Domů Rodina & Škola Čtenářky píší Lednové téma Zatím bez hodnocení.

Lednové téma Zatím bez hodnocení.

13

Konečně jsem se rozhoupala k tomu uvést další díl Čtenářky píší k lednovému měsíci. Určitě si pamatujete, že minule byly články moc pěkné a celkově se mi vaše příspěvky líbily. Protentokrát už mám téma vymyšlené a budu moc ráda, když se nad tím zamyslíte a Váš článek mi pošlete.

Téma je hodně široké a můžete doopravdy vymyslet, co vás jen napadne. Může to být vlastní zkušenost, úvaha, zamyšlení, klasický článek, rady pro oplácanější slečny, jak si více věřit, příběh at už vlastní nebo vymyšlený – fantazii se meze nekladou. O co tedy půjde?

Tématem na měsíc leden je: Na váze nezáleží

Svoje články a nápady mi posílejte na email mersmerize@proslecny.cz do 28.ledna 2012 ve formátu .doc (office word 2003) nebo .docx (office word 2007), pokud by s tím byl nějaký problém a nemohly jste psát ve wordu, klidně text hodte přímo do mailu!

Do samotného emailu uveď jméno/nick, pod kterým článek uvedu a tvůj věk. Pokud máš blog a chceš ho u článku mít napsaný, tak připiš i jeho adresu. Články se tu objeví přinejlepším prvního února.

Jaké jsou podmínky psaní? Samozřejmě se článek musí týkat tématu, nebudu zadávat přesný rozsah – samy vidíte, jak dlouhé články průměrně píši já, takže se snažte to rozvést ne na dvě věty, ale alespoň na pár odstavců. A znovu pěkně prosím – čtěte po sobě! I v tom se odráží kvalita autora a i když chápu, že každý udělá chyby (já je dělám denně), snažte se vyhnout ošklivým hrubkám a nelogickým souvětím.

Dále Vás taky všechny žádám, aby jste články nekradly! Chci originální článek, spešl vymyšlený pro můj blog – takže nechci, aby byl zveřejněný kdekoliv jinde (až po vložení příspěvku na můj blog si ho můžeš dát na svůj). Je to hlavně kvůli tomu, abych jednoduše zjistila, zda jste článek nevzali z jiného serveru, takové články totiž rozhodně nestrpím.

Zaslané články si projdu samozřejmě všechny do jednoho. Je možné, že se mi bude líbit víc než jeden článek, v tom případě jich zařadím víc. Pokud budou články delší, nebo se ti povede jen určitá část textu, je možné, že ji také zveřejním. Nebudu však pozměňovat myšlenku celého článku – o tu přece jde.

Na vymýšlení, psaní a poslání článku máte dlouhou dobu a čím víc textů mi přijde, tím budu šťastnější. Ráda si přečtu vaše názory.

A pokud tvůj článek neuveřejním? Nemusí to nutně znamenat to, že neumíš psát nebo že se mi tvůj článek nelíbil:)

Přeju spoustu dobrý nápadů a kreativní mysl

Mers

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekPátek třináctého
Další článekKaždý účes začíná fénováním
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

13 KOMENTÁŘE

  1. Ahoj Mers, ku tejto téme mám dosť vážny vzťah preto by som ti rada napísla, problém je v tom, že som slovenka. Mohla by som písať česky ale neovládam vašu gramatiku tak sa chcem opýtať či by nevadilo keby som článok napísala po slovensky.

Diskuze je uzavřena.