Semestrální práce + anketa Zatím bez hodnocení.

Upřímně doufám, že si první den Nového roku skvěle užíváte, i když není zrovna krásně. Já jsem se opět vrhla do knížek a učení, protože na začátku ledna mě čeká plno zkoušek (konkrétně z chemie, anatomie, farmaceutické botaniky, techniky a přípravy léčiv aj.), takže se snažím naučit se toho co nejvíce, ale i když jsem začala s předstihem, zjišťuji, že jsem čím dál tím víc ve skluzu.

Mám na Vás tímto jednu malou prosbu a to je odpovědět na pár otázek, které najdete pod článkem. Za pár dní mám totiž odevzdávat semestrální práci k hodinám psychologie a samozřejmě to dělám na poslední chvíli. S tématem byl trošku problém, protože jsem si původně chtěla vzít Freuda a jeho psychoanalýzu, ale zjistila jsem, že po Vánocích na takovéhle myšlenky vůbec nemám náladu a raději bych vzala něco, co mi je relativně bližší.

Takže jsem přemýšlela a protože mám tenhle blog a chodí sem spoustu mladých děvčat (vy!), rozhodla jsem se, že si zvolím téma Poruchy přijmu potravy, konkrétně mentální anorexie, která nám všem není tak úplně cizí, protože o ní slýcháváme velice často. Do své práce bych ráda uvedla výsledky přímo z mých anket (přijde mi to lepší než zoufale hledat na internetu).

Nemusíte mít strach – otázky jsou jen tři, hlasování je anonymní, v mé práci se neobjeví žádná konkrétní jména ani nic podobného. Potřebuju pouze procenta, takže tímto Vám děkuji, pokud mi na mé otázky pravdivě odpovíte.

[poll id=”17″]

[poll id=”18″]

[poll id=”19″]

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

9 komentářů

 1. Mers, k předchozímu článku jsem ti psala dotaz, odpověz mi prosím :) Děkuji :-*

 2. Haaanííík-Batty Lady

  Ty zkoušky ti nezávidím Mers ://

 3. Držím palce ať to všechno zvládneš:-) Taky mě teď čekají zkoušky, ale z informatiky.
  Tu práci bych si ráda přečetla, tohle téma mi je opravdu blízké. Ale předpokládám že to zveřejňovat nebudeš ;-)

 4. lucík ♥

  Ráda sem ti nějak pomohla,když ty nám pomáháš pořád :) o anorexii ted slýchávám boužel často. moje kamarádka jí trpí a už je přes 2 měsícce v nemocnici :( tak snad se uzdraví!

 5. Odpovědět na tři otázky je to nejmenšík, co pro tebe můžu udělat… :)
  Držím ti palce, ať ty zkoušky zvládneš! :D

 6. Barbara Charlotte ♥

  Držím palce, ty to určitě zvládneš.

 7. Fuuu..tak ti držím palce aby si to všetko bez problému zvládla..:) tiež mám samé skúšky, písomky..:( na otázky som veľmi rada odpovedala…:)*

 8. Držím palcee :-)

 9. Mersmerize

  Děkuju všem, jste zlatí:)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist