Domů Krása & Péče Recenze Essence: I love Runway Highlighter Zatím bez hodnocení.

Essence: I love Runway Highlighter Zatím bez hodnocení.

4

Poměrně nový výrobek od Essence jsem zahlédla úplnou náhodou v Rossmanu. Rozjasňovač patří mezi mé oblíbené kousky, i když musím přiznat, že jsem jich zatím tolik nevyzkoušela a nemám žádné extrémní zkušenosti. Ráda je používám do vnitřního koutku očí a pod obočí – kvůli rozjasnění pohledu a také se doporučuje používat je nad lícní kosti, aby pleť vypadala „šťavnatější“ a celkově  zdravější.

Za tu cenu, proč to nevyzkoušet? Tak zní skoro každá moje obhajoba od této značky, protože Essence má doopravdy jedny z nejlevnějších a zároveň kvalitních výrobků (např. když srovnám se značkou Miss sporty, kde podle mého ty horší výrobky převládají).

Co výrobek slibuje?

Nový rozjasňovač nádherně rozzáří tvoje oči jako hvězdy a dodá jim kouzelné akcenty. Praktické vysouvací pero oceníš nejvíce, když budeš mimo domov. Novinka v řade výrobků I love.

První dojmy

Měla jsem docela strach si rozjasňovač koupit, bylo to hlavně kvůli tomu, že jsem nejdříve chtěla vyzkoušet tester, který byl v drogérii k dispozici, jenže ať jsem otáčela koncem pera, jak divá – nic se nedělo, žádný rozjasňovač se neukázal. Nakonec jsem to ale riskla a vyplatilo se, doma jde bez problémů „načít“, jen s tím zkrátka musíte otáčet déle.

Množství je odpovídající, celkově stačí na jedno použití rozjasňovače málo, takže to není nic, co by sis musela každý týden dokupovat.

Dodržel výrobek, co slíbil?

První, co se mi nelíbí je způsob dávkování – na konci je štěteček, do kterého se rozjasňovač postupným otáčením konce pera, dostává. Často se ale chvilku nic neděje a potom zjistíte, že toho vyteklo moc – proto je určitě fajn mít při ruce externí štětec.

Rozjasňovač určitě v tomhle smyslu není nic, co by bylo vhodné dávat si na kruhy pod očima nebo na jiná podobná místa – Essence tam má spoustu třpytek a myslím, že by to pod očima působilo dost divně. Je ale ideální právě na oči a nad lícní kosti.

Roztírá se bez problému, není nijak extra parfémován, konzistence je v pořádku. To samé platí u výdrže, která je dobrá, nezklamala – mě rozjasňovač vydržel v původním stavu pod obočím (kam si ho dávám nejčastěji) přes 5 hodin, což sice není zázračný výsledek, ale potěšilo mě to.

Další věc, kterou chci hrozně nutně vytknout je to, že pokud používáte víc pudru, rozjasňovač udělá na pleti pořádnou paseku. Jsem zvyklá, že většina těchto výrobků se používá až v konečné fázi líčení obličeje, tedy až po make-upu a pudru. V současné době testuju pudr Fix & Matte od stejné značky a jakmile jsem nad lícní kosti rozjasňovač nanesla, tak neuvěřitelně zflekatěl, nevypadalo to moc pěkně. Na samotném make-upu to nedělá, ale s pudrem (zkoušela jsem i méně prašný od Astor) se zkrátka moc dobře nesnese.

Rozjasňovač po nanesení na pudr

Klady:

  • Efektní rozjasnění očí (vnitřní kout oka, pod obočím)
  • Cena

Zápory:

  • Nespolehlivý dávkovač
  • Na tvářích mi po nanesení pudru začne flekatět a znehodnocovat make-up

Celkově jsem se zvýrazňovačem spíše spokojená, ale doopravdy ho používám pouze na oblast očí, kde nedělá flíčky a pohled umí nádherně prozářit, jinde mi zkrátka na pleti dělá nepořádek.

Essence I love Runway Highlighter můžeš zakoupit na internetu nebo v drogériích za doporučenou cenu 64,90 Kč.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA   OLYMPUS DIGITAL CAMERA   OLYMPUS DIGITAL CAMERA   OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekJak stihnout ráno?
Další článekKvětnová giveaway
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

4 KOMENTÁŘE

  1. Na tuto recenzi jsem se moc těšila :), asi si ho koupím, ale bojím se že mi to nepůjde ,,načít“

    • Myslím, že nejlepší řešení je nechat si účtenku a kdyby to nešlo, tak bys tam prostě zašla a vysvětlila bys jim to, podle mě by ti to měli vyměnit (ale nesmíš to kompletně rozdělávat ani s tím nijak jinak násilně manipulovat:))

    • No,ale problém je v tom že u nás koncem února Rossmann zrušili a nejbližší je v Hlinsku a mi tam nejezdíme moc často, třeba jednou za půl roku, a třeba reklamace by byla možná jen několik týdnů :/. Ale až tam pojedeme tak ho zkusím načnout v obchodě, abych věděla jestli funguje :)a koupím si ho (samozřejmě ten načnutý)

  2. To se taky musí dávat POD pudr, ale NA make-up. Jestli máš ten transparent. od Essence, tak bude rozjasňovač vidět, ale nebude flekatý. Vyzkoušeno :))

Diskuze je uzavřena.