Domů Krása & Péče (Foto)návody Líčení s Maybelline Color Tattoo + (foto)návod

Líčení s Maybelline Color Tattoo + (foto)návod

27

DSCN4671Po týdnu jsem tu se slíbeným líčením, které jsem vytvořila speciálně pro to, abych Vám ukázala stíny Color Tattoo v akci. Nedávno jsem na ně totiž psala takovou krátkou spíš dlouhou recenzi a protože jsem v ten den nějak neměla čas ani náladu fotit moc fotek a sestavovat to ve fotonávod, odložila jsem to o pár dní. Tak dnes jste se konečně dočkali:) Pokud někdo z Vás recenzi nečetl, doporučuji přečíst. Jen pro připomenutí – v tomhle fotonávodu budou figurovat a hlavní roli hrát dva odstíny – Pink Gold a On and on Bronze.

Krok 1

Jako základ jsem použila odstín Pink Gold a použila jsem ho v podstatě na celé pohyblivé víčko.

DSCN4582

Krok 2

Abych Vám názorně ukázala, že se tyhle stíny nemusí používat samostatně a jako stíny, ale i jako podklad, rozhodla jsem se z téhle růžové udělat trošku výraznější růžovou. A to tak, že jsem na střed horního víčka opatrně jen jedním prstem nanesla klasický pudrový růžový stín.

DSCN4590

Krok 3

Do vnitřního koutku jsem použila takový béžovo – žluto – zlatý stín.

DSCN4596

DSCN4598

Krok 4

A vnější část horního víčka jsem vystínovala opět Color Tattoo v odstínu On and on bronze

DSCN4607

Krok 5

Spodní víčko už je jednoduché a já ho nechala spíše méně výrazné. Zkopírují se tam v podstatě barvy z horního víčka – do středu Pink Gold, ke kraji On and On bronze

DSCN4610

Krok 6

Tentokrát jsem tekuté linky nechala spát a vše zakončila řasenkou.

DSCN4616

DSCN4625

DSCN4633

DSCN4650

DSCN4671


Předchozí článekSwarovski šperky – Jak o ně pečovat a co je dobré vědět?
Další článekUnder the Dome – Kniha + seriál
Mersmerize
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

27 KOMENTÁŘE

  • Mě se to s ní líbilo víc, protože to pak není úplně tak obyč. hnědo – růžová. Ale úplně v pohodě se to dá udělat i bez ní:)

 1. Pěkné, ta žlutá z toho hodně září, ale ve skutečnosti to může být jinak. Ty vlasy jsou úplně super!

 2. Mě se ty barvy moc líbí. Vypadá to opravdu moc krásně. Včetně té oranžové. Jen se mi úplně nelíbí ty řasy :(

 3. Mers, vím že to sem nepatří. ale zdá se mi jakoby si měla na těhlech fotkách zase jinou barvu. Je to možné, nebo jen špatně vidím? :)

  • Včera jsem si růžovou dobarvovala, tak je zase o něco sytější, ale odstín je pořád stejný jako poprvé:)

   • takže ty to barvíš pořád takhle barvou? Nechápu…jaktože máš tak krásné a lesklé vlasy? :O

    • Není to barva, ale pigmenty, ty vlasy neničí – nedostávají se do hloubky vlasů – ale rychle se vymývají, takže často dobarvuju:)

 4. Vždycky mě při (foto)návodech fasnicuje barva tvých očí.Jsou takový..magický :D Hlavně to,jak máš u panenky vždycky úplně tmavě hnědou a u okraje zornice krásnou zelenou…jinak,líčená super ! :)

 5. Ahoj je to moc pěkné ale myslím si že ti ta zlato sluší … a ta barva je fakticky do fialova a ty tvoje oči? To je máš pořád takhle žíhané? :)

  • Jj, ta růžová je víc do fialova než do červena, ale bohužel většina foťáků jí prostě nedokážou vychytat a fotí to víc do červené. Jinak oči moje a mám je tak pořád :D :)

 6. Mermerize, mohu e tě na něco zeptat? Tobě neroste tmavý knírek když jsi vlastně bruneta a ani nemáš zbarvenou kůži do hněda jak to děláš? Prosím moc by mě to zajímalo odpověz moc prosím …:D

  • Já jsem sice bruneta, ale podívej se na moje obočí, já mám na to, že mám hodně tmavé vlasy, strašně světlé a docela i řídké obočí a často se mi stává, že se mě lidi ptají, jestli nejsem přebarvená blondýna (:D). Celkově mám chloupky docela světlé.

  • Já jsem třeba taky skoro černovláska a knírek nic:-) jde spíš o genetický vlohy. Teda trochu tmavší chloupky mám, ale to se nedá nazvat knírkem. Takže pokud to není vidět, nic neřeš, nebo si ho ohol či vytrhej, není co řešit:-) kamarádka, co měla ,,kníra“ byla hodně tmavá i v pleti měla i hodně obočí rostlé všude tam, kde být němá, možná o to taky jde.

 7. Podle mě né moc vhodně zvolená kombinace.. Obě dvě barvy jsou pěkné a pokud by byli jenom ty dvě(pink Gold + On and on Bronze) bylo by to pěkné v celku jemné líčení.. Ale ta zlato-žlutá se k tomu absolutně nehodí, protože je příliš výrazná a ostatní dvě barvičky jsou v porovnání s ní skoro neviditelné.. Možná kdyby se prohodilo pořadí(žlutohnědá-pinkgold-on&onbronze) vypadalo by to lépe.. Ale nevím… Podle mne se ty barvy k sobě prostě nehodí.. Takhle to vypadá jako kdybys měla nějakou oční nemoc a kůže kolem vnitřní strany víčka ti zežloutla, ostatní odstíny nejdou tolik vidět jako žlutá, které si všimneš na první pohled.. Nevadí, je to můj názor, doufám že se neurazíš, chápu že se to někomu může líbit, káždý má jiný vkus. ^.^ Doufám že jsem tě tímto komentářem neurazila, to bych totiž nerada..
  with love
  Barča. xoxo

   • Ach, to jsem ráda, obdiviju tě a urazit tě je to poslední co bych chtěla >.< Timor. al. Barča.

 8. ahoj chtěla jsem se zeptat na něco ohledně barvy tvých vlasů…. :) já si barvím vlasy docela často auž mám za sebou hodně barev,ale vždy vydrží jen chvilku… :( tak se chci zeptat jaké barvy na vlasy používáš :)

Diskuze je uzavřena.