Můj deníček I 5/5 (9)

Některé z vás se staly mými kamarádkami a i jiné z vás se mohou stát mými kamarádkami. I zúčastnilo se mojí soutěže.

Moje sestra s její kamarádkou byly v jiném městě. Šly do takové uličky, kde moc aut nejezdilo. Teď tam stavějí důchoďák a je tam staveniště. Pracují tam i chlapi z Ukrajiny. Je tam jeden blonďák. A moje sestra se do něj šíleně zamilovala. Furt tam leze a přidává se na něj jako pijavice. To kdyby jste ji viděly….

Teď z jiného soudku. Dneska ráno jsem vztala a šla jsem udělat snídani. A tenhle článek možná vyjde později, ale teď je 9.7.2018. Jako vždy můj přítel ještě spal. Otevřela jsem ledničku, a tomu neuvěříte! Otevřela jsem pixlu s vejci a vejce nikde. Což mi přišlo divný, jelikož včera jich tam bylo kolem šesti. Vzbudila jsem mýho přítele a ptám se ho. A on mi odpoví: ,,Myslím, že jsou v mražáku.“ Já ne něj vykuleně čumím a jdu se kouknout do mražáku a najdu tam vajíčka. Občas se mi zdá natvrdlej. A to hodně.

Co dál? Moje sestra už má přes rok výtok. A dneska ho měla hnědý. Zděsila se. Tak jsme šly na gynekologii. Já a ségra. Mamka je na pracovní cestě v Belgii. Ukázalo se, že je to jen špinění. Stihly jsme gynekologa těsně před tím, než odešel na oběd. Tudíž nějak kolem 12 hodin. Ke mně do bytu přišla sestra a její kamarádka. Obě se chovaly divně a ptaly se mě na otázky typu: ,,Zamykáš koupelnu?“ ,,Kde je nejlepší místo na intimní věci?“ A tak dál měla bílé kraťasy. Když šla do kuchyně, tak můj přítel viděl „cosi“ a řekl mi to. Ona měla první menstruaci! Slaví. Nechápu proč, asi ji to dojde časem.

Co dál? V mém životě se neděje nic moc extra. Až do teď!! Můj přítel je milý. Což je divný. Určitě se ptáte proč. A já ti povím proč. Vždycky, když kupuje kondom, tak koupí ten depresivní bílý, ale teď koupil barevný. Asi si říkáte, že je to normální, šli u něj ne.

A když už jsme u té deprese, kamarádka mojí sestry jednu chytla. V poslední době se jí moc nedaří. Začal ji výtok, rozešel se s ní přítel! Prdnula si na veřejnosti a to je pro mě velký trapas…

Můžeš se těšit na další části deníků.

Čauky

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

5 komentářů

  1. Oceňuju, že se nám dokážeš takhle svěřovat. Kolik bude celkem dílů? Proč nepíšeš do papírového?

  2. Jak teda probíhá to vydávání článků?

  3. Napíšu článek (přes 300 slov), odešlu ho ke schválení. Do 4 dnů je na blogu.

  4. A vyberu kategorii.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist