Domů Sex & vztahy Sex Je nutné přijít o panenství? Zatím bez hodnocení.

Je nutné přijít o panenství? Zatím bez hodnocení.

23

V tomhle článku se zaměřím hlavně na slečny, které své panenství považují za něco, co je špatně, co se klukům nelíbí a čeho se musejí nutně zbavit ještě před prvním sexem.

Na jednu stranu tyhle holky trošku chápu. Přijde mi totiž, že si spousta z nich myslí, že jakmile začnou krvácet při prvním sexu, tak to kluka vyděsí, odpudí a najednou je nebudou chtít. Takže slečny potom dlouho dobu před prvním sexem přemýšlejí čím a jak se odpanit, ale je to vážně nutné?

První, co by si ty slečny měly uvědomit je to, že panenství je naprosto ale naprosto normální a přirozený jev. To, že je panna není nic špatného ani nežádoucího, tak to prostě je.

Další věc je, že většina kluků (ti normální, s troškou inteligence) to neodsuzuje, berou to jako přirozenost a buď to nekomentují nebo se jim to naopak líbí a jsou rádi, že zrovna on může být tvůj první. Co si budem povídat… Hodně kluků se bojí, že jeho velikost je nedostatečná, že je v posteli špatný – a když jsi panna, tak asi moc zkušeností nemáš – tudíž nemáš důvod se mu smát ani ho poučovat, naopak si může připadat důležitější:)

I pokud se odpaníš sama, tak se bude dít to samé, co při sexu – tedy se nezbavíš případné krve ani bolesti (nemusí, ale může být) a podle mě je stokrát lepší zažít si to s člověkem, kterého máš ráda a on tebe, při něčem tak krásném a intimním jako je sex.

Proto možná nechápu ty, které si za každou cenu chtějí odpanit samy, aby měly první sex bez problémů, myslím, že to za to prostě nestojí. A jak jsem napsala… Možná tím, že jsi byla ještě panna, v očích kluka stoupneš a bude si vážit, že jsi jeho první:)

 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekKomu říct o první menstruaci?
Další článekChyby při líčení
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

23 KOMENTÁŘE

 1. hodně dobrý článek :) a prosím nemohla by si tu dát článek o šatech? …budu ukončovat 9.třídu a ráda bych si od tebe vzala inspiraci ..díky:)

 2. OMG, vůbec jsem nevěděla , že nědo může řešit takovéhle věci.
  To je fakt…..divný…..opravdu by mě nenapadlo se něky něčím „odpanit“, vždyť je to totální nesmysl…..takovéhle slečny moc nechápu….

 3. Někomu to může připadat směšné, ale dá se odpanit vibrátorem ?

 4. Ahojky..o tvém webu jsem se dozvěděla od kámošky…a je opravdu super..máš úžasné články..xD..myslím že jej budu navštěvovat často!!..=)

 5. Ahoj….Vím,že tohle sem asi nepatří,ale na něco se Tě potřebuju zeptat :) ….Moje kámoška má doma vibrátor(je dlouhý asi 17 cm),a říkala,že když si ho tam..“strkala“ …tak že ho tam chtěla narvat celej…měla ho hluboko asi 10 cm a jak ho tam teda chtěla narvat celej tak už to nešlo a tak zatlačila, a říkala,že to hrozně bolelo….je možné,že má panenskou blánu až tak hluboko?…nebo čím to je,že jí to tak bolelo?…

  • Ahoj, no pokud kamarádka nekecá, tak to se divím, co jí to napadá:D No ale k dotazu… ona pochva není nekonečně hluboká, když je např. mužský penis už moc velký, tak to hloub bolí, stejně tak to může být s vibrátorem. Řekla bych, že tvoje kamarádka má panenskou blánu jako každá jiná slečna cca 2 – 5 cm od poševního vchodu. Spíš už jí dávno nemá a bolet jí to mohlo také kvůli tomu, že nebyla pořádně uvolněná, byla napjatá apod.

 6. chci se zeptat… vůbec nevím co se stane při prvním sexu.. prý holka krvácí.. mohla bys prosím o tom napsat článek? byla bych ti mco vděčná =)

 7. Mojí kamarádku (13) protrhl její kluk už dřív panenskou blánu prstem .. a prej jí to hrozně bolelo … ale je ráda že aspon první sex bude mít v poho .. a já sní souhlasim taky bych chtěla už před prvním sexem mít protrhlou blánu … dá se to třeba i prstem … ? nebo čím kdybych to htěla sama .. ?

  • Panenskou blánu bych si sama rozhodně neporušila – bolí to víc a jsou na to většinou špatné vzpomínky. Kamarádka z toho teď možná má radost, ale za pár let si řekne, jak byla blbá (navíc ve 13ti letech je to vážně nezodpovědné). A navíc… kluci mají rádi, když mohou holku připravit o panenství – jsou na to krásné vzpomínky. A myslím, že je hloupost o to přijít „sama se sebou“

 8. Kdybych to udělala, pozná to ten vyvolený co s ním potom budu poprvé mít sex?

  • Myslíš jestli pozná, že už nejsi panna? Tak zkušený kluk to pozná určitě a určitě to většině bude líto, že tě nemohli odpanit sami…

    • Tak pokud mu nebude divný, že tě to nebolí a neteče krev (někdy se to stává), tak to pravděpodobně nepozná

 9. Víte co mě štve?? že sem si protrhla pannenskou blánu..už je to pár měsíců ale pořád si to vyčítám :(

 10. Mohu mít dotaz na autorku? Proč odsuzuje když se holka chce odpanit sama?

  • Určitě to neodsuzuju, ale mluvím ze zkušenosti – pak toho holka jen lituje… Je to samozřejmě každého věc, jen se snažím na to podívat se i z druhého pohledu

 11. môžem otázku?:-) ako spoznám, že som panna? ako to „vyzerá“ tam dole? nemala som pohlavný styk, a aj pri pettingu si priateľ dával pozor, ale predsa len…. je to pre mňa dôležité ;-)

  • Ahoj, ty sama to okem nepoznáš, zjistit to může jen gynekolog. Pokud tě ovšem petting nějakým způsobem bolel nebo tekla krev, tak je pravděpodobné, že už panenskou blánu nemáš, ale nikdy to není 100%

   • krv mi netiekla, ani som nikajú výraznú bolesť necítila, tak dúfam, že je to ešte ok..:-) ďakujem za odpoveď :-)

 12. Znám jednu holku, která se na své patnáctiny vyspala s klukem, kterého viděla poprvé v životě. A to jen proto, že o to chtěla přijít. To je ještě mnohem horší. Rozhodně mi ale přijde lepší, když si něco takového prožiješ s klukem, kterého miluješ, než s prstem nebo prostě někým. Panna bývala každá holka ..

Diskuze je uzavřena.