Domů Rodina & Škola Moje zápisky Držte palečky! Zatím bez hodnocení.

Držte palečky! Zatím bez hodnocení.

9

Tak a je to tady – mnou obávaný zápočtový test z chemie je tu. Abyste pochopili – na konci letního semestru mám sice zkoušku, ta je ale pouze z teoretické části organické chemie a protože náš pan učitel mě prostě asi jen rád týrá, vždy před koncem období nám dá zápočtový (výpočetní) test. Pokud ho napíšu, můžu ke zkoušce, všechno je v pořádku. Pokud ho nenapíšu, ke zkoušce sice budu moct, ale pokud si u něj výpočty neopravím a nedosvědčím, že jsem se to naučila, tak letím z učebny a čekám na druhý termín zkoušky. Mám z toho vážně nervy.

Zítra vstávám až pozdě (test máme od 11:45), takže mám v plánu teď k tomu naposledy sednout a všechno si zopakovat. Vážně lituju, že jsem se všechny hodiny chemie flákala, díky tomu jsem musela všechno projít od začátku (názvosloví organických sloučenin apod.) a přidala jsem si tak dost práce, ale zkrátka… piškvorky se sousedkou byly přednější! ;)

Pěkně prosím, zítra ve třičtvrtě na dvanáct na mě pozitivně myslete a věřte tomu, že to udělám, protože jestli ne… jestli ne.. tak budu pekelně rozzlobená! :))

Mers

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekVlasová mašle + (foto)návod
Další článekA teď jsem na střední!
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

9 KOMENTÁŘE

  1. Budu na Tebe myslet Mers, ale ty to určitě zvládneš..:) Máš na to..! :) Hodně štěstí..:)

  2. Ty to zvládneš!:)) Máš na to ;)
    P.S.tohle názvosloví jsme se učili minulý rok ( v sekundě) to je v poho.Ale ty to máš asi ještě težší + další látky. Neboj ty to zvládneš Mers :)

  3. Jé tak já to přečetla dlouho , doufám že jsi to zvládla. Máš na to!

Diskuze je uzavřena.