Domů Krása & Péče (Foto)návody Paví líčení + (foto)návod ...

Paví líčení + (foto)návod 4.86/5 (7)

17

Dnes opět netradičně zpracovaný (foto)návod. Chtěla jsem to udělat rychleji a v jedné veliké koláži. Naivně jsem si myslela, že si tak ušetřím práci, ale než jsem se naučila pořádně používat koláž v programu Picasa, trvalo to déle než kdybych to udělala klasicky tak, jak to znáte. Každopádně Vám tímto chci představit mojí verzi pavího make-upu. Berte to jako inspiraci, protože samozřejmě chápu, že takhle barevné líčení není pro každého a už vůbec ne pro mladé slečny na den do školy.

Každopádně i já ráda jednou za čas podlehnu experimentování a zkouším různé barvy a motivy. A protože páva jako zvířátko mám ráda a je to podle mě jedno z nejkrásnějších zvířat (alespoň co se týče barev), tak jsem se do toho dala a zkusila se u něj inspirovat.

pavi-make-up

V prvním kroku jsem použila tmavě fialové stíny do vnějšího koutku oka, v druhém jsem do 1/3 nanesla metalicky modré a horní víčko  – co nejblíže k vnitřnímu koutku – jsem uzavřela tyrkysovou. Do vnitřního koutku a těsně pod něj jsem aplikovala světle zelený stín a jen jsem zkopírovala podobu horní části (tedy vedle toho jsem nanesla opět metalický modrý stín a na konec fialový).

Doplnila jsem to tekutou horní linkou a zakončila řasenkou.

Jak Vám vyhovuje tenhle typ fotonávodů? Je to lepší, horší? Mám raději přidávat fotky celkově jako předtím? 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článek7 věcí, které ubližují tvé pleti
Další článekRichard Matheson: Já, legenda
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

17 KOMENTÁŘE

  1. :O :O Mers ty jsi skvělááá! :) Zvládneš všechno :) Je to užasný fotonávod a je strašně nádherný :) Jsi šikovná :)

  2. Vyhovovalo mi to spíš tak, jak to bylo předtím. Tady je sice pěkný obrázek a návod, to už je moc věcí u sebe a hodne textu.

  3. Ahoj, super blog, chválím :) Jaké stíny , prosím tě, používáš? Jsou moc hezké ;) díky Magda

Diskuze je uzavřena.