Domů Krása & Péče Proč doma potřebujete toaletní stolek? ...

Proč doma potřebujete toaletní stolek? 4.67/5 (3)

0
A jak bude vypadat váš toaletní stolek?
A jak bude vypadat váš toaletní stolek?
Některé druhy nábytku jsou takřka v každé domácnosti podceňovány. A takový toaletní stolek je jeden z nich. Toaletní stolek však není ani z daleka jen něčím, co dodává milost a krásu vašemu domu nebo bytu, ale také slouží jako skvělý pomocník. Můžete ho použít k různým účelům, jako je například efektivní skladování menšího oblečení, různých doplňků, make-upu, rtěnek a podobného příslušenství, které patří ke každé moderní ženě. Prostě můžete použít tento krásný kus nábytku pro uložení všech vašich osobních doplňků a ženských věcí.
 
Toaletní stolek by tak měl být nedílnou součástí ložnice každé ženy. Bez tohoto kusu nábytku vypadá ložnice tak nějak neúplně. Existuje několik druhů toaletních stolů, jako je toaletní stolek se zrcadlem, skládací toaletní stolek, stolek s komodou a podobně. Záleží jen na vašich potřebách a preferencích.

6 důvodů, proč byste doma měly mít toaletní stolek

Asi každá z nás podvědomě ví, proč by doma měla mít tento úžasný kousek nábytku. My jsme důvody sepsali za vás:

1. Svoje věci máte krásně a přehledně uloženy

Jelikož toaletní stolek vám poskytuje extra úložný prostor pro uložení menších kousků oblečení, make-upu a dalších doplňků organizovaným způsobem, šetří vám čas při hledání věcí. To oceníte hlavně v hektickém ránu, kdy nic nestíháte a autobus do práce vám odjíždí už za 10 minut. Vše máte přehledně uloženo v zásuvkách. Už žádné hrabání v nepraktické kabelce nebo kapsáři. V tomto stolku najdete vše hned rychle.

2. Toaletní stolek má prostě styl

Se stylovým toaletním stolkem bude váš pokoj vypadat atraktivněji a luxusněji. Ani opravdu krásný a elegantní kousek nemusí být příliš nákladný. To je mýtus. Uvidíte, že jakmile postavíte takový stolek k sobě do ložnice, celý pokoj to jaksi přirozeně rozzáří.

3. Budete mít svůj koutek, kde můžete sedět i psát

Píšete si blog nebo deník? Či jen potřebujete klidné místo pro práci na vašem notebooku? Toaletní stolek může být ideálním místem pro všechny tyto úkoly, na které se potřebujete soustředit. Místo bez jakýchkoli rozptýlení. Je to víceúčelový kus nábytku, umožňuje vám provádět různé úkoly pěkně v klidu a soukromí. A to je někdy neocenitelné.

4. Design stolku si můžete vybrat podle sebe

Toaletní stolek ladí velmi dobře i s jinými kusy nábytku. Na trhu je k dispozici mnoho různých vzorů toaletních stolů, které se dokonale přizpůsobí jakémukoli dekoru a designu interiéru, ať už modernímu, retro nebo provence.

5. Uvolníte mnoho prostoru v koupelně

Tento bod použijte jako hlavní argument proti příteli nebo manželovi, když se vás bude ptát, na co vlastně ten stolek potřebujete. Malá koupelna má jen omezený počet úložných prostor. Navíc koupelnu sdílíte s manželem (přítelem), rodiči nebo několika dětmi (jak kdo). A v ložnici se vždy najde místo na toaletní stolek. Ranní běh koupelnou tak bude pro všechny snazší a příjemnější.

6. Budete mít svoje věci pěkně v soukromí

Jen se nad tím zamyslete. Když k vám přijde návštěva, které místnosti určitě navštíví? Je to obývák, toaleta a koupelna. A vy přeci nechcete, aby vaše soukromé věci byly ve skříňce nebo v kapsáři v místnosti, kde by je každý mohl vidět. Ložnice je intimní místo. Tam si jen tak někoho nepustíme. Proto by vaše věci měly být uloženy právě zde.

A co říci na závěr? Už jsou pryč ty doby, kdy se osobní věci žen uchovávaly v kabelce, ve které jsme všechny musely hrabat, když jsme něco potřebovaly. Už dávno nejsou in ani různé kapsáře v koupelně. Nejsou nijak praktické, a navíc nevypadají vůbec dobře. Toaletní stůl se tak stal důležitým kusem nábytku v ložnici všech žen.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.