Domů Krása & Péče Mýdlo-základ hygieny ...

Mýdlo-základ hygieny 2/5 (1)

1

Já si bez mýdla nedokážu představit jediný den, nebo koupel. Dnes si povíme o tématu, které je zde celkem originální.

Je lepší tekuté nebo tuhé?

Nevím, jak jinak to nazvat, než tuhé. Lepší je tekuté mýdlo, pokud bydlíš s někým. Jestli bydlíš sama, tak neváhej a kup si tuhé (na tuhém mýdle se usadí špína a bakterie z rukou a ten druhý, co si vezme mýdlo, a některé bakterie si vezmeš na ruce). Já bydlím s dvěmi kamarádkami a mám tuhé mýdlo. Jak je možné, ptáte se? Mám totiž svoje ve speciálním krytu. Tudíž ho používám pouze já. Když bydlíš sama, jaké je lepší, co se týče hygieny? Rozhodně obě čistí dobře. Nemůžu se rozhodnout, jelikož oba druhy mi přijdou hygienické.

Čistíš si je správně?

Když už máš hygienické mýdlo, umíš ho správně použít? Nebudu tady rozepisovat celý spravný postup. Nebo jo? Ne. Na YouTube nebo po celém internetu nalezneš plno správných postupů. Až dočteš tento článek, tak do vyhledávače zadej správné mytí rukou a uvidíš, co ti vyjede.

Může se použít na odlíčení?

Ne. Zvol pouze kvalitní odličovač. Mýdlem to můžeš udělat, tím ničemu neuškodíš, ale moc to s tím nejde a skoro vůbec to neodlíčí.

Můžu si ho vyrobit doma?

Ano. Brzy vyjde foto návod, v kterém si vyrobíme domácí mýdlo v několika způsobech.

Dá se mýdlo využít i jinak?

Ne. Jiné využití asi nikoho z nás nenapadne, pokud ano, poděl se s námi v komentářích. Jinak není jen na ruce, můžeš ho využít i na celé tělo, i když na to je lepší takový sprchový gel.

Děláš taky tu chybu?

Nedávno jsem četla, že jeden mladý pár místo lubrikačního gelu, použili mýdlo. Možná na zo taky na internetu narazíš. Hlavně to nedělej. Ta dívka má tam dole nepěknou infekci, možná ani nebude mít děti. Takže… mysli

Jakou značku?

To je úplně jedno. Může být značkové nebo ne. Jen na tobě.

Na závěr to je vše. Takže ahoj u příštího článku

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

1 komentář

Diskuze je uzavřena.