S make-upem vypadá svět jinak 4.5/5 (2)

Která z Vás nikdy nechtěla vypadat jako modelka, zpěvačka či herečka, kterou každý obdivuje, kvůli její kráse? Myslím, že alespoň v pubertě to byl sen většiny dospívajících dívek – být žádané, úspěšné a hlavně: KRÁSNÉ!

Podíváš se na obal časopisu a co vidíš? Ha! Usmívá se na tebe slečna s bezchybnou pletí, krásnou postavou, zdravými vlasy a jiskřivými očky… Ale dá se tomu doopravdy věřit?

Už jen když si představíš bilboard s modelkou propagující výrobek pro péči o pleť, bude modelka mít ošklivou pleť? To určitě nebude… Kdo by chtěl dělat reklamu a dojem z fungujícího výrobku, když na samotné modelce nebude fungovat? Nikdo! Když si představíš časopis Playboy s modelkou na obálce, bude modelka mít krásnou postavu? Určitě ano – kdo by si kupoval nějakou zrůdičku s celulitidou, vzdouvajícími se špeky, brýlemi a mastnými vlasy?

Reklama si prostě žádá, aby slečny, které se denně ukazují v televizi, bilboardech, časopisech či internetových magazínech byly krásné. Ale teď pozor… Jak chcete najít dívku, která bude takhle bezchybná? Jednoduše… Najdi takovou, která má ucházející postavu, nešilhá a může být i sebeobyčejnější – pak stačí jen extra dobrý fotograf, vizážista a profesionál v ovládání programů na úpravu fotek a vida.. máme tu slečnu, která je tak nevídaně krásná, bezchybná a záviděníhodná, že se stydíme, jen se na ní podívat.

I herečky, které vidíš ve filmu jsou krásné – Angelina Jolie, Hillary Duff, Miley Cyrus, Selena Gomez, Kate Winslet, Hayden Panettiere či Monica Belluci – všechno to jsou krásné slečny, ale co za tím stojí? Práce spousta lidí… Ne každá je tak krásná jak se zdá.

Paparazzi milují, když takové známé osobnosti vyjdou z domu bez make upu – to je pro ně prostě mňamka – celebrita bez make upu! Jen ať všichni vidí, jak dotyčná vypadá! A v tom okamžiku se zjistí, že je sice hezká, ale povětšinou tuctovka, kterých na ulici potkáš denně desítky. Jen málokterá z těch, která na obálce časopisu vypadá překrásně, je taková i bez práce všech vizážistů a kadeřníků.

Proto příště, až si budeš říkat, jak je krásná a ty jsi tak ošklivá a nezajímavá a kvůli tomu si nikdy kluka nenajdeš – nevěř téhle iluzi – a už vůbec nevěř nikomu, kdo nosí make up! ;)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

7 komentářů

 1. Ta ženská na tom obrázku teda vypadá líp s make-upem no :D Make-up dělá divy, ale některý mladý holky bez něj vypadaj líp :)

 2. Selena G. ale neni ten případ ;) když se podíváš na věšinu paparzzi fotek, tak je buď nenamalovaná, a nebo jenom trošku :) Jenom sem to chtěla napsat, mam jí ráda už docela dlouho :)

 3. nechci nci říkat ale trochu si urazila holky které jsou tlustší a máj třeba celitiditu jak si napsalo o tom playboy..možná nevim :)

  • Mersmerize

   Neurazila, já s tím nemám problém – líbí se mi oplácané holky, jáá sama nejsem extra hubená a mám občas nějaké ty strie.. řekla jsem jen pravdu.. viděla jsi na obálce playboye někdy 100 kg holku?

 4. no já tedy nevim… já si sklěvž make up umím udělat i doma.. ale docela mě to trvalo naučit různě stinovat atd**.. ja nevim každý ze sebe může udělat ze sebe holku jak z obálky a nemusi si pří tom pochat počitačem.. někdo je krásný i tak… selema i tak.. nebo dominika myslivcová i naživo je moc krásná a bez make up na fotce takéé :))

 5. podobnej článek jsem taky napsala..;-) Takže souhlas.

 6. Krásný článek, moc se ti povedl. Obdivuju jak všechno uvedeš na pravou míru.

TOPlist