Latina a nákupy Zatím bez hodnocení.

Dneska jsem poprvé za pár týdnů jela do školy, kvůli předzkoušce – testíčku z latiny, abych v pondělí mohla jít ke zkoušce na jisto. Hrozně jsem se rozčilovala (v testu se objevilo úplně něco jiného, než na co jsem se připravovala), ale nakonec jsem požadavky splnila, takže jsem relativně spokojená.

Protože jsem hrozně dlouho nebyla nikde na nákupech (praxe byla každý den do večera, takže jsem zkrátka neměla náladu nikde trajdat), tak jsem si udělala při čekání na spoj, výlet do obchodního domu. Moje přání byla jasná – pohodlné plavky na srpnovou dovolenou, obyčejné, květinové tílko, a v drogérii jsem si potřebovala doplnit zásoby tonovacího make-upu od Dermacolu, protože mi došel.

Hledání plavek pro mě bylo doopravdy utrpení. Doma mám asi troje, od různých značek, ale chtěla jsem na tohle léto nějaké nové, neokoukané. Jenže s mýma Déčkama – hledejte hezké a pohodlné plavky, v kterých nevypadáte o pět čísel “větší”, z podprsenky všechno neleze – to je zkrátka známý problém. Nakonec jsem narazila na jedny v Gate, které mají úžasnou barvu (důvod jedna proč jsem koupila), jsou hrozně pohodlný (důvod dva), nelezou mi z nich prsa (důvod tři), ale nad čím jsem se rozmýšlela byly ty strašné infantilní kytičky, které se mi na nich zkrátka nelíbí – kdyby jedna nebo dvě, jenže oni jsou prostě všude. Zítra sednu k šicímu stroji a pár jich sundám, ale jinak se mi líbí:)

Tílko jsem našla hned ve druhém obchodě a dokonce ve slevě, za což jsem byla hrozně šťastná, protože takové už sháním hrozně dlouho. Nějaké s hezkou barvou, lehké, volnější.

V NY jsem si koupila dvě kytičky do vlasů, protože už nevím, co bych si na tu hlavu dala a v drogérii jsem doplnila zásoby kosmetiky.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

18 komentářů

 1. Markét :)

  Ahoj Mers, neudělala by jsi někdy článek o tomto tonovacím krému od Dermacolu ? Děkuji :)

 2. Ty plavky vypadají hezky, mají nádhernou barvu..:) A těch kytiček opravdu pár sundej.. A taky bych byla vděčná za recenzi na ten tónovací krém…:)

 3. Taky by mě zajímala recenze o tom tónovacím krému. Jinak ty plavky mají naprosto úžasnou barvu! :)

 4. Ahoj, prosímtě, na té fotce je tónovací krém, tužka na oči, rtěnka a? Nepodařilo se mi na to přijít. Díky ;)

 5. Ten korektor jsem si včera koupila a u mě zklamání :(. A těším se na tu recenzi o tónovacím krému :)

 6. Ahoj Mers, :) Ty plavky jsou moc pěkné ;) a vůbec v Gatu mají nádherný plavky :) Taky jsem si tam už koupila :). A chtěla bych se tě zetat,jestli bys prosím neudělala recenzi i na ten korektor.Dlouho už nějaký scháním:) Děkuju moc ;)

 7. Ahoj Mers,
  opravdu krásný plavky. Jak jsem to tak pročítala, napadlo mě, kolik peněz jsi v tom obchoďáku nechala? Že jsi to nakupovala v Kolínském Futuru?

 8. Ahoj Mers, tak to utrpení s plavkama znám. Mám taky D a obvod 75 a nemožný sehnat. Když jsou Déčka, tak s obvodem 80 a to je velký. Letos jsem se pořádně naběhala.

 9. Ahoj Mers, chtěla bych vědět, odkud máš to kytičkované tílko :))

 10. Mers ty plavky mám také,ale v žlutém :D Myslíš,že je bude mít dost lidí někde u moře?

 11. Úplně stejnej krém a rtěnku jsem dostala na Vánoce :D jinak ty růžičky závidím opravdu pěkné :)

 12. Sponky i ty plavky se mi moc líbí. Ani ty kytičky mi na nich nevadí. Ale buď v poho. Ségra má se sháněním dobré podprsenky nebo plavek problémy taky, má šestky a to od přírody :-).

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist