Domů Rodina & Škola Volný čas Nech se profesionálně vyfotit!

Nech se profesionálně vyfotit!

7

Ano, někomu možná stačí jeho podomácku vyfocené fotky, ale podle mě se ničemu nevyrovná odborníkovi, který dokáže fotce vdechnout kouzlo, zamaskovat nějaký náš nedostatek a dodat tomu tu správnou profesionalitu.

Navíc.. Fotky vyfocené takovým člověkem se nemusíš stydět nikde ukazovat, znám spoustu slečen, které si v tom přímo libují a fotí i erotické/glamour fotky. Možná si řekneš, že je to hloupé – navíc, když je pak ještě vystaví na internetu, ale pokud to jsou fotky od opravdického fotografa co umí a mají lehce erotický nádech – co je na tom špatného, často to působí spíš jako umělecké dílo, než jako erotika.

Pokud ale nepřemýšlíš o erotických fotkách, ale o úplně normálních, hezkých snímcích tebe nebo klidně i s přítelem, je fajn zaplatit si pana fotografa. Hlavně pokud ani ty nemáš kvalitní foťák, nebo se ti fotky focené tebou samotnou prostě nelíbí.

Kde takového fotografa sehnat? Věř mi, jsou na každém rohu – v každém větším městě někoho najdeš. Bohužel, smůla je ta, že ne každý je doopravdy dobrý. Byla jsem u jednoho, který mě stál spoustu peněz a vyšly z toho hrozné fotky. Neustále mě nutil tvářit se tak, jak to prostě neumím a nesluší mi to – a dost jsem toho litovala. Proto je fajn, před samotným výběrem podívat se na tvorbu daného profíka. Nejlepší je, když vlastní své webové stránky, na kterých se na jeho pořízené fotky můžeš podívat a zhodnotit to.

Podle mě naprosto nejluxusnější a nejskvělejší služba je, pokud má u sebe i slečny, které tě nalíčí, popř. vytvoří nějaký účes, dají oblečení apod. Nemusíš se o nic starat, fotky jsou sladěné a ty budeš prostě krásná.Cena takové akce je ale poměrně vysoká, ale je tady řešení..

Chceš se nechat vyfotit, ale přijde ti to dost drahé? V současné době existuje obrovské množství slevových akcí a voucherů (slevomat.cz apod.), kde si takovou službu můžeš koupit za mnohem nižší cenu. Viděla jsem už pár takových služeb, které byly sníženy i o 3 000 Kč a nakonec jsi zaplatila jen pár stovek.

Co pak s takovými fotkami udělat? Můžeš si je nechat zarámovat, vystavit v pokoji – znám slečnu, která má spoustu glamour fotek a má je vyvěšené na své „zdi slávy“, vypadá to moc hezky. Nebo se to hodí třeba i jako dárek příteli a nemusí být extra erotické či akty. Myslím, že takové fotky vždy najdou využití.

Předchozí článekZebří nehty + (foto)návod
Další článekUmíš pracovat s tvářenkou?
Mersmerize
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

7 KOMENTÁŘE

  1. Zajímavý článek, ale neni to nic pro mě.. :) Nerada se fotím… neni to tak dlouho co u nás ve škole byl nějaký pan fotorgaf s asistentem.. – nefotil třídní fotky pouze kdo chtěl tak jednotlivě.. a nechápu proč ale zrovna já jsem jim tam celou dobu pomáhala.. :) Takže jsem pochytila pár skušeností.. a protože mám kvalitní foták vystačí mi, když mě vyfotí ségra které ale před tí mvždy vysvětlím jak.. :D:)

  2. My se většinou v ateliéru fotíme jen jednou za rok s rodinnou. A můžu to jen doporučit. Já mám na normálních fotkách splyhlé vlasy a celkově nevypadám tak jak se vidím v zrcadle, ale když se teď dívám na fotky, když jsme se fotili vypadám tam opravdu dobře. Řeknou vám tam jak se máte tvářit a jak máte stát.

  3. Chtěla sem zkusit focení i s těma vizážistkama a tak,nebo aspoň bez toho..ale rodiče mi to bohuže nezaplatěj..

  4. Ahojky! Mohl by mi někdo doporučit nějakého fotografa?? Nemáte nějaký kontakt? Děkuji!

  5. JO sestřenka se takhle fotila na obálku časopisu (fotograf chodí s její kamarádkou), ale do časopisu dali naprosto příšernou fotku. Když mi pak posílala ty ostatní…. to byla krása :) Mamka nás chce dát vyfotit, aby jsme měli nějaké pěkné fotky na památku :D

  6. Kolik asi tak stoji ten fotograf i s těmi vizážisty ? A kde ho sehnat v Praze, máte s někým dobré zkušenosti ? Děkuju

Diskuze je uzavřena.