Domů Ostatní Jak naladit romantickou atmosféru? ...

Jak naladit romantickou atmosféru? 5/5 (2)

1

Tenhle článek si moc žádáte a tak je tady. Žádaly jste mě přes mail. K tématu.

Hodně dívek si k sobě pozvou kluka a pak neumí naladit romantickou atmosféru. Ukážu ti jak na to.

Svíčkyto je úplný základ. Nejlepší jsou v romantických barvách, jako je červená, béžová, růžová,.. Nejlepší je zapálit jich tak, aby na stole byly tři, a jinde další. Nastává otázka: Tlusté nebo tenké? Obě jsou romantické. Je to celé o barvách.

Romantické a „sexy“ jídlo-všechny známe část známého filmu, kdy pes a fenka cucají jednu špagetu. Můžete si na to zahrát. Na místě jsou i srdíčkové dezerty. Co se týče „sexy“ jídel, tak nejlepší jsou párky. I v rohlíku. Nemusíme rozebírat, co připomíná párek.

Šaty-tvoje šaty mu hodně napoví. Šaty bez ramínek (chci si užít sexu!), s velkým výstřihem (koukej se na mě, pusinko!), šaty​, které neodhalují moc kůže (dneska nic nebude), sukně s tričkem (jen jako kamarádi) a když si vezmeš cokoliv jiného (jsem neutrální). Proto o tobě šaty a jakékoliv jiné oblečení hodně vypoví.

Spodní prádlo-jestli ti budou vidět ramínka od podprsenky, tak si řekne: ,,Asi chce, abych to viděl.“ Jestli se jí nevezmeš, tak to mu nic neřekne. Jestli čekáš, že něco bude, tak si vezmi tanga. Jestli nic moc nečekáš, tak si vezmi normální kalhotky.

Romantická hudba-to ani nemusím vysvětlovat. Pusť romantickou hudbu. Ať není moc nahlas ani moc potichu. Tak nějak klidně.

Okvětní lístky-od růží. Jenom červené. Klidně je hoď na rohožku, na postel, kolem stolu, na stůl nebo i na židli. Nastává otázka: Jen červené? Zamysli se. Kluk tě pozve k sobě. Líbily by se ti červené nebo jiné?  Podle mě je hezká kombinace červených a bílých. A ať je na každém místě trochu. Ne moc, ne málo.

A pravidla pro romantickou atmošku:

  • Nikdy nikdy nikdy nikdy nezvol svíčky modré nebo zelené barvy.
  • Neotvírej v županu.
  • Nechovej se jako magor.

Doufám, že jsem ti pomohla. A nezapomeň se zúčastnit mojí soutěže a vyhraj MEGA ceny!

Čauky

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekPikantní otázky ohledně menstruace
Další článekJak se vyspat ve vedru?
Ahoj. Jmenuju se Linda Buchnerová. Je mi 17, vlastně 16, ale narozky mám zítra (26.6) a ráda říkám, že je mi 17 let. Mám ráda make-up, vaření, účesy, atd... Mám mladší sestru (12 let) Sofii a mladšího bratra (4 roky) Dana. Mám přítele. Na tomto blogu jsem četla, a pak jsem se přidala k blogerkám. Splněný sen. Doufám, že se vám mé články budou líbit.😄Kamarádi mi říkají Emoji-girl. Miluju smajlíky. Můžete mi tak psát(říkat). Čauky

1 komentář

Diskuze je uzavřena.