Domů Krása & Péče Jak se vyspat ve vedru?

Jak se vyspat ve vedru?

6

Jak všechny víme, je léto. Tudíž i velká vedra. A jak se v nich vyspat? Je několik způsobů.

V první řadě je nutné se unudit. Koukni se na něco, co tě absolutně nebaví. Jdi spát hodně pozdě, abys byla unavená. Důležité je také spát bez deky. Doporučuju ti koupit si nějaký polštář, který je speciálně dělaný na léto. Rovnou zapomeň i na teplé povlečení.

Líp se ti bude spát, když budeš spát sama. Já spím pochopitelně se svým přítelem a to je teprve vedro. A když už nespíš sama, tak se před spaním napij doopravdy ledového pití. A co se sexu týče, tak při tom se pěkně zapotíš. Proto je lepší vynechat sex ve velkých vedrech. Spíš k ránu, kdy není takové teplo.

Rozhodně se nejlíp vyspíš v tichu, což platí i v zimě. A jak se ochladit? Do pytlíku naházej kostky ledu a pevně zavázej. Tenhle článek plánuju už dlouho a proto mám připravených několik metod. Ale u půlky nevím, jak to popsat. Dej mi vědět v komentářích a já ti ty metody napíšu. (A jestli se ti líbí moje soutěže, tak až budu mít pět hvězdiček, z 50 hodnocení, tak bude další soutěž)

Vynechej alkohol. Jak víme, tak alkohol oteplí v zimě. Takže tak. Rozhodně si dej kávu nebo čaj. Jak se říká: ,,Teplé nápoje v létě, studené v zimě.“ A to neplatí pokud se jedná o alkohol. Ten oteplí celé tělo, když to teplé nápoje ne.

Já alkohol ani pít nemůžu, jelikož mi je 17 let. A upozornění: Pijte až po 18 letech! To všechny známe. A jestli budete dobře hodnotit mé články, tak napíšu všechny články na přání pod Články na přání.

Na závěr bych chtěla říct, že je plno normálních a i bizarních způsobů, jak se ochladit. Jak už jsem psala, tak mi dejte vědět v komentářích, a já vám napíšu víc způsobů. Nezbývá mi nic jiného, než říct:

Čauky

6 KOMENTÁŘE

  1. Skvělé, já spím jen s povlečením. Jakože víš jak to myslím??? Že si nepovlíkám deku, ale, že jsem jen přikrytá povlečením.

Diskuze je uzavřena.