Domů Krása & Péče (Foto)návody Zebří nehty + (foto)návod ...

Zebří nehty + (foto)návod 4.71/5 (7)

19

Další fotonávod, už je ani nepočítám, ale vím, že tenhle je tu jako první fotonávod s nehty. Všichni víte, že nejsem odbornice, manikérka, kosmetička ani se ničím podobným neživím, tudíž mé nehtové umění je amatérské. Nepovažuji se za průkopnici ani profesionálku, ale prosili jste mě o tenhle nehtový design a návod na něj.

Takže.. tady je:

Udělala jsem dvě verze tohoto designu. V té první můžeš vidět, že lak je odshora dolů natřen bílým (perleťovým) lakem a je pokryt zebřím vzorem. V té druhé je udělána francouzská manikúra a teprve na ní dán zebří vzor. Rozhodni se, která se ti líbí víc, nebo která se ti bude lépe „vyrábět“

1. Verze

Obr. č. 1. – Celý nehet natři bílým lakem. Já sama jsem zvolila perleťový, který jsem měla po ruce nejblíž, líbí se mi stejně jako ten bílý.

Obr.č. 2. – Na zebří vzor nemusíš mít nijakou extra předlohu, každá zebra je jiná, takže si vzory udělej podle fantazie – měly by však být nejlépe vodorovné a mělo by jich být co nejvíce.

Obr. č. 3. – Se vzorem je nejlepší začínat odshora nehtu, aby jsi černý lak nesetřela a neudělala z toho guláš. Až budeš mít hotovo, můžeš nehty přetřít průhledným lakem.

 

2. Verze

Obr. č. 1. Nehet přetři tělovým lakem – takový lak se dává k sadě na francouzskou  manikúru, sehnat ho ale můžeš i zvlášť. Hodí se hlavně slečnám, které mají barevné nesrovnalosti na nehtech.

Obr. č. 2. Francouzská manikúra spočívá v jednom proužku, který je veden přes přečnívající nehet, i samotná je moc hezká, ale pokud jí děláš na zebří vzor, nemusí být extra rovná, protože vzory jí stejně trošku naruší – ale čím rovnější, tím lepší.

Obr. č. 3. Opět začni se vzory od vrchu nehtu. Hlavně nech bílý lak dostatečně zaschnout než začneš s tím černým, aby se nesmíchaly.

Obr. č. 4. Po dodělání vzorů nehet můžeš zase přetřít průhledným lakem.

 

Základ u tohohle designu je samozřejmě bílý a černý lak. Ale… černý lak by neměl být klasický, ale zdobný – tzn. že štěteček černého laku by měl být co nejužší. Jakmile totiž použiješ klasický štětec, tak tahy budou hodně křivé a široké.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekAť žijí těhotenské testy
Další článekNech se profesionálně vyfotit!
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

19 KOMENTÁŘE

  1. Mers.. ty tvoje fotonávody jsou tady na tom webu nejlepší :).. Jinak, ja se hodne takhle Nail Art venuju a baví mě to, kdybys chtela klidne ti muzu udelat naky fotonavod ;)..

  2. Dobrý návod… měla jsem v plánu udělat na blog něco podobného.. jsi rychlejší a tvůj článek je lepší než by byl můj takže tento nápad rovnou vzdávám.. :D:)

  3. supeer! akurát som sa chystala nalakovať nehty:-) je to veľmi pekné:-) určitte by to bolo pekné aj s lakmy iného odtieňu. vyskúšam!:-)

  4. úžasný!!! možná zkusím, ale asi mi to na pravou ruku nepůjde, levá se mi vždycky hrozně třepe, sem totiž pravačka :D

  5. Nádherný! Navštěvuji hodně blogů, ale tvůj je zaručeně nejlepší! Vždycky super články, super fotky, super soutěže a prostě všechno super ;) Jsi vážně skvělá!

  6. Mers myslíš,že by se to hodilo i na nehty na nohou ? :D ty první se mi líbí víc:)super nápad ;)

  7. ahoj Mers, měla bych prosbu, nechtěla bys udělat další fotonávod tentokrát s leopardím vzorem. Moc by mě to potěšilo :

  8. tyhle nehty jsou suprový! ty pruhy nikdy nemusej bejt rovný takže nebude vadit když to tou druhou rukou skoro nikdo neumí :D včetně mně…:D

Diskuze je uzavřena.