Domů Rodina & Škola Moje zápisky Pátek třináctého Zatím bez hodnocení.

Pátek třináctého Zatím bez hodnocení.

10

Věříte na pátek třináctého jako na nešťastný den?

Přiznám se, že já ne, ale i tak jsem byla ráda, že v ten den nemusím na žádné zkoušky – pouze jsem spolužačkám držela palečky, protože byl další termín anatomického testu, takže jsem zůstala hezky v postýlce doma. Ale co se mi nestalo…

Ráno jsem se probudila s nehoráznou bolestí v jednom ze zadních zoubků, tak jsem si šla zuby vyčistit a přemýšlela, jestli se mi tam náhodou neudělal kaz! To byste nevěřili, ale vypadla mi půlka moudráku! Měla jsem z toho fakt šok, protože, když Vám najednou ve dvaceti začnou padat zuby, je to trošku podezřelý!  Každopádně zítra jdu na vytrhnutí, z kterého mám hrůzu – nejenom, že nemám ráda zubaře, navíc trhání moudráků je prej to nejhorší, takže jsem zvědavá jak dopadnu, nemám z toho moc dobrý pocit. (Stejně mě nejvíc trápí to, že pak nebudu moct několik hodin jíst!).

Dnes jsem nafotila několik fotonávodů (jeden z nich se tu objevil už dnes a na ten další tu určitě brzy také narazíte), z nudy jsem začala znovu hrát The sims 3, ale jak se znám, brzy mě to omrzí, stále čtu knížku Píseň ledu a ohně (Game of throne) a vzhledem k tomu, že v každém díle umře extrémní množství hlavních postav, mi to dost trhá nervy! Trpím také smutným nedostatkem sněhu – kdo to kdy viděl, aby v polovině ledna napadly tři vločky sněhu a stýská se mi po Vánocích, které bych si klidně hned zopákla – hlavně ten řízek se salátem!

Mers

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekZatočený culík + (foto)návod
Další článekLednové téma
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

10 KOMENTÁŘE

  1. Mers, ani ja som doteraz neverila na piatok 13-teho… ale odteraz už verím, pretože moj brat cestou za svojou priatelkou v piatok 13-teho havaroval na aute :(… našťastie sa mu nič nestalo :) :( inak držím palce u zubára :)

  2. Asi záleží, jestli tě bolí osmička nahoře nebo dole (horní jsou prý lepší), mě trhali oba dolní rovnou z dásně a přežila jsem to, ale tobě přeju, aby tě to bolelo o dooost míň než mě :).

  3. Tak to je mi tě líto :( ale budu držet palečky aby tě to moc nebolelo!

  4. Pěkný článek,jinak na pátek 13tého jsem dříve věřila,ale teď už ne.Sice když máme psát test nebo tak,trochu mám obavy,ale jinak ne.No a teď k zubům.Vážně tě lituji :( Já mám šílený strach ze zubařů.Asi proto,že mám od asi 10 let zvýšenou kazivost a asi v 11 jsem měla váček atd,…Tak ti budu držet palečky aby si to zvládla bez bolesti a určitě nám napiš jak to dopadlo :)

  5. Já taky nějak moc nevěřím na pátek 13., ale v pátek jsme zrovna psali pololetku z češtiny..:/ :D..A taky mám 13. svátek a ztratila jsem ten den mobil a to byla středa..:D

  6. :DD letos jsem měla na pátek 13. svátek a musím uznat že to byl nejlepší pátek 13. ! Takže měním svůj názor na tento den :)

  7. Tak já přímo zubaře nesnáším, ale držím palce ať to není tak hrozné a ať to přežiješ:D a co nejdřív si dáš pořádnou porci jííídla:D na ty fotonávody se moc těším:))

  8. Ahoj,tak jak jsi dopadla Mers? myslela jsem na tebe :) zubaře nemám moc v lásce ,tak snad tě nějak moc netrápili!

  9. Já jsem šla pátek 13. a vrazil do mě letící pták! A den po si rozbiju zuby…

Diskuze je uzavřena.