Které podprsenky bys rozhodně měla vlastnit? 5/5 (2)

Které podprsenky musíš mít – Podprsenky jsou základem, která z nás je nenosí nebo se na to alespoň nechystá? Nemusíš mít velká prsa, ale dobře zvolená podprsenka a spodní prádlo obecně, může dodat tvé postavě lepší a hezčí tvary. Navíc vše zpevní a nemusíš se bát toho, že tričko bude průhledné nebo příliš těsné a bude vidět víc, než jsi původně zamýšlela. Co se týče věku, kdy podprsenku začít nosit, je to hodně individuální a pokud žádná prsa nemáš, ale stejně se bez podprsenky cítíš divně, není důvod k tomu, abys ji nenosila.

Jakou podprsenku bys rozhodně měla mít ve skříni? Kterou si pořídit, protože patří do základní výbavy?

Tělová – pokud máš bílé tílko nebo hodně tenké tričko, sama moc dobře víš, že barevné, vzorované nebo ozdobené podprsenky jsou pod takovým oblečením hodně vidět. Proto je určitě základ pořídit si podprsenku v tělové barvě, bez ozdob a dobře padnoucí, aby pod tričkem netvořila ošklivé boule nebo neodstávala.

Bezešvé spodní prádlo – ať už kalhotky nebo podprsenka, bezešvé prádlo je nutností, pokud máš již zmíněná trička, která jsou hodně na tělo. Hodně vidět to může být i u kalhot a kalhotek, kdy kalhotky se švy přitahují pozornost a tvoří ošklivé linie. Nabídku bezešvého spodního prádla můžeš najít ve specializovaných obchodech se spodním prádlem nebo na internetu, např. v e-shopu www.dianka.cz – všechny podprsenky by ti měly sedět, ať už zakoupené v kamenné prodejně, nebo ty zmíněné v eshopu.

Základní barvy – černá a bílá by ti v šatníku rozhodně neměly chybět. Jsou to základní barvy a alespoň jednu z nich bys měla vlastnit, protože pokud nemáš průhledné tričko, hodí se zkrátka pod všechno. Navíc v těchto barvách najdeš největší výběr podprsenek a byla by škoda si nějakou v základní barvě nepořídit.

Bez ramínek – silikonové podprsenky už nejsou novinkou, ale přeci jen spoustám dívek v šatníku chybí. Je fakt, že ne každý takové neviditelné spodní prádlo potřebuje, hodí se ale na příležitosti jako jsou plesy nebo v létě pokud nosíš trička bez ramínek a hodně „úsporné“ topy, kde by byly ramínka od podprsenky nežádoucí.

Lambada pro malá prsa – pokud nejsi zrovna dvakrát obdařená a prsa ti třeba teprve rostou, nemusí ti být klasická podprsenka s kosticemi zrovna dvakrát příjemná. Kvůli tomu existuje nabídka klasický lambadových podprsenek, které jsou pohodlné a příjemné a vyhovují spoustě slečnám, které se na klasické podprsenky a spodní prádlo necítít.

Obrázky jsou ze stránky www.krasnepradlo.cz, kde najdeš různé značky a typy spodního prádla až po bezešvé spodní prádlo, které můžeš vidět na posledním obrázku.

Vybírat můžete tady , tento eshop mám odzkoušený. Můžete taky vyzkoušet tento, kde jsou ceny trošku vyšší, ale taky kvalita je výborná.

Kolik podprsenek jakého typu vlastníš ty? Přijde ti praktičtější mít jich víc a víc na výběr, nebo si bohatě vystačíš s pár černými nebo barevnými?

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

2 komentářů

  1. Holky co je to velikost aa, Bb(např.70aa/70Bb)?🤔

  2. moc krásné jsou krajkované podprsenky. Je to ztělesnění ženskosti.Neměla by chybět v žádném ženském šatníku

TOPlist