Domů Rodina & Škola Škola Semestrální práce + anketa Zatím bez hodnocení.

Semestrální práce + anketa Zatím bez hodnocení.

9

Upřímně doufám, že si první den Nového roku skvěle užíváte, i když není zrovna krásně. Já jsem se opět vrhla do knížek a učení, protože na začátku ledna mě čeká plno zkoušek (konkrétně z chemie, anatomie, farmaceutické botaniky, techniky a přípravy léčiv aj.), takže se snažím naučit se toho co nejvíce, ale i když jsem začala s předstihem, zjišťuji, že jsem čím dál tím víc ve skluzu.

Mám na Vás tímto jednu malou prosbu a to je odpovědět na pár otázek, které najdete pod článkem. Za pár dní mám totiž odevzdávat semestrální práci k hodinám psychologie a samozřejmě to dělám na poslední chvíli. S tématem byl trošku problém, protože jsem si původně chtěla vzít Freuda a jeho psychoanalýzu, ale zjistila jsem, že po Vánocích na takovéhle myšlenky vůbec nemám náladu a raději bych vzala něco, co mi je relativně bližší.

Takže jsem přemýšlela a protože mám tenhle blog a chodí sem spoustu mladých děvčat (vy!), rozhodla jsem se, že si zvolím téma Poruchy přijmu potravy, konkrétně mentální anorexie, která nám všem není tak úplně cizí, protože o ní slýcháváme velice často. Do své práce bych ráda uvedla výsledky přímo z mých anket (přijde mi to lepší než zoufale hledat na internetu).

Nemusíte mít strach – otázky jsou jen tři, hlasování je anonymní, v mé práci se neobjeví žádná konkrétní jména ani nic podobného. Potřebuju pouze procenta, takže tímto Vám děkuji, pokud mi na mé otázky pravdivě odpovíte.

[poll id=“17″]

[poll id=“18″]

[poll id=“19″]

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekŠťastný nový rok 2012
Další článekSnadná aplikace tvářenky
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

9 KOMENTÁŘE

  1. Mers, k předchozímu článku jsem ti psala dotaz, odpověz mi prosím :) Děkuji :-*

  2. Držím palce ať to všechno zvládneš:-) Taky mě teď čekají zkoušky, ale z informatiky.
    Tu práci bych si ráda přečetla, tohle téma mi je opravdu blízké. Ale předpokládám že to zveřejňovat nebudeš ;-)

  3. Ráda sem ti nějak pomohla,když ty nám pomáháš pořád :) o anorexii ted slýchávám boužel často. moje kamarádka jí trpí a už je přes 2 měsícce v nemocnici :( tak snad se uzdraví!

  4. Odpovědět na tři otázky je to nejmenšík, co pro tebe můžu udělat… :)
    Držím ti palce, ať ty zkoušky zvládneš! :D

  5. Fuuu..tak ti držím palce aby si to všetko bez problému zvládla..:) tiež mám samé skúšky, písomky..:( na otázky som veľmi rada odpovedala…:)*

Diskuze je uzavřena.