Držte palečky! Zatím bez hodnocení.

Tak a je to tady – mnou obávaný zápočtový test z chemie je tu. Abyste pochopili – na konci letního semestru mám sice zkoušku, ta je ale pouze z teoretické části organické chemie a protože náš pan učitel mě prostě asi jen rád týrá, vždy před koncem období nám dá zápočtový (výpočetní) test. Pokud ho napíšu, můžu ke zkoušce, všechno je v pořádku. Pokud ho nenapíšu, ke zkoušce sice budu moct, ale pokud si u něj výpočty neopravím a nedosvědčím, že jsem se to naučila, tak letím z učebny a čekám na druhý termín zkoušky. Mám z toho vážně nervy.

Zítra vstávám až pozdě (test máme od 11:45), takže mám v plánu teď k tomu naposledy sednout a všechno si zopakovat. Vážně lituju, že jsem se všechny hodiny chemie flákala, díky tomu jsem musela všechno projít od začátku (názvosloví organických sloučenin apod.) a přidala jsem si tak dost práce, ale zkrátka… piškvorky se sousedkou byly přednější! ;)

Pěkně prosím, zítra ve třičtvrtě na dvanáct na mě pozitivně myslete a věřte tomu, že to udělám, protože jestli ne… jestli ne.. tak budu pekelně rozzlobená! :))

Mers

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

9 komentářů

 1. Držím palce:-)

 2. Hodně štěstí Mers! :)

 3. Samozdřejmě! :D

 4. Brave Tangerine

  Budu na Tebe myslet Mers, ale ty to určitě zvládneš..:) Máš na to..! :) Hodně štěstí..:)

 5. Ty to zvládneš!:)) Máš na to ;)
  P.S.tohle názvosloví jsme se učili minulý rok ( v sekundě) to je v poho.Ale ty to máš asi ještě težší + další látky. Neboj ty to zvládneš Mers :)

 6. Hodně štěstí!

 7. držím pěsti ;) určitě to dáš Mers :)

 8. Luci držím palečky, vůbec se neboj, protože ty to dáš ;)

 9. Jé tak já to přečetla dlouho , doufám že jsi to zvládla. Máš na to!

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist