Zebří nehty + (foto)návod 4.71/5 (7)

Další fotonávod, už je ani nepočítám, ale vím, že tenhle je tu jako první fotonávod s nehty. Všichni víte, že nejsem odbornice, manikérka, kosmetička ani se ničím podobným neživím, tudíž mé nehtové umění je amatérské. Nepovažuji se za průkopnici ani profesionálku, ale prosili jste mě o tenhle nehtový design a návod na něj.

Takže.. tady je:

Udělala jsem dvě verze tohoto designu. V té první můžeš vidět, že lak je odshora dolů natřen bílým (perleťovým) lakem a je pokryt zebřím vzorem. V té druhé je udělána francouzská manikúra a teprve na ní dán zebří vzor. Rozhodni se, která se ti líbí víc, nebo která se ti bude lépe “vyrábět”

1. Verze

Obr. č. 1. – Celý nehet natři bílým lakem. Já sama jsem zvolila perleťový, který jsem měla po ruce nejblíž, líbí se mi stejně jako ten bílý.

Obr.č. 2. – Na zebří vzor nemusíš mít nijakou extra předlohu, každá zebra je jiná, takže si vzory udělej podle fantazie – měly by však být nejlépe vodorovné a mělo by jich být co nejvíce.

Obr. č. 3. – Se vzorem je nejlepší začínat odshora nehtu, aby jsi černý lak nesetřela a neudělala z toho guláš. Až budeš mít hotovo, můžeš nehty přetřít průhledným lakem.

 

2. Verze

Obr. č. 1. Nehet přetři tělovým lakem – takový lak se dává k sadě na francouzskou  manikúru, sehnat ho ale můžeš i zvlášť. Hodí se hlavně slečnám, které mají barevné nesrovnalosti na nehtech.

Obr. č. 2. Francouzská manikúra spočívá v jednom proužku, který je veden přes přečnívající nehet, i samotná je moc hezká, ale pokud jí děláš na zebří vzor, nemusí být extra rovná, protože vzory jí stejně trošku naruší – ale čím rovnější, tím lepší.

Obr. č. 3. Opět začni se vzory od vrchu nehtu. Hlavně nech bílý lak dostatečně zaschnout než začneš s tím černým, aby se nesmíchaly.

Obr. č. 4. Po dodělání vzorů nehet můžeš zase přetřít průhledným lakem.

 

Základ u tohohle designu je samozřejmě bílý a černý lak. Ale… černý lak by neměl být klasický, ale zdobný – tzn. že štěteček černého laku by měl být co nejužší. Jakmile totiž použiješ klasický štětec, tak tahy budou hodně křivé a široké.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

19 komentářů

 1. na manikuru a celkově na práci s rukama moc nejsem takže tě obdivuju =D

 2. Mers.. ty tvoje fotonávody jsou tady na tom webu nejlepší :).. Jinak, ja se hodne takhle Nail Art venuju a baví mě to, kdybys chtela klidne ti muzu udelat naky fotonavod ;)..

 3. Dobrý návod… měla jsem v plánu udělat na blog něco podobného.. jsi rychlejší a tvůj článek je lepší než by byl můj takže tento nápad rovnou vzdávám.. :D:)

 4. Andrea Bone

  Jsou krásný. :) Miluju zebří vzor. :)

 5. Zavináček

  ty první jsou ezčí, ale i tak se mi moc nelíbí :D

 6. Super. Nádherný. :)* ♥

 7. supeer! akurát som sa chystala nalakovať nehty:-) je to veľmi pekné:-) určitte by to bolo pekné aj s lakmy iného odtieňu. vyskúšam!:-)

 8. úžasný!!! možná zkusím, ale asi mi to na pravou ruku nepůjde, levá se mi vždycky hrozně třepe, sem totiž pravačka :D

 9. Krása ale já byhc to nezvládla

 10. Nádherný! Navštěvuji hodně blogů, ale tvůj je zaručeně nejlepší! Vždycky super články, super fotky, super soutěže a prostě všechno super ;) Jsi vážně skvělá!

 11. ty první jsou lepsi ale celkove se mi to moc nelibi

 12. Mers myslíš,že by se to hodilo i na nehty na nohou ? :D ty první se mi líbí víc:)super nápad ;)

 13. ahoj Mers, měla bych prosbu, nechtěla bys udělat další fotonávod tentokrát s leopardím vzorem. Moc by mě to potěšilo :

 14. Ty první jsou hezčí.

 15. tyhle nehty jsou suprový! ty pruhy nikdy nemusej bejt rovný takže nebude vadit když to tou druhou rukou skoro nikdo neumí :D včetně mně…:D

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist