Domů Rodina & Škola Volný čas Tipy na romantické filmy, o kterých jsi možná neslyšela Zatím bez hodnocení.

Tipy na romantické filmy, o kterých jsi možná neslyšela Zatím bez hodnocení.

0

Chceš si zpříjemnit deštivé odpoledne romantickým filmem, ale máš pocit, že jste již už viděla snad všechny? Stálice, jako Pretty Woman nebo Láska nebeská znáš i pozadu? Právě proto se s tebou podělím o několik tipů na filmy, které možná trochu zapadly mezi mediálně propagované trháky. Takže popcorn nachystat a zachumlat se do deky před televizí (nebo počítačem :- )

V zemi Jane Austenové

v-zemi-jane-austenovePatříš mezi milovnice díla slavné spisovatelky Jane Austenové? Hltáš její knihy a vžíváš se do rolí Elizabeth Bennetové nebo Emmy Woodhouseové? Pak máš stejný problém, jako hlavní hrdinka filmu Jane Hayes (Keri Russel), beznadějně zamilovaná do pana Darcyho a doby Jane Austenové. Pracuje v malém knihkupectví a celý život sní, že se stane hrdinkou jednoho ze svých oblíbených románů, a když se jí to nedaří, neváhá vydat své úspory za pobyt v Austenlendu – dokonalém místě pro všechny fanynky slavné spisovatelky. Možná, že zde konečně prožije svoji Pýchu a předsudek, i když ne právě tak, jak si představovala.

Dohazovač

dohazovacOllye (Stuart Townsend) je tak trochu životní ztroskotanec nemá přítelkyni, dělá práci, která ho nebaví a jeho sen stát se spisovatelem je v nedohlednu. Pravým opakem je jeho přítel James (Steve John Shepherd) a právě on ho požádá, aby mu šel za svědka. Všechno by šlo skvěle, kdyby se Ollye na předsvatební párty nezamiloval do ženy. Vlastně ani by nevadilo, že se zamiloval do nějaké ženy, kdyby to nebyla nevěsta. A aby toho nebylo málo, Murray (Ollyeho praštěný kámoš) se mu rozhodne pomoci získat srdce vyvolené za každou cenu.

Ženy sobě

zeny-sobeV originále Bridesmaids neboli družičky. Další z řady bláznivých komedií, které se točí kolem svatebního šílenství. Annie (Kristen Wiig) má v životě celkem smůlu, kdysi měla svoji vlastní cukrárnu, bohužel zkrachovala. Její matka ji dohodila místo ve zlatnictví, ale Annie se příliš neřídí heslem Náš zákazník náš pán a podle toho to také dopadá. Udržuje pochybný milostný vztah, ze kterého sátle nemůže najít cestu ven. Právě v tu dobu ji kamarádka Lilliana oznámí, že se bude vdávat a Annie má být hlavní družička. Jenže přípravy rozhodně neprobíhají v poklidu, do všeho se zamíchá Helen, snažící se získat Lillianu pro sebe, sympatický policista a trochu extravagantní Megan.

Lekce neslušného chování

lekce-neslusneho-chovaniJohn Whittaker (Ben Barnes) se vrací domů a přiváží si sebou svoji novomanželku Laritu. Pro mnohé by to byla jistě radostní událost, nikoli však pro tuto zkostnatělou anglickou rodinu. Nejen, že Larita je Američanka, navíc je starší než John. Navíc je to vdova a byla vyšetřována pro podezření z vraždy svého prvního manžela. A co je možní nejhorší živí se jako automobilová závodnice. Energická a světaznalá Larita rozčeří klidné vody jedné rodiny a rozhodně ne bez následků.

Zná ji jako svý boty

zna-ji-jako-svy-botyNedokážeš si představit nikoho odlišnějšího, než sestry Maggie a Rose! Jediné, co je spojuje, je stejná velikost bot. Rosie je vzdělaná, má dobrou práci je zodpovědná a tak trochu workoholička. Neustále na sobě hledá chyby, marně se snaží zhubnout a trpí příliš nízkým sebevědomím. Meggie je jejím pravým opakem. Nemá stálou práci, přespává u sestry na gauči, pořádně nic neumí a vymetá jeden večírek za druhým. Nejvíc na sobě oceňuje svůj vzhled. Celý život si byly neustále na blízku, i přes veškeré odlišnosti. Pak přišla osudová hádka, která je rozdělila a než najdou cestu jedna k druhé, musí nejdřív najít cestu sami k sobě.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekŽádná sleva mi už neunikne…
Další článekJak oddálit menstruaci?
Svým věkem už jsem se (bohužel) přehoupla přes krásných „náct" na méně krásných „cet“ . Nyní se již delší dobu živím jako copywriterka na volné noze. Psaní článků mě baví, každé nové téma je pro mě výzvou a rozhodně bych se tomu chtěla věnovat i nadále. Volný čas trávím s přítelem a zakrslým králíkem Baxíkem, baví mě čtení – jsem holka, takže červená knihovna – ráda jezdím na bruslích a samozřejmě jako každý správný, i když už možná vysloužilý teenager, vysedávám u Facebooku.