Domů Krása & Péče Vlasy Dlouhé vlasy s clip in ...

Dlouhé vlasy s clip in 4.67/5 (6)

0

Stát se majitelkou dlouhých vlasů je pro většinu z nás velký sen a chceme toho dosáhnout za každou cenu. Bohužel krásné a zdravé vlasy nejsou otázkou hodin nebo dní, ale v tom lepším případě let. Navíc se o ně musíš velice pečlivě starat, protože je sice pěkné mít vlasy dlouhé, ale pokud nebudou zdravé a bude na nich vidět, jak trpí – k čemu to bude?

Pokud nejsi trpělivá, nechceš čekat nějaký ten rok nebo ti tvůj kratší sestřih vyhovuje a chtěla bys jen jednou za čas zaujmout délkou, skvělou možností pro tebe, jsou clip in vlasy. Prodloužení vlasů s clip in sadami není nic těžkého a zvládne to úplně každý.

Co jsou clip in vlasy a jak se používají?

Clip in jsou vlasy k prodloužení – je to druh příčesku, který je vybaven sponami, které připneš pod svoje vlastní vlasy. Pokud příčesek připneš šikovně, spony nikdo neuvidí.

Tato metoda prodloužení vlasů je v porovnání s jinými metodami rychlá a hlavně o dost levnější. Existuje spoustu možností, jak si vlasy nechat prodloužit, za většinu z nich ale zaplatíš několik tisíc (v některých případech i několik desítek). Cena clip in se však pohybují níže a na její konečné výši se podílí to, jak dlouhé příčesky zvolíš, kde je objednáš, jak kvalitní jsou a také z kolika kusů se set bude skládat.

V současné době je tato metoda prodlužování velice populární a i díky tomu můžeš sehnat sady v desítkách barev, šířek a délek.

Na dostupné barvy se můžete podívat zde

Samotné připnutí trvá jen několik minut, a po několika nasazeních ti to půjde rychleji a rychleji. Nemusíš se bát, že bys ráno kvůli vlasům musela vstávat o několik desítek minut dříve. Pokud si to nacvičíš, bude ti stačit jen pár minutek. Na odepnutí také není nic složitého.

Jaké varianty můžeš sehnat?

Standardní sady jsou vhodné pro drtivou většinu žen, které si přejí bezchybně a nejvhodněji svoje vlasy prodloužit. Vybírat si můžeš z několika délek, podle toho, jak moc dlouhé vlasy si přeješ. V sadě najdeš 8ks clip in v různých šířkách, z nich některé patří na temeno hlavy, jiné zase na kraje – blíže k obličeji. Mají různou délku právě kvůli tomu, aby prodloužení bylo co nejpřirozenější.

Sady nejvyšší jakosti jsou o něco kvalitnější než standardní sety. Jsou krásně husté po celé své délce a díky tomu nabízejí vyšší gramáž
než standardní sady. Hmotnost těchto příčesků se pohybuje okolo 120 g.

Virgin clip in neboli panenské vlasy jsou nedotčené chemií a tedy působí na 100% jako pravé lidské vlasy, nejkvalitnější a zároveň nejzdravější.

Pokud si nechceš kupovat celou sadu a pouze si chceš dopřát clip in pramínky v různých barevných kombinacích, šířkách a délkách, zvol možnost koupě samostatných pramenů. Kvalitou jsou stejné jako standardní sady.

Další možností, jak pomocí clip in vlasů můžeš ozvláštnit svůj účes bez nůžek a kadeřnické pomoci je clip in ofina. Je to skvělá možnost, jak si vyzkoušet účes s ofinou a pokud po čase zjistíš, že jí už dál nechceš nebo ti zkrátka nesluší, stačí jí odepnout – bez dorůstání vlasů. Spony na ní jsou malé a v podstatě neviditelné, tudíž ani tohoto prodloužení si nikdo nevšimne.

Dlouhé vlasy s clip in

Jak o ně pečovat?

Vzhledem k tomu, že clip in jsou z pravých lidských vlasů, péče o prodloužené vlasy není nic náročného. Nemastí se, tudíž je nemusíš mýt každý den nebo obden jako svoje vlastní vlasy. Pokud je však nosíš častěji, je vhodné jednou za čas (3 – 4 týdny) umýt je. K tomu ti bude stačit tvůj šampon a kondicionér.

Clip in vlasy můžeš barvit, natáčet, žehlit, tvořit z nich různé účesy, které bys s krátkými vlasy vytvořit nemohla a pokud se o ně budeš pořádně starat, nemusíš se bát, že bys je za měsíc musela vyhodit a kupovat si nové. Pokud si koupíš kvalitní vlasy a nezanedbáš její péči, jejich životnost se pohybuje okolo jednoho roku.

Pro rozčesávání je nejvhodnějí kartáč s přírodními štětinami a jednou za čas doporučuji vlasům poskytnout regerační masku. Před žehlením a kulmování je zapotřebí použít termoochranu, prodloužíš tak jejich životnost.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekMůj deník IV
Další článekDrbárna
Miluju všechno jakýmkoliv způsobem spojné se zdravím a životním stylem. Ve svém okolí působím jako mentorka svých méně zkušených kamarádek, což mě vážně baví! A stejně skvěle se cítím i tady. Předem se omlouvám všem, kteří neradi čtou, protože se při sepisování článků snažím zabíhat vždy maximálně do hloubky a říct vše podstatné. Doufám, že se mi to daří :)