Domů Krása & Péče Nehty Laky na nehty – mých TOP 5 Zatím bez hodnocení.

Laky na nehty – mých TOP 5 Zatím bez hodnocení.

3

Dnes vám představím moje oblíbené laky na nehty a shrnu vám mé zkušenosti s jednotlivými výrobky:

První je nude lak od Avonu s gelovým finishem. Objednávala jsem si  ho, když byl ve slevě a stál kolem 60 – 70 Kč, to už si nepamatuju. Je hodně příjemný, kryje v jedné vrstvě, ale já pro jistotu dávám dvě, aby byla barva sytější. Vypadá krásně po celý rok, jak k bledé kůži, tak k té opálené. Výdrž je okolo 3-4 dnů, mně osobně laky moc nevydrží, ale tento drží obstojně. Pokud na něj někde narazíte, určitě do něj běžte.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Avon Gel finish – Barely There

Druhým velký oblíbencem je lak od Elfu. Má nádhernou mintovou barvičku, která je v poslední době hodně oblíbená. Výdrž je opět dobrá, kryje ve dvou vrstvách a dobře se odlakovává. Stál kolem 40 – 50 Kč, na stránkách Elfu ho určitě ještě najdete.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
E.L.F. – mint green

Další oblíbenec je nedávno koupený lak od značky Rival de Loop – značka Rossmannu. Narazila jsem na něj ve výprodeji za 20 Kč! (byla to limitka a už se nedá sehnat) a nedám na něj dopustit. Výdrž je fakt excelentní, dala jsem si jej na nehty u nohou na začátku prázdnin a ještě teď ho nosím, oloupaný je jen trošičku, ale jelikož se špatně odlakovává, tak se mi s tím pořád nechce hrát – tak proto na nohách ještě zůstal. :D Je to lak pískový, proto ta výdrž – na rukou vydržel tak týden, ale měl menší oděrky na krajích nehtů. Kryje až ve druhé vrstvě, protože má dost třpytek, ale lak sám o sobě moc krycí není. Ale opět výborný lak za pár korun – takže doporučuji.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Rival de Loop Queen of the night – 02 blue beauty

Opět lak z výprodeje za neskutečných 20 Kč – ano, nechápu jak na to můžu vždy narazit. Tento je od Gabrielly Salvete a má v sobě zpevňovač, což bylo vždy po odlakování poznat. Ty nehty byly opravdu o poznání silnější a netřepily se mi. Má nádherný odstín modré a nemůžu se na něj pořád vynadívat. Tohle byla opravdu láska na první pohled. :D Opět se už asi nedá sehnat, když byl v takovém výprodeji.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Gabriella Salvete – č. 112

Poslední velký oblíbenec je v kategorii péče o nehty a je to olejíček na nehtovou kůžičku od Miss Sporty. Hledala jsem nějaký ne moc drahý olejíček na kůžičku, protože ta ruka hned vypadá upraveněji, nedělají se mi záděry po něm, okolí nehtu je hezky vyhlazené, vyživené – tudíž další velký pomocník.Bohužel je teda bez parfemace. Používám ho hlavně, když mám gelové nehty, když o ně trochu pečuji i tímto směrem, tak mi vydrží i přes měsíc – pak je potřeba je sundat kvůli odrostům. Cena do 50 Kč.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Miss Sporty Nail Expert cuticle oil

Doufám, že se vám článek líbil a budu ráda, pokud se v komentářích s námi podělíte o vaše nejoblíbenější laky na nehty nebo péče, ráda se po nich pak kouknu v drogerii. :)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

3 KOMENTÁŘE

  1. Jitush, v drogeriích mají novou kolekci laku na nehty (od Miss sporty), pomáhala s ní Veronika Spurná, ta YouTuberka. Vystačím si s ním po celý rok. Je poměrně levný.

Diskuze je uzavřena.