Domů Rodina & Škola Moje zápisky Mers je slavná!

Mers je slavná!

9

Tak dnes se stal jeden z nejlepších zážitků (ne nejlepší, ale jeden z nejlepších) spojený s mým blogem. Jaký?

Znáte to, nudný den – neměla jsem nic na práci, za nějaký ten týden bude mít Tomáš (přítel) narozeniny, tak jsem se rozhodla, že znovu pojedu do Kolína do obchodního domu vybrat mu dárek. Dáreček už jsem sice měla tak půl roku vybraný, ale na konec jsem zvolila trošku jinou variantu (nebudu to sem psát – má to být překvapení a co kdyby;))

Po nákupu jsem si sedla na lavičku a důkladně si dárek prohlížela (zda jsem vůbec koupila správně) a všimnu si, že pár metrů ode mě stojí jedna mladá slečna a neustále na mě zírá! Říkám si: „Co je ty jo?“, a ignoruju.

Po cca pětiminutové ignoraci se nakonec slečna vydala směrem ke mně (dostala jsem strach a přemýšlela jestli bych neměla utéct:D). Zastavila se u mě a s docela vyděšeným výrazem se zeptala jestli jsem to já, jak mám „ty články“.

Chvilku jsem nechápala, než mi došlo… Můj blog! Tak jsem jí to samozřejmě odsouhlasila, docela překvapená, že mě někdo pozná a zaskočená náhodou, že někdo z mého okolí sem chodí.

Když jsem potom odjížděla domů, říkala jsem si, jaký je to ale krásný den!:)

P.S.: Omlouvám se mladé slečně za zveřejnění toho článku, ale myslím, že je to docela anonymní. Potěšilo mě to a díky moc:)

Ilustrační foto:) – můj oblíbený svetřík z Camaieu, nové motýlí naušnice a konečně mi vlasy vyrostly do takové délky, že si můžu copánek hodit dopředu!:)

Předchozí článekKoupeš se ráda?
Další článekJak se dospíváním měníme…
Mersmerize
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

9 KOMENTÁŘE

 1. Víš co nechápu Mers.?
  Dominika Myslivcová je slavná tím,že prý „dává rady mladým lidem“ na svém růžovém blogu a je krásná! Co teprv ty? Krásná jsi taky a těm tvým radám a tipům se ani zdaleka nevyrovná! Ti kteří znají a pravidělně navštěvují tenhle blog-jako já-si můžou říct,že pro nás jsi opravdu SLAVNÁ A NENAHRADITELNÁ! :) A fakt upřímně závidím té holce co tě potkala :)

  • Dominika Myslivcová je o moc hezčí než já, je to prostě styl barbie modelky, ale nezávidím jí…. jsem spokojená sama se sebou:) Jinak ti děkuju, jsem moc ráda:))

   • =) no ten její růžový blog je teda nic moc, jednou jsem tam byla a už jsem na ten odkaz v životě neklukla. Ty její rady to je něco… Tady jsou opravdové rady a dobré články, jednou jsem sem zavítala a tyhle stránky jsem po prvním článku uložila do oblíbených =)

 2. Ahoj Mers =) nedávno jsme s naší třídou zavítali na výlet do Prahy =) a cestou zpět jsme jeli vlakem domů (jsme z Jihočeského kraje), a ve vlaku v kupé s námi seděla jedna mladá holčina,mohlo jí být tak 17,byla hrozně milá a hodná,občas si s námi povídala,byla staršně fajn,a já na ní mohla oči nechat.Ona ti byla taaak strašně podobná !! jako by ti z oka vypadla =) když jsem jí viděla poprvé tak sem se jí chtěla zeptat jestli to náhodou nejseš ty ale jak jsem jí pozorovala tak si to ty nebyla =/ hrozně moc bych tě chtěla vidět naživo Mers ;)

 3. Ahoj to muselo být určitě super ,taky bych chtěla být tak slavná jako ty :) řekla si ta holčina aspon o autogram :D já bych si určitě řekla :D dala si už nědy někomu svůj podpis? jen mě to ted taknapadlo když sem projížděla staré články a viděla tenhle ;)

 4. Mers jsi skvělá blogerka a věřím, že tě potěšilo, že tě slečna takhle poznala..:) Líbila se mi věta – přemýšlela jsem, jestli nemám utéct :D
  AŤ se blogu daří…:)

 5. Jo. Omluvu přijímám. Mně to ani nevadí, naopak jsem ráda. Po tolika letech jsem konečně sebrala odvahu a napsala to sem. No nějaký ten pátek jsem tady nebyla XD.
  Pa Mers… Napíšeš mi tvůj mail?

Diskuze je uzavřena.