Mřížkované nehty + (foto)návod 4.86/5 (7)

Protože jste tu za posledních pár měsíců nemohli spatřit žádný fotonávod na nehty, rozhodla jsem se Vám to vynahradit hned dvěma po sobě jdoucími fotonávody – jeden už tu je – konkrétně ten na alobalovou manikúru a dneska přihazuji ještě jeden, na který jsem narazila na jedné fotce a ohromně se mi to líbilo, takže se chci o tenhle nápad s Vámi podělit. Jde o něco docela jednoduchého, nepotřebujete na to nic extra speciálního, co byste museli dlouze shánět, jen je to trošku pracnější, takže určitě ne každému se do toho bude chtít.

Co budeš potřebovat:

Vyber si dva laky, barevně odlišné, nejlépe kontrastní s barvami, jejichž kombinace se ti líbí.

Připrav si k ruce izolepu, klasickou průhlednou, stačí ta obyčejná malinká. Nemusíš nakupovat žádné zásoby.Také si k ní vezmi nůžky, abys ji měla čím nastříhat.

A na konec by bylo dobré použít průhledný lak, kterým vše zafixuješ.

Krok 1

Nehet nalakuj vybranou barvou laku. Já zvolila růžový (s černými proužky).

Krok 2

Poté si připrav něco, kam můžeš dočasně nalepit kus izolepy a nalakovat ho lakem v barvě, kterou chceš, aby proužky na nehtu měly. Samozřejmě můžeš kus lepící pásky lakem nalakovat hned a nikam nic nelepit, je to určitě jednodušší, ale já se naučila nalepit si kousek pásky někam na lesklý povrch (tentokrát na obal očních stínů), aby šla páska bez problému dolů, mně osobně se tak zkrátka lépe pracuje.

Krok 3

Nalakovanou izolepu nech pořádně zaschnout, abys barvu potom dotekem nenarušila. Poté můžeš vzít nůžky a opatrně se snažit stříhat jeden proužek za druhým a nalepit ho na nehet.

Krok 4

Pokud bude proužek delší než nehet, nic se neděje – vezmi nůžky a odstávající kousek odstřihni.

Krok 5

Postupně takhle nalep více proužků, můžeš si zvolit směr, kterým chceš aby proužky šly – já udělala klasickou mřížkovanou podobu.

Pokud ti celá manikúra přijde moc pracná, můžeš si nehty nalakovat růžovou a poté pouze na jednom prstu (na prsteníčku) udělat mřízky – jen jako ozdobu, i to vypadá pěkně.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

18 komentářů

 1. Krásné :) Skvělý nápad, určutě vyzkouším :)

 2. Vypadá to hezky, ale nezničí se to hned? Bála bych se, že jak se mi trochu orpýská vrchní lak, začne se odlupovat ta izolepa

  • Když to přelakuješ průhledným, tak to drží pěkně, vydrží to asi jako klasická manikúra (cca 3 – 10 dní), záleží co s prsty děláš:)

 3. Mers je to moc hezké, ale mám otázku jak se to potom odlakovává? A co je odkladovávaní alobalovou metodou?.

  • Ahoj, já to odlakovala klasicky odlakovačem a ta lepící páska jde docela snadno dolů, takže problém to určitě není. Jinak o alobalové metodě bych se někdy v článku určitě chtěla zmínit – je to způsob na odlakovávání horších laků (se třpytkami apod.), kdy tamponky namočené v alobalu -na prstech na několik minut zabalíš do alobalu. Těžce se to vysvětluje, určitě o tom ale napíšu

 4. Wau, super :)

 5. Ahoj to je dobrý nápad, já to znám trošku jinak, nastříhám si tenké proužky izolepy. Nalakuju si nehty a nechám zaschnout a pak na to nalepím kousky izolačky. Vezmu jiný lak a přejedu potom nehtu. Strhnu izolačku a mám proužky, pak nechám zaschnout

 6. boží, boží, boží, boží! :)

 7. Páni! To je úžasný! Ja osobně ráda zkouším různé nápady na nalakování nehtů.
  Tohle je super, určitě se na to brzo vrhnu! :)

 8. Tak vyzkoušeno, vypadá to krásně, bílá s černýma proužkama :)

 9. je to celkom dobry napad :D

 10. Wow,dokonalé.To musím někdy vyzkoušet :)

 11. Ahoj =),
  ze všeho nejdřív ti chci napsat jaký máš úžasný stránky!Chodím sem denně a čtu uplně vše co píšeš, strašně mě to baví a tvé rady jsou vážně skvělý. Akorád bych se tě chtěla zeptat jestli nemáš nějaký tip na lakování nehtů, když jsem pravák a chci si nalakovat nehty na pravé ruce. Zkouším si nehty nalakovat skoro každý týden a pokaždý to vypadá příšerně =). Vždycky se mi to strašně blbě nanáší a když se mi to (kupodivu) povede tak to mám oplacané všude okolo… Byla bych opravdu ráda kdyby jsi mi poradila =) Děkuju Tess

  • Ahoj,

   taky mám s tím jako rpavačka problém a asi ti nijak extrémně nepomohu. Můžeš zkusit zkrátka víc procvičovat levou ruku i v běžných činnostech, zkoušet to stále a stále dokola. nebo si třeba z izolepy můžeš okolo nehtu udělat šablonku, oblepit si kůži, aby byl volný jenom nehet, kde chceš lak mít:)

 12. Nádherný:D

 13. Docela piplačka.. :D ale krásný^^

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist