Domů Krása & Péče Jak na sexy zadeček? Víme, jak toho docílit. ...

Jak na sexy zadeček? Víme, jak toho docílit. 4.89/5 (9)

3

Jak na sexy zadeček? Víme, jak toho docílit.Chcete být na první pohled dokonalá a krásná? Pokud ano, je dobré myslet na řadu věcí. A jednou z nich je pochopitelně i vaše postava. Docílit toho, aby byla dokonalá, zase není tak těžké. Právě naopak. Nejenom, že je to spojeno s dietou a stravou, ale i s řadou dalších tipů. My se společně podíváme na to, jak docílit dokonalého pozadí.

1. Spodní prádlo je základ

Vybrat správné spodní prádlo je velmi důležité. Pokud zvolíte špatně, může baše pozadí vypadat spíše neesteticky. Když máte dokonalý zadeček, rozhodně se nebojte vzít si tanga, které jsou námi doporučenou volbou. Když si ale nejste úplně jista, můžete zvolit klasiku. Zde ale pozor na velikost. Mnoho žen se domnívá, že když zvolí menší a těsnější prádlo, jejich zadeček bude vypadat lépe. Je to ale velký omyl. Malé prádlo je spíše kontraproduktivní. Vždy si vezměte buď správnou velikost, nebo speciální stahovací kalhotky. Ty oproti těm menším klasickým nezpůsobují rizika, jako jsou:

  • Bolestivé otlaky
  • Podrážděná kůže
  • Špatně tvarované hýždě a boky

2. Volte kalhoty s vysokým pasem

Pokud chcete zvýraznit a zajímavě vytvarovat svůj zadeček, rozhodně nechte doma ve skříni bokovky a zvolte variantu zcela jinou. A jaká je ta konkrétní správná? Jsou to kalhoty s vysokým pasem. Ty jsou v tomto směru jasno volbou, u které si můžete být stoprocentně jista, že s nimi chybu neuděláte. Z jakého důvodu? Tento střih je totiž unikátní v tom, že díky němu zvýrazníte váš pas a také zvýrazníte své boky. A právě díky tomuto efektu se bude zdát, že váš zadeček bude mnohem kulatější. Jasná volba, jak mu dodat ten správný vzhled nejenom jednoduše, ale také rychle.

Je navíc jedno, o jaké kalhoty se jedná. Stejného efektu dosáhnete jak s těmi látkovými, tak i ve chvíli, kdy zvolíte osvědčené rifle s vyvýšeným pasem. Díky tomu se lze stylově a sexy obléknout v podstatě na jakoukoliv událost, od posezení v kavárně během dne, až po nutnost dodržovat dress code třeba ve vašem zaměstnání.

3. Využijte šaty, které se přizpůsobí

Chodit kvůli krásnému pozadí jenom v kalhotách není úplně ideální. Proto nezapomínejte také na to, že podpořit krásu vašeho zadečku můžete i tak, že si vezmete šaty. Jaké konkrétně? Máme pro vás také jasný tip. Mělo by se jednat o šaty, které jsou z materiálu, který se vám přizpůsobí. Budou tedy z materiálu, který dokonale obepne vaše tělo a tím podpoří jeho křivky, a tedy i celkovou vaši siluetu. Pokud zároveň chcete skrýt i případné nedokonalosti, pokud jsou, doporučujeme tuto kombinaci:

  • Neprůhledné bavlněné šaty
  • Černou barvu
  • Stahovací spodní prádlo

4. Kupte si ty správné boty

Co pomůže tomu, abyste své pozadí dokonale zvýraznila při každém vašem kroku, ale i ve chvíli, kdy jenom tak stojíte? Možná se tomu budete divit, ale jsou to správné boty. Jak vybrat ty nejlepší? Rozhoduje jedna jediná věc, kterou je výše podpatku. Pokud je velký, máte jistotu, že tím zajímavě vytvarujete siluetu vašeho těla, a vzhledem k tomu dojde i k faktu, že podpoříte krásu svého pozadí. Navíc během chůze docílíte i takzvaného lehkého houpavého vzhledu, který bude v kombinaci s vaším zadečkem dokonalý. Pozor ale na opatrnost. Pokud s podpatky nejste příliš kamarádka, doporučujeme si vše nejprve natrénovat a naučit se v nich chodit.

U podpatků ještě zůstaneme, jelikož je dobré připomenout i možná zdravotní rizika. Ta pochopitelně existují. Nutno ale říci, že vše záleží na tom, jak vysoké podpatky nosíte, a jak dlouho. Pokud budete chtít jednou za čas, v rámci určité události vypadat sexy, rozhodně s nimi vedle nešlápnete. Když se ale rozhodnete nosit je neustále, a to například vysoké jehly, už to problém být může. V takovém případě raději myslete hlavně na své zdraví, než na vaši estetickou krásu.

5. Formujte zadeček v posilovně

Čím dokonalejší bude už v samotném klasickém vzhledu, tím dokonalejší bude, když dodržíte právě naše rady. Proto dalším naším tipem na dokonalý zadeček je to, že se neobejdete bez návštěvy posilovny. Pokud jste v tomto směru nezkušená, nebojte se oslovit místní personál, který vám pomůže v tom, co chcete. Ukáže vám, jaké stroje a jaké cviky jsou v daném směru nejlepší.

Určitě doporučujeme kombinovat obě formy cvičení. A to takové, kdy budete opakovat více sérií s menší váhou, čímž docílíte hlavně zahřátí vašeho těla a tím lepší spalování. Dále je ale vhodné i váhu zvýšit a cvičit méně sérii s menším opakováním. A to proto, že tímto postupem budete svaly v hýždích posilovat a tím dojde i k jeho dokonalému vytvarování. Mrkněte také na video pod článkem. Super jsou třeba klasické dřepy.

6. Noste speciální oblečení

Že je snaha o dokonalý zadeček skutečně něco, co ženy chtějí, to jasně potvrzuje i současný sortiment výrobců. Ti přicházejí i s oblečením, které můžeme označit za speciální. Jsou to hlavně tvarovací legíny, které můžeme označit za oblečení, které v sobě ukrývají kombinaci stahujícího prádla a prvků, které zatlačí na tom správném místě, aby bylo dosaženo dokonalého tvaru. Jsou samozřejmě spíše možností, kdy chcete vypadat sexy při jakýchkoliv volnočasových aktivitách. Tedy například i ve chvíli, kdy jdete jenom tak ven se svým psem, nebo si jdete zacvičit.

Každá z nás má nějaký ten fígl na krásný a sexy zadeček, prozraďte nám v komentářích ten svůj. Budeme rádi.

Co ještě si o tvarování zadečku přečíst?

VIDEO: Cvičení na SEXY zadeček

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

3 KOMENTÁŘE

  1. Ahoj :)
    Koukala jsem na tvoje předchozí články a obdivuju tě, že se držíš a jdeš si za svým!

  2. Díky, obsah nás už píše více holek, snažíme se držet zajímavých témat :)

Diskuze je uzavřena.