Konečně volno, hurááá! Zatím bez hodnocení.

Konečně Vám mohu slavnostně oznámit, že mám po zkouškovém, oficiálně – konečně – šťastně! Už je to sice týden, ale po pravdě jsem byla tak nadšená, že jsem všechny svoje povinnosti odsunula stranou a týden jsem se jen flákala a to nepřeháním. Od minulého pátku, kdy jsem měla poslední zkoušku z anatomie nedělám nic jiného než spím, jím, surfuju po netu a samozřejmě hraju Simíky (to je zkrátka tradice po zkouškovým!).

A víte co? Vůbec nemám výčitky z toho, že se v tak krásným počasí válím doma, protože jsem zkrátka byla neuvěřitelně vyčerpaná. První tři dny ve volnu po zkouškách jsem spala tak 15 hodin denně a ještě se mi to zdálo málo. Stáhla jsem si konečně nové knížky do čtečky a můžu bez omezení číst a nemusím myslet na to, že bych se měla učit. Po večerech zatímco Tom hraje novou Dotu (na PC vyšla dvojka, celý den nedělá nic jinýho), já si hraju The Sims, který mě zas za pár dní přestanou bavit, ale zkrátka je to taková naše tradice – tohle období je totiž jediné v roce, kdy skutečně nic nemusím a je to paráda.

Kam se chystáte na dovolenou? My už něco malého plánujeme a na konci srpna chceme jet  i s mými mladšími sourozenci na Slovensko do Rájeckých Teplic (doufám, že se to takhle vážně píše), kam se moc těším a doufám, že budeme mít krásné počasí.

Snad si tyhle slunečné dny taky tak skvěle užíváte, máte po starostech a s vysvědčením budete spokojeny.

Mějte se krásně

Mers

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

4 komentářů

  1. Mers já moc grauluji, že máš už zkouškové za sebou.:) To věřím že se ti ulevilo a nedivím se, že se takhle flákáš, zasloužíš si to. ! :) Užij si prázdniny a ať vám dovolená vyjde..

  2. Gratuluji Mers! A ti Simíci mě taky vždycky baví pár dní v roce :D

  3. Jen se flákej, určitě si to zasloužíš :)) To já mám letost jihomoravský rok. Teď jsem tam byla se třídou v Lednici a o prázdninách tam budu ještě dvakrát. Je tam krásně, až na ty komáry ;). No nic, přeju tobě i ostatním, aby si prázdniny co nejvíc užili :)

  4. My už jsme dostali vysvědčení dneska (dík bohu:) a zítra odjíždím do Chorvatska, kam se už vážně těším a myslím, že je to vážně zasloužená dovolená. Mám za sebou prvák, jupí!:D Každopádně, přeju krásné prázdniny všem..:)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist