Domů Rodina & Škola Cestování I levné pojištění nabídne kvalitní ochranu

I levné pojištění nabídne kvalitní ochranu

0

Získat nejlevnější cestovní pojištění nemusí být nic složitého. Zvláště v případě, kdy ke sjednání využijete web Porovnej24.cz, který je v tomto ohledu ideální volbou. Samozřejmě mnoho lidí si myslí, že když sjednají nejlevnější cestovní pojištění online, nedostanou takovou ochranu, jako když vyrazí na pobočku, nebo jako když využijí dražší pojistku u některé z velkých pojišťoven. Podívejme se proto na to, co může i levné pojištění nabídnout. A to k našim sousedům, do rizikových oblastí, ale i oblíbených destinací jako je Švédsko.

Krytí léčebných výloh je základ

Kdo sjednává cestovní pojištění do zahraničí, ten v rámci pojistky ve všech případech získá onen potřebný základ, kterým je pojištění léčebných výloh. I ta nejvýhodnější pojistka na trhu může nabídnout hrazení ošetření, operací, transportů a čehokoliv jiného. Navíc s jistotou, že i když sjednáme cestovní pojištění online, za výhodnou cenu, můžeme dosáhnout na poměrně zajímavé limity pojistného krytí. Navíc si sami můžeme často zvolit, co pro nás bude nejlepší.

Pojistěte zavazadla i odpovědnost

I to je jedna z důležitých součástí pojistky, kterou může nabídnout i ta nejlevnější na našem trhu. Pro získání daného připojištění doporučujeme využít srovnání cestovního pojištění. Lze si tak vybrat z možností, jaké jsou u jednotlivých pojišťoven k dispozici. Lze si tak sestavit pojistku, která nás ochrání u moře, stejně jako si můžeme sestavit a sjednat cestovní pojištění na hory. To kromě běžných zavazadel pojistí třeba i naše lyže, stejně jako i náš snowboard.

Kompenzujte zpoždění, nebo získejte asistence

Pokud letíte letadlem a čeká vás dlouhý let, většinou míříte mimo Evropu a tak sjednáváte cestovní pojištění mimo EU. Pokud se daný let zpozdí, a máte sjednáno i toto riziko, získáte od pojišťovny kompenzaci. Ta se může týkat i toho, kdy se opozdí vaše zavazadla.

Další možností na našem trhu je sjednat cestovní pojištění do EU, ale i mimo EU, které bude spojeno s asistenčními službami. Máte tak možnost komunikace s českým operátorem, který je schopen pro vás leccos zařídit a pomocí vám v řešení nouzových situací.