Domů Tělo & Zdraví Menstruace Menox 45 recenze a zkušenosti – Top přípravek pro ženy v období...

Menox 45 recenze a zkušenosti – Top přípravek pro ženy v období klimakteria 5/5 (3)

0

Menox45

9.8

Hodnocení

9.8/10

Plusy

 • výborné hodnocení uživatelek
 • přírodní přípravek
 • záruka nezávazné zkoušky

Mínusy

 • k dostání na internetu

Menox 45 recenze – Menopauza patří v životě žen k těm nejsložitějším období vůbec. Některé z nás mají to štěstí, že jí projdou celkem rychle a bezbolestně, jiné se musí potýkat s celou řadou obtíží a nepříjemností.

Menopauzu jako takovou léčit nelze, ovšem je možné zmírnit příznaky, které ji doprovázejí. A pokud začneme už v období klimakteria (protože menopauza a klimakterium opravdu není totéž), naše šance na úspěch budou ještě větší.

Ženy a menopauza – kdy ji očekávat?

Podle statistik se menopauza, kterou definujeme jako stav organismu po definitivním vymizení menstruačního krvácení a vyhasnutí vaječníků, objevuje u žen zhruba okolo 41. roku věku – tedy alespoň u těch ve střední Evropě. Nedá se však přesně určit, kdy nastane právě u vás. Svou roli v tom hraje genetika i životní styl.

Náš tip: poptejte se žen ve své rodině, jak to s menopauzou měly. Tyto sklony se velmi často dědí.

Menopauza – příznaky

Ovšem ještě než k nástupu menopauzy dojde, můžete na sobě pozorovat nejrůznější varovné příznaky, a to někdy dokonce už 15 let předtím, než se skutečně s pravidelným měsíčním cyklem rozloučíte!

A svá specifika má i období po menopauze, tzv. postmenopauza, v níž ženský organismus ohrožují všechny negativní dopady (související s nízkou hladinou hormonů) ze všeho nejsilněji. Řídnutí kostí alias osteoporóza, potíže při pohlavním styku, inkontinence – to vše je pro toto období typické.

Abyste však svůj nový stav dokázaly přežít bez ztráty kytičky nebo si alespoň ulevily od nepříjemných příznaků, rádi bychom vám představili přípravek Menox 45, vhodný právě pro zralé ženy po 45. roce života. Využívá sílu ověřených bylin a nevyděsí vás žádnými vedlejšími účinky.

Dodává vitalitu, svěžest, ale i přírodní fytoestrogeny, které působí velmi podobně jako estrogen v ženském organismu.

Také se obáváte návalů horka, nočního pocení nebo nevyzpytatelných změn nálady? Poradíme vám, co si s těmito nepříjemnými příznaky počít.

Menox 45 recenze

Jde o přírodní doplněk stravy pro vitalitu a intimní zdraví ženy před, během a po menopauze. Bylinky v něm obsažené pomáhají zmírnit příznaky menopauzy. Menox 45 jako takový pak:

 • obsahuje výtažky ze 4 účinných bylin,
 • 17 esenciálních aminokyselin,
 • 5 fytosterolů, fruktózu, glukózu
 • a více než 20 nasycených a nenasycených mastných kyselin.

Menopauza ve zkratce. Během tohoto období přestávají vaječníky pracovat a tělo tak přichází o hlavní zdroj hormonu estrogenu. Spolu s ním se snižuje rovněž hladina mužského hormonu testosteronu. Snížení této hormonální hladiny ovlivňuje u ženy celou řadu věcí – zejména pak jejich sexualitu, libido a chuť na pohlavní styk.

Menox 45 – pro koho je určen?

Menox 45 recenze. Blížíte se k věku, v němž se už přechod může dostavit prakticky kdykoliv? Obáváte se nepříjemných příznaků v čele s návaly horka, osteoporózou, nočním pocením nebo výkyvy nálad?

Menox 45 je určen pro zralé ženy po 45. roce života, které rády hledají pomoc v přírodě a pro své zdraví chtějí opravdu jen to nejlepší. Využití bylin může z dramatických změn udělat jen mírné nepohodlí a leckdy ani to ne.

Měli byste vědět: Mnohem lépe působí několik bylin ve vzájemné synergii než jedna jediná, která sice zpravidla umí potlačit jeden nebo dva hlavní aspekty, ovšem zapomínají na menopauzu jako celek.

V těle dokáží pomoci se snižující se hladinou ženským hormonů a působí rovněž na některé nepříjemné příznaky. Potlačuje je nebo alespoň mírní. Vždyť pro mátu nebo mateřídoušku si chodíme vždy, když nás přepadne splín nebo špatná nálada Tak proč by totéž nemohlo fungovat i u bylin na menopauzu?

Využij slevový kupon: „A5FT3“ (sleva 5%)  

Menox 45 složení

Zajímá vás, jaké bylinky tento přírodní doplněk stravy pro ženy po menopauze obsahuje? Naše Menox 45 recenze vám to prozradí. Účinné látky, které vám pomohu se s nepříjemnými projevy menopauzy vypořádat, pochází zejména z:

Kromě nich najdete v Menoxu 45 i mnohé cenné živiny, které ženám v období menopauzy citelně chybí. Spolehnout se můžete i na bio kvalitu všech použitých složek a šetrné zpracování, které v extraktům ponechává skutečně maximum účinků.

Díky svému složení je Menox 45 jením z nejkomplexnějších přípravků, které jsou na našem trhu k dostání.

Co všechno Menox 45 umí:

 • dodává energii,
 • chrání ženské tělo před škodlivým oxidačním stresem,
 • pomáhá udržovat fyzické i duševní zdraví,
 • posiluje ceněnou obranyschopnost organismu,
 • přispívá k udržení hodnot optimálního krevního tlaku,
 • podporuje správnou činnost nervové soustavy a srdce,
 • napomáhá pevnosti vlasů a nehtů,
 • stimuluje tvorbu kolagenu, který díky tomu podporuje pevnost kostí, kloubů a šlach,
 • napomáhá k udržení normálního stavu kostí a zubů,
 • snižuje míru únavy a vyčerpání,
 • přispívá k většímu komfortu během menopauzy.

Měli byste vědět: Ženský přechod – to nejsou jen návaly horka a nepříjemné stavy. Může v sobě skrývat i větší nástrahy. Jedním z nejzávažnějších je tzv. metabolický klimakterický syndrom. Pro ženy, které postihne, znamená zvýšené riziko osteoporózy, aterosklerózy, infarktu myokardu nebo mozkové příhody. Zatímco ještě v reprodukčním věku chránila ženy před těmito riziky právě zvýšená hladina estrogenu, po menopauze se riziko srdečně-cévních onemocnění rapidně zvyšuje. Hladinu estrogenu je tedy vhodné alespoň částečně kompenzovat.

Menox 45 recenze a zkušenosti

Čím se Menox 45 liší od jiných přípravků na trhu? Díky svému komplexnímu složení si vystačíte jen s jednou tabletou denně. Užijte ji ráno nejlépe se sklenicí vody. Snadno si tak zavedete svůj malý rituál pro zdraví. Voda je navíc pro ženy při menopauze velmi důležitá, takže snadno zabijete dvě mouchy jednou ranou.

První pozitivní účinky se u mnoha žen dostavují už po několika prvních dnech užívání. Všeobecně však platí, že první pozitivní změnu zaznamenáte na 14-28 dní. Vyplatí se tedy vytrvat. Menox 45 je přírodní doplněk stravy, takže hol ze užívat dlouhodobě a bez vedlejších účinků. Snažte se nezapomínat a skutečně ho užívat každý den.

podobu snadno polykatelných tobolek, bez nepříjemné příchuti či pachu. Jde o rostlinné extrakty, doplněné o vitamíny a minerály ve velmi příjemném balení. Nemusíte myslet na užívání léčivého čaje 3x denně nebo se přemáhat při polykání hořkých preparátů třeba z tradiční čínské medicíny.

Menox 45 přináší to nejlepší z bylin všem moderním ženám, které touží po komfortu, ale přitom se nechtějí v žádném směru omezovat.

A co říkají na Menox 45 skutečné uživatelky? Posuďte sami, jak jim tato přírodní „léčba“ menopauzy vyhovuje.

 

[highlight]

Přípravek Menox 45 jsem objevila náhodně, když jsem hledala na internetu nějaký přírodní přípravek proti návalům. Zaujaly mě jeho účinky a hned jsem si ho objednala. A jsem ráda, že jsem se tak rozhodla a objednala hned tři krabičky. Návaly ustaly a vrátila se mně i radost ze života. Budu objednávat další balení. Jsem vděčná vědcům, že něco tak úžasného objevili. Děkuji :-)

Dagmar (58 let)

Již jsem vyzkoušela více přípravků na menopauzu, po třech týdnech užívání i já mohu napsat,že se příznaky zmírnily. Návaly již nemívám tak silné a časté,hlavně silné pocení v noci se výrazně zlepšilo. Nadále budu užívat , doporučuji!

Jitka (54 let)

Dobírám poslední platíčko tříměsíční kůry a zlepšení je veliké. mám hodně náročnou práci, jak fyzicky tak psychicky, proto jsem uvítala rychlý nástup účinků Menoxu 45…… Mohu všem jen doporučit.

Iveta (52 let)

[/highlight]

Pro menopauzu bez komplikací

Pokud stále hledáte přípravek, který by vám pomohl s nepříjemnými projevy menopauzy, vsaďte svoji důvěru právě na Menox 45. Návaly, horka, depresivní stavy, pocení, potíže s pohybovým aparátem, močová inkontinence, bolesti hlavy, řídnutí kostí nebo nechuť k intimních chvilkám dokáží tohle období velmi znepříjemnit.

Vyplatí se proto hledat pomoc v přírodní sféře, která je na hony vzdálená od rizik podávání umělých hormonů a užívat ji může opravdu každá žena. Ještě stále si nejste jistá? Podívejte se na naši přehlednou tabulku, která vám o Menoxu 45 řekne vše potřebné.

CENA: od 490 Kč za balení
CENA ZA 1 DÁVKU: od 10 Kč za denní dávku
VHODNÉ PRO: zralé ženy po 45. roce života
BALENÍ: 30 + 15 tobolek ZDARMA

60 + 15 tobolek ZDARMA

90 + 15 tobolek ZDARMA

DÁVKOVÁNÍ: 1 tobolka denně
FORMA: tvrdé tablety v blistru
SLOŽENÍ: výtažky z bylin, vitamíny, minerály a aminokyseliny
URČENÍ: doplněk stravy pro vitalitu a intimní zdraví ženy před, během a po menopauze
LÉKAŘSKÝ PŘEDPIS: ne
DOSTUPNOST: přes e-shop
DOSTUPNOST V LÉKÁRNĚ: ne
NEMĚLI BY UŽÍVAT: děti a mladiství, dospívající, těhotné a kojící ženy

Při objednání přes internet vám domů dorazí za 2-3 dny a to samozřejmě v perfektně diskrétním balení se vším všudy. Nečekejte, až si příroda prosadí svou a trochu jí pomozte. Sama vám k tomu dává ty nejlepší možnosti. Menox 45 čerpá ze síly hned čtyř silných bylin, které doplňuje o celou řadu prospěšných vitamínů a minerálů sestavených tak, aby doplnily chybějící živiny právě u žen po menopauze. Vyzkoušejte ho i vy!

VÍCE INFORMACÍ A NEJLEPŠÍ NABÍDKA

Kůru na 15 dní získáte zcela zdarma a využít můžete i záruku bezplatné nezávazné zkoušky.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.