Domů Rodina & Škola Moje zápisky První letní den:) Zatím bez hodnocení.

První letní den:) Zatím bez hodnocení.

12

I když dnešek nebyl nic oficiálního, u hodně lidí zůstane v paměti jako první letní den. Teploty se doopravdy vyšplhaly na vysoká čísla a já konečně mohla jít bez obav ven jen v tričku!

Slunečné dny na mě po zimě působí ohromně antidepresivně, vesele a moje nálada byla o dost lepší než když je zataženo nebo prší. Hned od rána jsem se s notebookem slunila na balkoně, jen v tričku a kalhotkách a to bylo strašně fajn. Odpoledne jsme s přítelem zašli na zmrzlinu (vanilková s jahodami – mňam) a na kratší procházku.

Miluju slunečné dny, miluju jaro, miluju tu atmosféru po dlouhé zimě. A jak sis „první letní den“ užívala ty?

Fotka z našeho prvního jarního nakupování. Samozřejmě v Orsay:)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekLepší ošklivá než zakomplexovaná
Další článekRetro brýle? Jedině wayfarer!
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

12 KOMENTÁŘE

 1. První jarní den? Jsem se učila na písemnky..:/..Už se těším na prázdniny to budu trávit nakupováním s kámoškami;)

  • Původně jsem chtěla napsat jarní, ale ty teploty byly tak suprové, že to spíš připomínalo léto, než jaro:)

 2. Já jsem tenhle den prožila tak, že jsem se připravovala na test z matiky.. :/ Venku jsem byla akorát se psy, musela jsem je vyvenčit. Docela mě to mrzí, protože zítra má být hnusně ://

 3. Jak? Trčela jsem doma, a připravovala se na přijímačky, a venku bylo 22°.. až jsem to obrečela. :( :D

  • Hm, to mě mrzí… ale třeba ti bude lépe při představě, že jsem si dnešek užila za nás obě:D:D

 4. áááno :D dneska bylo opravdu nádherně…u nás bylo těch 17°, takže skvělé :D. Snad takhle hezky bude po zbytek týdne :DD je na čase hubnout na kole :)) jo a myslíš, že bys mohla napsat článek na téma ‚brýle Wayfarer‘ ? Byla bych moc vděčná, a určitě ne jediná koho by tenhle článek potěšil ;D

 5. U nás bylo přes 26 stupňů ;) celý den jsem skákala na trampolíně v tílku a kraťáskách a opalovala se x))*

 6. Hned první jarní den..sem šla na kupko…a ta tvoje foto je fáákt krásná si krásná!! a tam ten kluk je tvůj přítel?? :)

   • Jste krásní,mers a dáš sem prosííím!!článek jak se od věku okolo 12 budeme měnit do 15,16..nebo tak neco díík prosíím!! :)

 7. Já chodila venku v tričku a kraťasech :D Mohlo by tak být do konce září, ale né, ono musí pršet!
  Taky mi tohle počasí zvedne o dost náladu:)

Diskuze je uzavřena.