Domů Krása & Péče Líčení S make-upem vypadá svět jinak ...

S make-upem vypadá svět jinak 4.5/5 (2)

7

Která z Vás nikdy nechtěla vypadat jako modelka, zpěvačka či herečka, kterou každý obdivuje, kvůli její kráse? Myslím, že alespoň v pubertě to byl sen většiny dospívajících dívek – být žádané, úspěšné a hlavně: KRÁSNÉ!

Podíváš se na obal časopisu a co vidíš? Ha! Usmívá se na tebe slečna s bezchybnou pletí, krásnou postavou, zdravými vlasy a jiskřivými očky… Ale dá se tomu doopravdy věřit?

Už jen když si představíš bilboard s modelkou propagující výrobek pro péči o pleť, bude modelka mít ošklivou pleť? To určitě nebude… Kdo by chtěl dělat reklamu a dojem z fungujícího výrobku, když na samotné modelce nebude fungovat? Nikdo! Když si představíš časopis Playboy s modelkou na obálce, bude modelka mít krásnou postavu? Určitě ano – kdo by si kupoval nějakou zrůdičku s celulitidou, vzdouvajícími se špeky, brýlemi a mastnými vlasy?

Reklama si prostě žádá, aby slečny, které se denně ukazují v televizi, bilboardech, časopisech či internetových magazínech byly krásné. Ale teď pozor… Jak chcete najít dívku, která bude takhle bezchybná? Jednoduše… Najdi takovou, která má ucházející postavu, nešilhá a může být i sebeobyčejnější – pak stačí jen extra dobrý fotograf, vizážista a profesionál v ovládání programů na úpravu fotek a vida.. máme tu slečnu, která je tak nevídaně krásná, bezchybná a záviděníhodná, že se stydíme, jen se na ní podívat.

I herečky, které vidíš ve filmu jsou krásné – Angelina Jolie, Hillary Duff, Miley Cyrus, Selena Gomez, Kate Winslet, Hayden Panettiere či Monica Belluci – všechno to jsou krásné slečny, ale co za tím stojí? Práce spousta lidí… Ne každá je tak krásná jak se zdá.

Paparazzi milují, když takové známé osobnosti vyjdou z domu bez make upu – to je pro ně prostě mňamka – celebrita bez make upu! Jen ať všichni vidí, jak dotyčná vypadá! A v tom okamžiku se zjistí, že je sice hezká, ale povětšinou tuctovka, kterých na ulici potkáš denně desítky. Jen málokterá z těch, která na obálce časopisu vypadá překrásně, je taková i bez práce všech vizážistů a kadeřníků.

Proto příště, až si budeš říkat, jak je krásná a ty jsi tak ošklivá a nezajímavá a kvůli tomu si nikdy kluka nenajdeš – nevěř téhle iluzi – a už vůbec nevěř nikomu, kdo nosí make up! ;)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekJsi závislá na sladkém?
Další článekO prvním líbání
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

7 KOMENTÁŘE

  1. Ta ženská na tom obrázku teda vypadá líp s make-upem no :D Make-up dělá divy, ale některý mladý holky bez něj vypadaj líp :)

  2. Selena G. ale neni ten případ ;) když se podíváš na věšinu paparzzi fotek, tak je buď nenamalovaná, a nebo jenom trošku :) Jenom sem to chtěla napsat, mam jí ráda už docela dlouho :)

  3. nechci nci říkat ale trochu si urazila holky které jsou tlustší a máj třeba celitiditu jak si napsalo o tom playboy..možná nevim :)

    • Neurazila, já s tím nemám problém – líbí se mi oplácané holky, jáá sama nejsem extra hubená a mám občas nějaké ty strie.. řekla jsem jen pravdu.. viděla jsi na obálce playboye někdy 100 kg holku?

  4. no já tedy nevim… já si sklěvž make up umím udělat i doma.. ale docela mě to trvalo naučit různě stinovat atd**.. ja nevim každý ze sebe může udělat ze sebe holku jak z obálky a nemusi si pří tom pochat počitačem.. někdo je krásný i tak… selema i tak.. nebo dominika myslivcová i naživo je moc krásná a bez make up na fotce takéé :))

Diskuze je uzavřena.