Nový účes 5/5 (6)

Hrozně ráda chodím ke kadeřnici, je to takový malý relax, kdy si člověk navymýšlí co chce a pracuje za něj někdo jiný. Navíc u spoustu kadeřnic si dobře popovídáte, dozvíte se nějaké novinky nebo důležité informace týkající se péče o vlasy. Člověk nic nemusí, jen sedí a dívá se, jak se jeho vlasy mění – to je podle mě super. Samozřejmě to ovlivní i ten fakt, zda svojí kadeřnici věříte, protože když ne, celou dobu se modlíte, aby Vám vlasy a účes nezkazila.

Včera to neprobíhalo úplně podle mých plánů – tedy nemyslím účes, ale díky té hrozné bolesti, kterou jsem Vám popisovala v deníčkovském zápisku to prostě nebylo ono. Nechtělo se mi ale přeobjednávat a nevím, kdy by na mě Ilona (moje kadeřnice) měla znova čas. Navíc zub bude bolet stejně doma jako jinde, tak co.

Pamatujete si fotku, podle které jsem chtěla účes? Dohodli jsme se na trošku jiné, odlišné variantě. Nejdřív mi Ilona stáhla mojí hnědou na takřka celé hlavě, aby fialová byla trošku výraznější. Potom mi ke kořínkům dala hodně tmavě hnědou a postupně přidávala odstíny fialové, aby z toho vzniklo melírované ombre. Fialová začíná asi pět centimentrů od kořínků a nejvýraznější je právě u konečků.

Dohodly jsme se na fialové s modrými podtóny, aby barva byla hodně studená, protože to jde k mojí pleti nejvíc. Mrzí mě, že to na fotkách není vidět, protože můj foťáček to zkrátka odmítá zachytit reálně a fialová u něj pořád vypadá spíše červeně. Půjčím si potom Tomášův foťák a vyfotím vám to reálně. Zatím dávám jen narychlo nafocené fotky, pro představu (navíc mám stále docela napuchlý obličej a moc se mi nechtělo se líčit). Ve skutečnosti je fialová více tmavší a více do modra – nejreálněji podle mě vypadá barva na úvodní fotce. 

Vlasy mám ostříhané, nechala jsem si je zkrátit tak o pět centimetrů a konce jsem nechala ztenčit, aby účes nebyl tak těžký. Trošku jsme prostříhaly ofinu, kvůli tomu samému efektu.

Dohodly jsme se ještě na jednom barvení, kvůli tomu, abychom dodělaly ten žádoucí odstín fialové.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

29 komentářů

 1. Woooooooow! Mers, strašně moc se mi to líbí! :)) A brzy se uzdrav, ten zub musí fakt hodně bolet!

 2. Moc pěkný vlasy :)…Tobě sluší všechno jak tak koukám :D :) a brzo se uzdrav Mers :))

 3. Taky se přidáám ;) Moc ti to sluší,jsi vážně kočka! ;) A neboj,ta bolest zubu určitě brzo přejde ;) Jinak jsi krásná! :) ;)

 4. Já osobně nejsem zastáncem růžové, modré, zelené, fialové a podobných barev na vlasech. Většinou to totiž vypadá hrozně dětsky. Když se ale barva dobře použije tak může vzniknout úžasný účes, jako u tebe:) Vážně ti to sluší:) A jen mimochodem, nevíš, čím by se daly zesvětlil konečky, krom barev? Nedávno jsem byla na ombre hair u kadeřnice a konečky mi nechytly, takže mám jen tmavý vršek a zbytek normálně hnědý, konečky mám tak minimálně, že to ani nejde vidět, ale barvou je znovu ničit nechci:/ četla jsem, že pomáhá citrónová šťáva,ale nevím, co je na tom pravdy.

  • Taky nejsem zastánkyně takových barev a třeba zelenou nebo růžovou bych si na hlavu nikdy nedala. Chtěla jsem právě takovou – modro-fialovou a poměrně tmavou, aby to nevypadalo moc ztřeštěně. :) Jinak s tím zesvětlováním.. nikdy jsem nic přírodního na vlasy pro zesvětlování nezkoušela. Citron by měl zesvětlovat, alespoň u pleti se ti doporučuje, na vlasech jsem to nikdy nezkoušela.

 5. Vypadá to úžasně :))

 6. moc moc moc hezký :D :)

 7. Nádherné, moc ti to sluší :-)

 8. Lianna Ellusive

  Já jsem dneska uviděla ve stojanu tmavě fialové Palettko a málem jsem přestala dýchat. Teď jsem blonďatá, takže by mi ta fialová krásně chytla:-). Byla by to sranda, objevit se s fialovou hlavou:-). Zůstanu ale raději u své blond:-)

 9. Krásné, moc ti to sluší :) Takovou do fialova jsem také nosívala, než jsem přešla na červenou :D

 10. Tak snad ti už brzo pomůžou s tím zubem!

  Moc ti to sluší:) Jsi opravdu krásná holka:) Taková přirozeně krásná :)

 11. Barva je krásná a vůbec, máš tak hezké, lesklé vlasy! Povedlo se. S tím zubem to přejde, vydrž! :)

 12. I když to možná na fotce vypadá jinak jak píšeš, když vidím ty fotky, strašně ti to sluší! :))

 13. Šmarjá fakt luxus! :) Jsi kočka :)

 14. Ahoj holky, omlouvám se, že to sem moc nepatří, ale nenašla jsem žádný aktuální článek co by se týkal kluků..zajímal by mě něčí názor..myslíte že se holka líbí klukovi když o ní řekne že je hrozně milá, sympatická, hrozně roztomilá, taková k umačkání a vypadá jak porcelánová panenka ? :D

 15. Ahoj Mers moc ti to sluší !!! Jsi vážně kočka!!! :D

 16. Ten střih ti fakt sluší, a ta barva to jenom podtrhává! Nádhera :)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist