Domů Sex & vztahy Kamarádky Jak správně uspořádat sešlost s kamarádkou?

Jak správně uspořádat sešlost s kamarádkou?

0

Nedávno jsem si k sobě pozvala pár kamarádů. Ukážu ti jak uspořádat úchvatnou sešlost.

Jídlo je základ.

Na stůl na sebe dej několik talířů. Vedle dej několik skleniček vedle sebe. Do nějaké misky dej příbory. Na ten samý stůl dej i jídlo. Třeba velkou mísu s punčem. Nebo i s kompotem. Na plastové talířky dej nějaké jídlo. A jaké?

Salát, brambory, salám (nebo jiné maso), cokoliv tě napadne…

Musíš mít uklizeno.

Vytřenou podlahu, atd… Jestli máš kamarádku, co se bojí pavouků, tak je zameť. A použij osvěžovač vzduchu. I když to u tebe nesmrdí.

Hry?

I když jste starší, tak hry. Pantomima, tanec, jakékoliv. Když jste mladší , tak zvolte deskové hry.

Jestli máš zvíře, tak ho zavři někam, třeba do ložnice. Mohlo by je otravovat. A mám novinku: koupila jsem si kočičku Felicity. A když u mě byli přátelé, tak nám furt jedla občerstvení a lezla po kartičkách na pantomima. Takže to je taková rada. Ale můžeš tvoje zvířátko zapojit. Dej jí do mističky její konzervu, nebo můžeš vyzkoušet můj recept na konci článku ;-)

Nastává otázka: Jaké oblečení?

Rozhodně něco neformálního. Ne nějaké nóbl plesové šaty, ale třeba tepláky a tričko. I pantofle. Aby ses cítila pohodlně. Jsou to tvoji přátelé. Oni to pochopí. A co když si chceš ty přátelé získat? To si vezmi letní šaty. Klidně i silonky. Make-up v obou případech nevýrazný. Nechceš přeci vypadat jako zmalovanej šašek. Jinak to říct nejde.

Recept pro zvíře:

Do misky dej kolečko šunky. Dej na to zvířecí konzervu. Na to kolečka salámu a boalá!

Pravidla pro skvělou párty:

  • Nikdy nikdy nikdy nikdy nečum do mobilu, i když se tam baví o strašné nudě.
  • Nechovej se jako magor.
  • Nezvi na tvoji párty drbnu, pozvi ji jen jestli je tvoje BFF.

 

Doufám, že jsem ti pomohla. Jestli chceš radši video, tak si pusť:.

5 minute crafts party hacks

Čauky

Předchozí článekMůj deníček I
Další článekPečeme s Adélou: mrkvový koláč
Linda
Ahoj. Jmenuju se Linda Buchnerová. Je mi 17, vlastně 16, ale narozky mám zítra (26.6) a ráda říkám, že je mi 17 let. Mám ráda make-up, vaření, účesy, atd... Mám mladší sestru (12 let) Sofii a mladšího bratra (4 roky) Dana. Mám přítele. Na tomto blogu jsem četla, a pak jsem se přidala k blogerkám. Splněný sen. Doufám, že se vám mé články budou líbit.?Kamarádi mi říkají Emoji-girl. Miluju smajlíky. Můžete mi tak psát(říkat). Čauky