Domů Rodina & Škola Moje zápisky Výrazné naušnice ...

Výrazné naušnice 4.75/5 (4)

11

V poslední době jsem se zamilovala do hodně výrazných doplňků, konkrétně do naušnic. Ráda jsem je měla vždycky, ale nijak jsem je neupřednostňovala před ostatními kousky, to začalo poměrně nedávno.

Začalo to v prodejně Gate, kam se občas chodím podívat. Popravdě tam nenakupuju nijak ráda (stejně jako nemusím zrovna dvakrát NY), protože jakmile se objeví nějaká akce, nebo něco za lepší cenu, potkáte s tím stylem nebo konkrétním výrobkem každou druhou slečnu, a to vážně nemám ráda. Ale jednou za čas se tam zajdu podívat a zkouknout, co je nového.

Před pár týdny jsem tam zavítala a hned na první pohled si všimla dost výrazných, světlých naušnic s bílým peřím. Vypadaly jako lapače snů a tak jsem je musela mít. Stály mě okolo 90 Kč a jsem za ně strašně šťastná, protože dokážou oživit každý outfit a spousta lidí mi je chválí. Samozřejmě ne každému budou slušet, nedokážu si je třeba představit na slečně s krátkými vlasy, ale to už je každého věc.

Včera jsem zavítala do poměrně nové bižuterie a stříbrnictví v Kolíně (kousek od mojí školy) a překvapily mě příznivé ceny, které se v samostatných kamenných obchodech, jen tak nevidí. Zamilovala jsem si visací, zlaté (samozřejmě je to bižuterie) naušnice ve stylu po kterém jsem dlouho pátrala. Za krásných 89 Kč, což je vážně krásná cena, protože viděla jsem méně „povedené“ kousky za mnohem víc.

Samozřejmě se hodně výrazné naušnice, musí umět zkombinovat s oblečením. Já pokud si takové doplňky vezmu, většinou se už ničím nezdobím, krk nechávám prázdný. Nemám ráda přeplácanost a jeden výrazný prvek na horní části určitě stačí.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekNovinka: Bioderma
Další článekVýherkyně soutěže o voňavé tkaničky!
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

11 KOMENTÁŘE

  1. Já se zamilovala do těch s peříčky, jsou moc krásné, ale bižuterii bohužel v uších nosit nemůžu :)

  2. Ahoj Mers..:) Tobě určitě sluší, doplňují tvou osobnost a jsou hezké, když máš tak dlouhé vlasy. Msuím říct, že jsou to opravdu skvělé ceny. Ale já si je na sobě představit nedokážu, mám radši výrazné třba džíny (pastelové barvy) ale naušnice ne..:)

  3. Mers já jsem nna tom stejně jako ty,taky nenávidím když vidím holku se stejným oblečením,mám pocit že snad budu střílet :D Mers kde teda nakupuješ?Já totiž nakupuji v těchto obchodech jako je Gate,NY,CA a tak.Tak by mě zajímalo kde sháníš oblečení?

    • Ahoj, samozřejmě do Gatu se taky občas podívám a nakoupím, ale ne nijak často ani ve velkém. Co se týče řetězcových obchodů, tak nejraději nakupuji v Camaieu a Orsay, protože i když jsou dost známé, málokdy potkám slečnu se stejným kabátem nebo topem, šaty apod. Pak samozřejmě přes internet – ebay apod. Občas se taky zajdu podívat k vietnamcům jestli tam nemají něco pěkného (často tam ale mají dráž než ve značkových, což mě dost rozčiluje, takže jsem tam vážně jen občas). Doplňky nejraději kupuji v těch menších bižuteriích, které nejsou součástí řetězce (z podobného krámku jsou ty druhé naušnice) apod.

  4. Jsou naprosto úžaaaaaasný. Všechny se mi moc líbí, až na ty poslední, ty se mi prostě nechtějí ukázat:D

  5. Mers ty naušnice jsou krásný ale nevím jestli by se ke me hodily protože nemám malé uši a tak by to mohlo budit dojem ze mam uši jako slon :D

  6. Mám dotaz, sháním přesně takové zlaté jak máte ty poslední na obrázku. Nemohu nikde sehnat nic co by se mě líbilo ale tyhle mě padli do oka. Moc bych je chtěla taky ale nevím kde se mám jít ještě podívat. Není nejaká možnost jak bych je mohla třeba koupit přes Vás? Moc prosím. :-(

Diskuze je uzavřena.