůsobí zrovna přirozeně na horním víčku, je ideální k podobným stínům udělat linku. Já jí udělala černou, tekutými linkami.

DSCF9309Krok 7

Už jen řasenka a je hotovo! Co na to říkáte? :)

DSCF9310

DSCF9317

DSCF9331

DSCF9340

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekDokonalý účes v zimě – i s čepicí!
Další článekCarrie – Kniha + film
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

19 KOMENTÁŘE

  1. Krásné líčení, které ti moc sluší!!! Mimochodem: Máš krásnou barvu očí :))))

  2. Podobné líčení jsem nedávno dělala svojí sestřenici :)) I když to moje líčení rozhodně nevypadalo tak hezky jako tvoje :D

    • NO, já žlutou úplně extra nemusím, takže se snažím to s ní úplně nepřehánět :)

      • přesně :D taky se mi žlutá moc nelíbí, ale s tou šedou-černou působí elegantně a vypadá to zajímavě :)

  3. Nádherné líčení, strašně ti sluší :) (kdybych se o to pokusila já, tak budu vypadat jako tučňák s monoklem :D ) Mimochodem, jakou značku tekutých linek používáš? Vypadají moc pěkně.

  4. Sakra, škoda že nemám žluté stíny! :D Moc pěkné, povedlo se ti, jako všechny ostatní :)

  5. Narazila jsem na tyto stránky náhodou a musim pochválit mate sice název pro slečny ale i paní se mohou inspirovat návody jsou srozumitelný fotky super chvalim a přidávám si do oblibenych a to už slečna nejsem :-))

Diskuze je uzavřena.