Domů Krása & Péče Jak opticky zvětšit rty ...

Jak opticky zvětšit rty 5/5 (1)

0
Mít rty jako Angelina Jolie je snem spousty dívek a žen a pokud ne, alespoň ty s úzkými a tak trošku „chlapeckými“ rty si přejí mít je větší, hezčí a více ženské. Stejně jak oči, jsou i rty dominantou na našem obličeji, kterého si každý všimne. Určitě ale nezoufej nad tím, pokud tvé rty nejsou zrovna takové, jaké by sis přála, protože i s tím můžeš něco udělat a trošku si je vylepšit.

Optické zvětšení rtů můžeš provést samozřejmě líčením, přehlédnu tu možnost operací, kolagenu a jiných plastických vychytávek, protože to se na server pro mladé slečny podle mě prostě nehodí a já sama to neuznávám. Co na to budeš potřebovat? Veškeré kosmetické vybavení můžeš nakoupit v drogérii a není to nic, co by se dalo těžce sehnat, jen vždy vybírej podle toho, co sedí zrovna tobě.

Určitě si opatři korektor ve stejném odstínu jako tvá pleť, pokud ho nevlastníš, tak make up, opět v naprosto totožném odstínu. Dále budeš potřebovat konturovací tužku na rty, nejlépe podobně barevnou jako je vaše přirozená barva rtů – určitě tedy spíš nude než křiklavě růžovou či červenou a rozhodně lesk na rty je důležité si opatřit – tady můžeš experimentovat, ale nedoporučuji tmavé a syté barvy (červená, hodně růžová) – postačí buďto  jen průhledný lesk, nebo lesk v nějaké nenápadné, tělové barvičce.

Na rty nanes kapičku hydratačního krému, který rozetři – nech pět minut vstřebat a poté nanes opět maličko make upu nebo korektoru (záleží na tom, co ti více vyhovuje nebo co máš ve výbavě) a důkladně aplikuj a rozetři – nejlépe do ztracena, abynevznikaly ošklivé a viditelné přechody. Cílem je skrýt přirozené kontury rtů.

Poté vezmi konturovací tužku a doopravdy lehoučce obtáhni rty jen o malý milimetříček výše než doopravdy jsou. Chce to určitě grif a šikovnost. I kvůli tomuto je nevhodné používat barvy o dost odstínově odlišné než je tvá barva, protože potom je linka hodně vidět a u mladých slečen to působí velice vulgárně a zmalovaně.

Poté rty vyplň leskem na rty, čím třpytivější a lesklejší, tím lepší – protože třpytky a lesk opticky zvětšují.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekLze zhubnout v obličeji?
Další článekLíčení do školy
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.