Domů Rodina & Škola Moje zápisky Můj deníček I ...

Můj deníček I 5/5 (9)

5

Některé z vás se staly mými kamarádkami a i jiné z vás se mohou stát mými kamarádkami. I zúčastnilo se mojí soutěže.

Moje sestra s její kamarádkou byly v jiném městě. Šly do takové uličky, kde moc aut nejezdilo. Teď tam stavějí důchoďák a je tam staveniště. Pracují tam i chlapi z Ukrajiny. Je tam jeden blonďák. A moje sestra se do něj šíleně zamilovala. Furt tam leze a přidává se na něj jako pijavice. To kdyby jste ji viděly….

Teď z jiného soudku. Dneska ráno jsem vztala a šla jsem udělat snídani. A tenhle článek možná vyjde později, ale teď je 9.7.2018. Jako vždy můj přítel ještě spal. Otevřela jsem ledničku, a tomu neuvěříte! Otevřela jsem pixlu s vejci a vejce nikde. Což mi přišlo divný, jelikož včera jich tam bylo kolem šesti. Vzbudila jsem mýho přítele a ptám se ho. A on mi odpoví: ,,Myslím, že jsou v mražáku.“ Já ne něj vykuleně čumím a jdu se kouknout do mražáku a najdu tam vajíčka. Občas se mi zdá natvrdlej. A to hodně.

Co dál? Moje sestra už má přes rok výtok. A dneska ho měla hnědý. Zděsila se. Tak jsme šly na gynekologii. Já a ségra. Mamka je na pracovní cestě v Belgii. Ukázalo se, že je to jen špinění. Stihly jsme gynekologa těsně před tím, než odešel na oběd. Tudíž nějak kolem 12 hodin. Ke mně do bytu přišla sestra a její kamarádka. Obě se chovaly divně a ptaly se mě na otázky typu: ,,Zamykáš koupelnu?“ ,,Kde je nejlepší místo na intimní věci?“ A tak dál měla bílé kraťasy. Když šla do kuchyně, tak můj přítel viděl „cosi“ a řekl mi to. Ona měla první menstruaci! Slaví. Nechápu proč, asi ji to dojde časem.

Co dál? V mém životě se neděje nic moc extra. Až do teď!! Můj přítel je milý. Což je divný. Určitě se ptáte proč. A já ti povím proč. Vždycky, když kupuje kondom, tak koupí ten depresivní bílý, ale teď koupil barevný. Asi si říkáte, že je to normální, šli u něj ne.

A když už jsme u té deprese, kamarádka mojí sestry jednu chytla. V poslední době se jí moc nedaří. Začal ji výtok, rozešel se s ní přítel! Prdnula si na veřejnosti a to je pro mě velký trapas…

Můžeš se těšit na další části deníků.

Čauky

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

5 KOMENTÁŘE

  1. Oceňuju, že se nám dokážeš takhle svěřovat. Kolik bude celkem dílů? Proč nepíšeš do papírového?

  2. Napíšu článek (přes 300 slov), odešlu ho ke schválení. Do 4 dnů je na blogu.

Diskuze je uzavřena.