Domů Rodina & Škola Moje zápisky Na čem ulítávám… Labutí styl Zatím bez hodnocení.

Na čem ulítávám… Labutí styl Zatím bez hodnocení.

3

Miluju labutě, mám ráda film Black Swan a líbí se mi šaty inspirované tím vším. Můžou to být ať už šaty svatební, plesové, tak třeba i jen sukně, líbí se mi. Přijde mi to jemné, ženské, svěží a ohromně originální, prostě na takových šatech totálně ulítávám:)

Samozřejmě nechci, aby se ozvali ochránci zvířat – já sama sice nejsem žádný velký zastánce, ale musím uznat, že pravý kožich a materiál ze zvířátek bych na sebe nevzala – ale umělotina mi problémy nedělá. Žádnému zvířeti se neublíží a i já a návrháři jsme spokojení. Miluju labutí styl..

 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekJak se cítit nenalíčená…
Další článekKomu říct o první menstruaci?
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

3 KOMENTÁŘE

  1. Mně se to taky strašně líbí tuhle věc máme společnou :D ale nejhezčí jsou ty dvoje šaty v levo ale hloavně ty svatební ty jsou uplně překrásnýý ♥ :**

  2. Film Black swan je dokonalý! Ty šaty jsou také moc pěkné, ale já nemám moc příležitostí, kam bych si je mohla brát atd.. Ale na pohled jsou nádherné, mohla bych se jimi kochat…… hodně dlouho ;D

  3. Škoda, že jsem ten film neviděla.. Někdy se na něj budu muset nějakým způsobem podívat. Šaty jsou moc pěkné:)

Diskuze je uzavřena.