Domů Soutěže & Inzerce Jak mít krásnější poprsí? Zatím bez hodnocení.

Jak mít krásnější poprsí? Zatím bez hodnocení.

0

Mnoho žen není spokojeno se svými ňadry. Nejčastějším problémem je to, že se jim zdají moc malá, případně nemají takový tvar, jaký by si žena přála. Samozřejmě všemu se dá pomoct. I v tomto směru existuje několik různých metod, jak docílit toho, že i vaše ňadra budou prostě dokonalá. Jednou z nejefektivnějších metod jsou silikonové implantáty užívané právě na zvětšení poprsí. Jak je tedy patrné, jedná se o chirurgický zákrok, který by měl být prováděn výhradně odborníkem, a to po důkladné prvotní konzultaci! Svoji představu jistě máte, ale konzultaci s odborníkem přesto nepodceňujte. Poradí vám, jaká ňadra by byla vhodná právě pro vás a která by odpovídala celkové postavě. Samozřejmostí je výběr opravdu kvalitních silikonových implantátů.

Existují i jiná řešení

Samozřejmě operace není jedinou možností jak poupravit vzhled svých prsou. Existuje i celá řada babských rad. Na druhou stranu je třeba říci, že rozhodně nejsou tak účinné, jako daný chirurgický zákrok. Mezi jedny z těch nejrozšířenějších rad patří rozhodně správné stravování, kdy základem by měly být vejce, jogurty a mléko – tedy potraviny bohaté na bílkoviny. Velmi častá rada se týká i pití černého piva, které je spíše legendou, než správnou radou.

Mnohdy jsou ale doporučovány také různé přírodní produkty, pocházející hlavně z čínské medicíny, které mohou pomoci hlavně se zpevněním poprsí. Velký vliv na tvar prsou má také správné cvičení. Konkrétní cviky mají velmi poetické názvy jako „Modlitba za prsa“ „Pozdrav slunci“ nebo „Otvírání studánky“ – a určitě se vyplatí je vyzkoušet.

TIP: Přečti si recenzi:  >>> Nejoblíbenější přípravek pro větší a pevnější prsa <<<

Nezapomeňte ani na správnou podprsenku

Velký vliv na tvar a pevnost poprsí má samozřejmě i podprsenka. Je třeba zvolit především správnou velikost – což není tak snadné jak to na první pohled vypadá. Při výběru je tedy vzhled podprsenky až druhořadý, ale rozhodně neplatí, že by podprsenky pro dámy s větším poprsím nemohly vypadat elegantně a sexy. Výběr je modelů, materiálů a barev je opravdu široký a určitě vám nějaká padne do oka.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.