Existuje něco, co neřešíš a přitom to má styl 3.5/5 (4)

Já, ty, ty.. a ano.. i ty. Každý den vytáhneš z kapsy a zkontroluješ svůj mobil víc než 100 krát. Dáváš ho na stůl ve škole, u jídla, kavárně i kamarádů. Napadlo tě někdy převlékat svůj mobil podle tvé nálady a oblečení? Poradíme jak na to.

Barva je základ. Nebo… ?

Jasně, první co nás holky napadne je barva. Sladit barvu krytu na mobil s oblečením. A je to. Souhlasím, šlo by to tak. Ale možná se pokusme vnést do toho alespoň trošku funkčnosti (aspoň trošku – i když jak říkala máma „pro krásu se musí trpět“).

 

Který obal sluší?

Recenze typu – materiál, zpracování bla .. bla.. nechejme do nějakého extra „super trouper“ technického magazínu. Nám jde o to, jak bude mobil v obalu vypadat. A hlavně: jak bude vypadat naše selfie (obal je hold v případě fotky v zrcadle vidět). A jak už jsem řekla. Nejde jen o barvu. Na trhu existuje typ pouzdra, kterému se říká „knížkový obal“. Říká se mu tak proto, že skutečně připomíná knížku. Přemýšlela jsem nad tím, proč při mých zahraničních cestách (zejména do Asie) se setkávám u lidí jen se silikonovými obaly a proč v ČR mají velikou popularitu knížková pouzdra. Víte na co jsem přišla?

Knížka: základ tajemství

Knížkové pouzdro v sobě totiž skrývá jednu super věc. A tou je absolutní režim inkognito. A na to jsme asi v České republice specialisti. Prostě když máte mobil v „knížce“ není vidět ani kdo píše. Ani kdo volá. Nic. Další důvod, proč třeba já volím někdy knížkové pouzdro je, že vypadá elegantně. Skoro jak peněženka. Nijak neruší. A když si v létě vyjdu v šatičkách, existují i knížková pouzdra s popruhem. Takže je to jako malá kabelka a nic víc s sebou nepotřebuji.

 

Mami, mám nový silikony!

Tohle můžete klidně zařvat na mámu, až vám dojde balíček s několika novými obaly na mobil. Věřte, že ve výsledku ji potěší, že jste „jen“ nakoupila obaly na mobil J . Silikonová pouzdra (ve skutečnosti nejsou ze silikonu, ale TPU, ale to je asi fuk) jsou podle mě TOP pro střídání nálad. Já osobně mám základní varianty pouzder na: škola (pouzdro s „prstýnkem“ a nebo „popsocket“), posilovna (se šňůrkou), a pak několik variant podle oblečení a nálad. To řeším podle barvy. Mám jedno ezo pouzdro (s mandalou), to nosím, když chci vypadat jako hipík. Pak jedno elegantní s blyštivými kamínky (to když jdu jako za dámu), jedno mám dokonce chlupaté (fakt že jo, vygooglete si chlupaté obaly na mobil a uvidíte, že nekecám). No.. ale pro zvláštní příležitost mám jednu novinku.

Obal ze skla? WTF?

Na webu www.promobily.cz jsem narazila na super věc. Netušila jsem, že něco takového existuje. Jsou to kryty ze skla (Glass kryty). A oni jsou prostě vážně skleněný J Ale vypadají skvěle. Tisk je jakoby barevnější a takový ostřejší. A sklo je jen zezadu telefonu (je tvrzené a co mám zkušenost tak je mnohem odolnější než silikon) a boky (taková ta vanička, která mobil drží) je z měkkého plastu. A co mne nadchlo nejvíc. Glass kryty jsou v neskutečně krásných a pestrých designech. A co na závěr? Jdi do toho a slaď mobil s oblečením.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist