Historie mých vlasů + Fotografie účesů 4.95/5 (20)

Na to, jak často se barvím, jak dlouho jsem byla blond, proč jsem se obarvila na černo, jestli mám zničené vlasy a jestli jsem se o ně v průběhu svého života nějak spešl starala, se ptáte doopravdy často a hodně otázek mi chodí na e-mail.

Protože je pro mě takřka nemožné odpovědět úplně všem do nejmenších detailů, rozhodla jsem se udělat takovou fotogalerii s tím, že některé fotky budete znát z mých starších osobních článků, ale tentokrát je doplním historií mých vlasů, protože ta je poměrně bohatá.

Bohatá v tom smyslu, že jsem vyzkoušela spoustu barev a jednu dobu jsem účesy a barvy střídala poměrně rychle. Bohužel, některé etapy zdokumentované nemám, hlavně co se týče vlasových střihů. Ve svých pubertálních letech jsem totiž hodně ráda experimentovala, ale nutno říct, že jsem nikdy nešla do extravagentnější barev jako je růžová nebo třeba zelená. Doufám, že se nebudete zlobit za delší článek, protože jak se znám, zas strávím nad psaním pár desítek minut! :)

Na úvod: Tenhle článek je tu už delší dobu. Ale hodně lidí se mě přesto v komentářích stále ptá na podobné otázky, takže jsem tuhle historii znovu obnovila a přidala fotky:)

Přírodní barvička

Když mi po narození z té mé plešky začaly růst vlasy, byly kudrnaté a lehce blonďaté. Až postupem času se začaly do jisté míry rovnat a tmavnout. Nakonec mi zůstala tmavší hnědá, která na sluníčku poměrně rychle světlá a konečky mám vždycky o pár odstínů světlejší než kořínky (spíš do zlatava). Moji rodiče si vždycky na mých po zadek dlouhých vlasů zakládali a zakazovali mi je stříhat, proto jsem dlouhé vlasy měla přibližně do šestnácti, kdy jsem zatoužila po razantnější změně.

přírodní

dětské

Blonďatá éra

Okolo mých šestnáctých narozenin mě chytl hysterák a řekla jsem si, že chci být blondýna. Začalo to lehkými melíry, které mi mamka dělala doma. Nešlo o nic vážného, skutečně jen pár pramínků, které ale chytaly světle bez problémů, protože jsem v té době měla naprosto nebarvené a přírodní vlasy.

Za pár měsíců jsem si ale zašla ke kadeřnici a řekla, že chci být blond. Nikdy na mě nepoužila klasickou barvu a nikdy mi neodbarvila všechny vlasy – blond girl se ze mě stávala postupně díky melírům, které mi přijdou přirozenější a když odrůstají není to tak nápadné, jako když odbarvíte najednou celou hlavu. Šla jsem do delšího mikáda, protože jsem prostě chtěla zkusit něco nového.

blond vlasy

blonďaté vlasy

Tmavé vlasy s melíry

Když mě blond přestala bavit, rozhodla jsem se přejít zpět na hnědou. Nutno říct, že jsem se ale o vlasy docela bála a použila pouze přeliv, ne klasickou barvu. Přelivům a barevným šamponům dávám přednost a navíc je to už pár let nazpátek a barvy ještě nebyly tolik „vychytané“ a často maximálně ničily vlasy.

Mikádo jsem ještě zkrátila a po straně jsem si udělala blond melíry – na straně a v ofince.

melír na tmavých vlasech

tmavé vlasy s melírem

Červený přeliv

Vlasy mi postupně narůstaly, nechala jsem si těsně k ramenům a sáhla po červeném přelivu, ze kterého jsem byla docela nadšená, protože ve tmě byl poměrně tmavý, ale na sluníčku měl krásné odlesky. Když se ale podívám na fotky zpětně, vůbec se mi to nelíbí a do červené jako takové, bych už nešla.

červený přeliv

Krátká ofina a delší sestřih vlasů

Protože jsem vždycky byla fanoušek krátce střižených ofin, šla jsem do poměrně krátké ofiny, kterou jsem předtím ještě neměla. Zezačátku jsem byla docela spokojená, ale to dorůstání je vážně hrozně otravné. Na fotce mám hodně tmavě hnědou, bohužel je to poměrně zkreslená a vypadá spíš do černa. Fotka je focená těsně před maturitou, tedy květen 2010.

krátká ofina a dlouhé vlasy

Dorůstání a černá

Chytl mě další hysterák a já šla na černo. Opět zdůrazňuji, že je to přeliv a proto jsem se ho zbavovala lépe než kdyby to byla klasická barva. S černou jsem byla moc spokojená, rodičům se asi líbila nejvíc a říkali mi, že v kontrastu s mojí světlou pletí vypadám jako Sněhurka. Všechno bylo ok, ale pak jsem se chtěla černé zbavit a to byl vážně velký problém.

Zastříhávala jsem pouze konečky a řekla si, že chci dlouhé vlasy!

dlouhé černé vlasy

Zrzavé vlasy

Druhý případ, kdy jsem použila barvu místo přelivu byla zrzavá éra. Jednou jsem si řekla, že chci být zrzavá a šla jsem ke své kadeřnici. Musela jsem počkat pár měsíců, až se mi černá alespoň trošku vymyje a šlo se na zákrok. U kadeřnice jsem strávila několik hodin (myslím, že šest nebo sedm), museli jsme černou stahovat a i tak chytla poměrně tmavě. Byla to vážně otrava a proto vám říkám, abyste černou pořádně promyslely. Někdo se jí totiž zbavuje velice špatně.

zrzavé vlasy

Zpět k hnědé barvě vlasů

Když jsem chytla rozum (cca rok a půl zpět), použila jsem přeliv v přirozené barvě mých vlasů – tmavší hnědá – a postupně se dostávala ke svojí přírodní barvě vlasů.

tmavě hnědé vlasy

Vlasy už mám poměrně dlouhé, léta nestříhání se jim vyplatila, s jejich zdravím nemám problém – občas bývají docela suché, ale to je jen v zimě, kdy zkrátka mají krizi.

Ombre hair

Když to u nás ještě nebylo tak rozšířené (teď už skutečně potkávám spoustu slečen s hnědo-blond ombre) a viděla jsem to na zahraničních webech, rozhodla jsem se jít do ombre. Chvilku mi to trvalo, chvilku jsem váhala, ale nakonec jsem konce odbarvila.

ombré - hnědá a blond

Fialová

Asi v listopadu 2012 jsem opět zatoužila po menší změně a chtěla jsem něco.. zajímavějšího. A tak jsem šla do tmavě fialové. S kadeřnicí jsme se domluvily tak, že na horní část vlasů mi dá jen tonovací šampon (přeliv), aby sjednotila barvu a na zbytek mi dá fialovou s červeným podtónem (nakonec se skutečně vymývala hodně do červena). Podle mě to  bylo skutečně krásné, škoda jen, že se to neuvěřitelně rychle vymylo.

fialové vlasy

fialový přeliv

Nutno říct, že potom jsem si ještě střihla dorůstající ofinu:

zastřižená ofina

Nová blond éra

Asi v únoru 2013 (tedy dva a něco měsíce nazpět), se mi v mozku zbláznila buňka, která se stará o racionální uvažování a já chtěla být blond. Nejdřív jsem se kadeřnice vůbec zeptala, co si o tom myslí a jak to moje vlasy unesou. Protože moje vlasy jsou (zatím) zázračné a skutečně to snáší moc dobře, šli jsme do toho a já jsem znova blond s rovnou ofinou.

blond vlasy

Barevné ombre

A poslední fotku už jistě všichni znáte, ta je asi týden stará. Nechala jsem si udělat barevné konce, jsou to pouze pigmenty, takže neničí vlasy, vymývají se.

barevné ombre hair

Jsem růžová

V květnu mi ruplo v bedně a šla jsem do extravagance. Protože jsem chtěla jít zpět na hnědou, spolužačka mě přemluvila, ať si nedávám hned hnědou, protože z blonďaté jde udělat každá blbost. A protože pigmenty neničí vlasy, šla jsem do růžové.

růžové vlasy - drdol

Zase jiné ombre

A když růžové bylo dost (věděla jsem, že jí zkusím jen na pár týdnů), vracím se přelivem zpět ke svojí hnědé. Zatím jsem nechala jen pár pramínků a konce růžové.

tmavé vlasy - ombre

O barvení obecně

Tímhle článkem rozhodně nechci obhajovat a zastávat se častého barvení vlasů, protože ne každá struktura to vydrží. Já měla štěstí, vybírala si dobré kadeřníky, o vlasy se snažila maximálně pečovat (pravidelně zastříhávání, dobrá kosmetika, regenerační přípravky, olejíčky a masky) a cca za dva měsíce je čeká velký odpočinek bez chemie a barvení. Určitě bych chtěla zdůraznit, že ne každému se tohle může vyplatit a znám slečny, které neuváženým barvením si vlasy zničily a nedá se to jen tak vrátit. I používání přelivů má podle mého velký vliv – barvy a peroxid jsem použila doopravdy jen když nebylo nazbyt (odbarvování apod.), jinak jsem vždycky používala barevné šampony.

Určitě jsem proti barvení ve zbytečně mladém věku. Upřímně nerozumím rodičům, kteří třeba ve jedenácti dovolují obarvit dítěti vlasy. Já sama jsem proti tomu, protože to podle mě ani hezké není a dětství by mělo být o něčem jiném než o barvení. Navíc si už v dětství zakládat na chemii není nic dobrého. Já šla do prvního barvení vlasů okolo šestnáctin a už s tím měli rodiče docela problém. Dřív bych se pravděpodobně ale ani obarvit nechtěla.

Než se tedy obarvíš, ujisti se, že to za to doopravdy stojí, protože ne všechny vlasy jsou ochotné tyhle zásahy vydržet. A pravidelná péče, dobrý kadeřník a kvalitní kosmetika by měly být samozřejmostí.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

88 komentářů

 1. Hezký článek. Co se týče černé, mám stejnou zkušenost. Asi půl roku jsem měla černý přeliv, a teď jsem zatoužila po blond vlasech. Šla jsem za svoji úžasnou kadeřnicí, kterou mám moc ráda, a rádi ji mají i moje vlasy :D
  No a ta mi řekla, že jít hned na blond, by byla pro moje vlasy sebevražda, takže k tomu jdu pomalu. Přelivem a melírem mi to zesvětlila na světle hnědou, tak snad zas za měsíc, se to přiblíží víc k té blond :)
  Jinak nejvíce se mi na tobě líbí ty černé, nebo současné vlasy :)

 2. Mers součastnost je nejlepší ;) Já mám přirozenou barvu stejnou jako ty.Ta zrzavá se mi na tobě taky moc líbí ;) Jak to děláš,že jsi tak fotogenická?

  • Díky, jinak o té fotogenitě bych se hádala. Vybírám dobré fotky, ale ne každá kterou udělám se mi povede. Mám v tom dobré i špatné dny:)

 3. Mě ses hrozně líbila v té zrzavé,ale chápu že to pro tvoje vlasy byl asi šok. Ale teď ti to sluší úplně nejvíc,i víc než v zrzavé :)

  • Děkuju:) Tak, jak to mám teď jsem asi nejspokojenější, i když je pravda, že dlouhé vlasy mají i své zápory (česání, dlouhé mytí, dlouhé fénování, velká spotřeba kosmetiky), ale jinak si nestěžuji:)

 4. Nemůžu si pomoct, ale nejvíce se mi na tobě líbí ta zrzavá :)

  • aj mne sa najviac pacila v zrzavej ale aj teraz je to fajn

  • Já se zrzavou byla zezačátku vážně spokojená a nelituju toho, že jsem jí zkusila. Ale popravdě – na fotkách si toho nevšimnete, protože mám make-up a jsem nalíčená. Ale když jsem chtěla vyjít jen tak bez make-upu (což chodím často), tak v kontrastu se zrz jsem vypadala hrozně vyblitě a abych nějak vypadala, tak jsem musela použít líčení, což mi moc nevyhovovalo.

 5. Lianna Ellusive

  Já teď mám šikmou krátkou ofinu a jsem spokojená:-). Co se týká barev, zatím preferuju se zlatým/zrzavým/měděným leskem, střední hnědá, která se na sluníčku rozsvítí. Byla jsem „kaštanová“ i blonďatá ale ani jeden z těchto extrémů k mému ksichtíku nešel (když jsem se namalovala, bylo to OK, ale která z nás by dobrovolně chtěla běhat neustále nalíčená?)

 6. Hwezký článek. S tou červenou – bývá to asi takový období, okolo 14ti sem taky chtěla mít červený vlasy, dneska bych do toho už nešla (už jen kvůli tomu, že mi nesedí k pleti). Naposled jsem měla tmavě fialovou, která se ale po pár týdnech změnila v červenou.. No jo, barvení holt někdy nevyjde na 100%. Myslím, že ta hnědá ti sluší nejvíc, ale každopádně i zrzavá musela být zajímavá:)

 7. Nejvíc ti sluší zrzavá a tmavě hnědá :))

 8. ahoj, me osobne se nejvic libi ta zrzava a nejmin asi ta cervena a blond :D ale ted ti to taky moc slusi :)

 9. Máš úžasné vlasy Mers :) vážně ti závidím,že ti všechno to barvení vydrželi,to moje by to nedokázali :// jinak jestli se můžu zeptat,proč jsi vlastně tak rychle přebarvila tu zrzavou,když to dalo i takovou práci jí dosáhnout (už jen z toho důvodu bych si nechala déle :) )? Ta se mi na tobě líbila nejvíce, uplně jsi zářila :) Ale tobě sluší všechny barvy no

  • Jak už jsem to psala v předchozím komentáři. Se zrzavou jsem byla z větší části spokojená, jenže jakmile jsem se nanalíčila a pracně neupravila, vypadala jsem neuvěřitelně bledě, vyblitě a trošku nemocně. Zkrátka mám na to hrozně světlou pleť a tenhle odstín mi nějak nesedl. Ale uznávám, že na té fotce vypadá dobře:)Jinak díky:)

 10. Nejvíc se mi na tobě asi líbily ty zrzavé vlasy, je to něco, co nemá každý a tobě to opravdu moc slušelo. Ale současný vzhled vlasů je také pěkný! :)

 11. Bože ty si tak nádherná! :)

 12. To mikádo jak jsi měla ten hnědý přeliv ti slušelo :)
  Ale tyhle dlouhé vlasy jsou stejně dokonalé :)
  I blondatá, černá a červená ti slušela. Oni ti vlastně slušeli všechny barvy vlasů.

  K tomu barvení: Taky vždy používám barevný šampon, na barvu bych nesáhla :)

 13. Musím se přidat,i mně se na tobě nejvíce líbila ta zrzavá,ale chápu,že udržovat tu barvu by bylo náročné.Mně je 14 a vlasy jsem si NEbarvila a asi ani barvit nehodlám,i když mě lákají ombré(dip dye) vlasy.Vypadalo by to zajímavě,protože mám vlasy po ramena :)

 14. Mám hnědé, krásné a zdravé vlasy, ale i přesto bych chtěla nějakou změnu, lepší hnědou. Ale bojím se, že bych si je zničila, potom bych musela jít znovu…a navíc mi je 17, myslím že na to mám dost času

 15. hmm me se nejvíc líbiš kde máš tmavou s melírama..:D

 16. Všude ti to moc sluší :)) ta zrzavá je vážně krásná :))

 17. podle mě je nejlepší zrzavá ( 3. foto od konce) ;)

 18. Nellie Happiness

  Nejvíc ses mi líbila s tmavou s melírem (i ten střih ti totiž fakt sekl) a potom taky s rezavou..
  Já musím říct že mám veeeelikou vlasovou historii, spíš co se týče barev – šla jsem od blond přes růžovou, černou, červenou, spostu barevných melírů, pak zas blond a nakonec jsem taky dostala rozum, dala to na hnědo a nechávám to odrůstat na svou přírodní barvu, protože moje vlasy přestaly vypadat jako vlasy, ale vypadaly jako naprosto zničený chemlon :D

 19. Mers ta zrzavá barva ti moc sluší! :-)

 20. Černá/tmavě hnědá a zrzavá jsou mými jasnými favority:) Ale slušelo ti to všude, v jakémkoliv střihu i barvě:)

 21. mers,myslím že ta zrzavá ti sluší nejvíc…:))

 22. Zrzavá vítězí! :)

 23. Kristýnka :)

  Já si myslím, že ti to nejvíc sluší teď, i když ta zrzavá taky vůůbec nebyla špatná… ;)Musím se přiznat, že ti obas závidím. Jsi moc hezká, krásně píšeš, podle tvých článků usuzuju, že jsi taky moc milá… Já vim, závist je ošklivá, ale tomu se nejde ubránit. Děkuju moc za tyhle články, vždycky si u nich odpočinu, něco se dozvím a je mi fajn :) Moc dík, jsi úžasná :)

  • Hrozně mě tvůj komentář potěšil, protože jsem ráda, když se někomu zdám sympatická nebo milá, takže ti děkuji:) Jinak určitě není co závidět, on každý má svoje problémy a určitě není člověk, který by byl dokonalý nebo úplně bez problémů, každý máme svůj život

 24. ahoj Mers podle mě ti nejvíc slušelo mikádo :) myslím že ty dlouhé vlasy co máš teď ti hodně protahují obličej. jinak blond ti taky slušela protože jsi světlý typ a ta tmavá je moc kontrastní s tvým obličejem. ale je to můj názor ;)

 25. Ahoj,potřebovala bych takovou menší radu,chtěla bych si udělat přeliv a nevím jakou barvu jsi mám vybrat,přectavova la bych si něco tmavého ale nevím co by se ke mně hodilo,předem děkuji!!!! :D
  (když tak sepodívej na můj Facebook:Týna Kohoutová)

 26. Mer strašně ti to sluší se zrzavými vlasy :D

 27. Z těch starších fotek se mi líbí nejvíc tmavě hnědá s blond melíry a z té bližší minulosti určitě zrzavá, blond s pigmenty a ta tmavě hnědá :)

 28. Ta současná a ta černá ti strašně moc sluší:)

 29. Že ti není blbý vypadat ve všech barvách tak čuprově :-D.. to delší černý mikádo bylo super! Stejně tak zrzavý vlasy a teď Ti to taky samozřejmě sekne :)

 30. Ja mám 13 a chcela by som si prefarbiť vlasy :) Moja kamarátka bola bruneta, potom si dala blond melír, potom sa dala na blond, potom na hnedo, neskôr na čierno a teraz je zas na hnedo :D A to stihla za 2 roky!!! Ja som nikdy nemala žiadny melír, ale chcela by som si dať niečo ‚farebné‘ na oživenie mojich nudných hnedých oddnes už kratších vlasov :D Zelené, ružové, modré melíry nám na škole nedovolia…A na blond veru nechcem ísť..Možno o ten rok sa dám na červeno prípadne nejakú medenú farbu…

 31. Máš úžasné vlasy! Já bych si udělat ten „barevný přeliv“ fialovou barvou. Vypadá to skvěle! :)

 32. Úžasný článek! Byl to super nápad, udělat takovou historii tvých vlasů :-) Jinak si taky myslím, že ta zrzavá ti moc slušela, ale úplně nejvíc se mi to líbí, jak to máš těď. Krásný :-)

 33. Ta poslední fotka <3 nejhezčí! :3

 34. Anonymka, kterou znáš :)

  Barvila sis vlasy hodně, ale jsou stále krásné :). Jinak článek se mi moc líbí. Už víckrát jsem tu (myslím) četla, že se k tobě hodí všechny barvy – je to pravda! :)

 35. Takový chameleon :) Nejvíc se mi asi líbila fialová a pak druhá blond éra, ale to jsou vlastně fotky, co jsem už znala z téhle stránky… Naopak nejmíň se mi líbila ta červená, to prostě nebylo ono a přitom zrzavá ti tak slušela :)) Co udělá már odstínů :D Já mám teď ombre (už asi rok) a nemůžu si to vynachválit, stejně tak moje vlasy vypadaly vždycky po létě a jelikož mám na vlasech svou barvu (středně plavá :-/) tak nemám starosti s odrosty a to je taky fajn :)

 36. Ahoj,
  je to zajímavé, tvoje vlasy toho u zažily! Jinak se mi nejvíc líbilo, když jsi měla tu tmavou barvu a mikádo („Tmavá s melíry“). To byla prostě bomba! Nechci, aby ses zlobila, nebo tak, ale ta blond se mi na tobě moc nelíbí. Neber si to nijak osobně, prostě jen můj názor. Přeju pěkný večer. S pozdravem Janča

 37. Zrzavá ti neuvěřitelně slušela. :) Jinak od pohledu vypadáš moc mile. :)

 38. Článek se mi moc líbí. Jsi krásná a máš krásné vlasy! :)

  Já nejsem zastánce barvených vlasu a to ani v 17-ti letech, podle mě je zbytečné barvit si vlasy a jsem takový typ člověka, že se bojím jím do nějaké velké změny. Ale spíš si je nebarvím, protože si je nechci zničit, závidím ti tvé vlasy, protože to vše unesly ;)

  Nejvíc se mi líbila ta tvá fialová barva a teď to fialové ombre. Chtěla bych se tě zeptat na ty pigmenty. To dělají v kadeřnictví nebo to jde udělat i doma? Ničí to vlasy nebo vůbec? Píšeš, že vůbec, ale chci se ujistit :)

  • Mersmerize

   Ty pigmenty si můžeš objednat domů (např. directions, manic panic) nebo jít do kadeřnictví (ale nejdřív se musíš ujistit, že je tam mají nebo je poprosit o objednání). Neničí to vlasy, nejde to do hloubky vlasů a jen to vlas obalí, rychle se to vymyje.

 39. Ta zrzavá je opravdu bestovní, občas zapřemýšlím, že bych chtěla na svých vlasech podobnou barvičku, ale vždy si to rozmyslím.. bohužel :D Zatím zůstávám u melírů. Snad někdy! Ta tmavá barva spojená i s tím střihem se mi na tobě moc líbila.. ;)

 40. Máš nádherné vlasy, závist..! :D Ty barevné konce vypadají vážně dobře :3 :D Ale i ty zrzavé vlasy se mi na tobě hodně líbily!:) A ombré taky boží :D Nechceš napsat článek o tom jak se o svoje vlasy staráš? :D Pokud tu teda už je tak se omlouvám, jsem tu poprvé.. :D

 41. Nemůžu si pomoct, ale nejvíce ses mi líbila, když si měla to mikádo a patku :) A pak sněhurkovská fotka..:) Ta blond mi k tobě moc nesedí, promiň :)

 42. V zrzavých vlasech si vypadala báječně :) A ta fialová ti taky strašně sluší :)

 43. Hele, a barvila sis někdy vlasy krepákem?

 44. Mně se nejvíc líbí blond:) Jak na tobě, tak i celkově :) :*

 45. Ahojky, chtěla bych se zeptat, jaký máš odstín té blond barvy? Moc se mi totiž líbí, já si nechávám u kadeřnice také barvit vlasy na blond, ale vždycky to mám takové moc dožluta a moc se mi to nelíbí. Děkuji za odpověď!

  • Ahoj,

   vůbec netuším, používá na mě přeliv, ale míchá to sama, takže pochybuju že je to nějaký konkrétní odstín. Jinak já používám i stříbrný šampon na stahování žlutých odstínů:)

 46. Ahoj, na tvůj blog vždy ráda zavítám :) Byla jsem tu snad už milionkrát, ale tohle je můj první komentář ;) Chci napsat, že si moc krásná a hlavně talentovaná holka :) co se týče psaní článků…ty jsou vždy super a i v mnoha ohledech inspirativní :) A i líčení se ti vždy povede a na všech fotkách ti to vždy sluší :) nerada to přiznávám,ale závidím ti :) já můžu vyfotit fotek tisíc,ale nevyberu si :/ nebo jsem moc sebekritická ? no to je jedno :) ale závidím ti tvou krásu a vlasy :) tahle aktuální barva je vážně úžasná :) já bych taky chtěla nějakou změnu, ale dorůstá mi podkova, takže si musím počkat :/ měj se hezky :) doufám, že si můj komentář přečteš a alespoň trošku potěší :)

 47. Patříš mezi ty, kterým na hlavě sluší opradu cokoliv! to Ti závidím :D:) Ale podle mě Ti nejvíc sedne hnědá:)

 48. Máš úžasný vlasy..:-P

 49. Ahoj,prosímtě ta rezavá barva jak máš na té fotce jaká je to značka a odstín ? :-)

 50. Ahoj mám tmavě hnědé vlasy a je mi 12 chtěla bych mít ombre (barevné) myslíte že se musím obarvit na blond anebo že to půjde i bez??

 51. Na některých fotkách mi připomínáš Jennifer Lawrence :D

 52. Taky chci jít do zrzava.. ale asi jen přeliv.. To by mohlo na poprvé postačit.. Stejně by mi barvu mamka asi nedovolila.. Tak aspoň přeliv :D

 53. Na fotce, kde máš červený svetr vypadáš jako Dáda :D Jinak zrzavá byla bezkonkurenční! :))

 54. Ahoj,
  koukala jsem na to jak měníš barvy a super super. Potřebuji poradit. Nechala jsem si udělat melíry a pod tím mám takovou hnědou (spíš světlý kaštan). Vůbec se mi to ale nelíbí, plán byl trochu rezavější, ale kadeřnice (ačkoliv se snažila), to moc nepochopila. Každopádně… když dám na blond melír s tímto podkladem.. myslíš, že z toho vznikne něco přijatelně hezkého ? Bude pak ten melír víc rezavý než ten podklad.. ? S Tvými zkušenostmi s barvením si myslím, že bys mi mohla poradit. Děkuji předem ! Jo

  • Pokud máš melíry světlejší než ostatní vlasy, tak ti barva na nich určitě chytne výrazněji (třeba zrzavá) než na ostatních vlasech. Ale je potřeba počítat s tím, že barevný nádech do té barvy budou mít i ty ostatní vlasy, i když ne tak výraznou.

 55. Ahoj.chtěla bych se zeptat jestli nevíš jak dostat červenou barvu z vlasů.Chci jít na hnědou.Červený vlasy už mám asi rok.Děkuju

  • Červené pigmenty se z vlasů dostávají nejhůř. Nejlépe zajdi za kadeřnicí, bez ní to asi nezvládneš a pravděpodobně to bude muset stáhnout/odbarvit.

 56. Mers prosím tě, co je to přesně za barvu a číslo, ten hnědý přeliv?

  • V které fotce myslíš, tam jak už mám hnědé vlasy. Je to palette color shampoo – světle hnědá. I když světle nevypadá, palettky chytají tmavší, proto si kupuju o ton světlejší než chci :)

 57. ahoj, máš můj obdiv, co jsi vše vyzkoušela. Já zatím přešla fází melírů a zbavování se melírů, kde tedy jsem byla nechtěně červenovláskou a následně černovláskou. Teď jsem svá hnědá, ale přemýšlím o růžovým ombre nebo pruzích, prosím poradíš, jak dlouho ti to třeba vydrží po barvení, jak dlouho jsou barvy syté?
  MOC DĚKUJU!

 58. Já preferuji kratší vlasy, tak nějak ne úplně nad ramena, ale mírně nad. Lbí se mi, když mají vlasy objem u kořínků a dole jsou spíše prostříhané. Ofinu mám sešikmenou, jakoby přes pravé oko :) Vlasy mám světle oříškové, ofina je světle zrzavá. Vím, na první dojem zvláštní kombinace, ale jsem spokojená, moc se mi to líbí :)

 59. Ahoj můžu se tě zeptat kde si sehnala tu růžovou?

 60. ahoj mozem sa spytat to ked si mala hnedo-fialove ombre to aku farbu si si kupila ? syto fialovu ?

 61. To ombre je nádherné :)

 62. Koukám, ty máš vlasový éry jako já :D

 63. Ahoj, dneska jsem narazila na tvůj článek o historii tvých vlasů. Strašně se mi líbí ta zrzavá na tobě, chtěla bych taky takovou. Nevíš co to bylo přesně za barvu?

 64. Tys měla ale barev.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist