Domů Rodina & Škola Moje zápisky Vánoce 2011

Vánoce 2011

9

Tak jak si užíváte Vánoce a vše okolo?

Já se mám krásně, až na to, že jsem opět lehla, nemůžu mluvit a ani tenhle rok se mi zřejmě pořádný zánět průdušek nevyhne, ale i tak jsem strašně spokojená. Vánoce byly prostě parádní (pro pochopení: jsem milovnice podobných událostí)!

Úplně první rok jsem je trávila s přítelem, i když jsme spolu už přes tři roky. Předešlé dvoje Vánoce jsme sice spolu také byli, ale nejdřív jsme odbyli večeře u rodin a teprve potom se sešli, tenhle rok už jsme konečně večeřeli spolu s celou rodinou (nejdřív mojí, potom jeho), takže o to bylo lépe.

Z dárečků jsem moc šťastná, pokud by vás zajímalo, co mi Ježíšek pod stromeček nadělil, tak asi největší dárek a pro mě nejdůležitější je Amazon Kindle – čtečka elektronických knih. Jako vášnivá čtenářka mám vždy u sebe nějakou tu bichli, ale díky Kindlu si můžu knížku stáhnout do zařízení a pohodlně jí přečíst. Nejdříve jsem měla strach, jak dobře se mi z toho bude číst, protože upřímně nenávidím čtení z počítače – bolí z toho oči a moc stran nepřečtu, ale na Kindlu – to je jiná. Čtečka není žádným způsobem podsvícena a používá elektronický inkoust, takže baterie vydrží až 4 týdny, takže už žádné tahání těžkých knih.Dál jsem dostala spoustu kalhotek a ponožek (u mě záhadným způsobem nedostatkové zboží), kosmetickou taštičku s vlasovým lakem a tužidlem od Taft, z Orsay návleky na ruce a na nohy, parfém MexXx, krásné motýlí svíčky, kabelku Nike…

I naše kočička Lila měla z Vánoc radost, protože jsme jí koupili kapsičky od značky Gourmet (její oblíbené) a navíc dostala pískací myšku, na kterou se nejdříve moc netvářila, ale posléze jsme litovali, protože si s ní hrála samozřejmě až v noci, o čemž věděl celý dům.

Vánoce jsem si moc užila, i přes to, že venku to vánočně moc nevypadá, u nás už druhým dnem prší a je pořádně zataženo, o důvod víc, proč nevylézat z postele;)

Co Vaše dárky a Vánoce?

Předchozí článekSebevědomí bez výčitek
Další článekJak na umělé řasy?
Mersmerize
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

9 KOMENTÁŘE

  1. já si vánoce taky pěkně užívám, mám ráda takovou atmosféru :)a jinak moc hezké dárečky :)

  2. Letošní Vánoce jsou skvělé! taky bych si přála tu čtečku elektr. knih :)

  3. Já jsem konečně dostala nový mobil, tákže Vánoce perfekt.Mimochodem krásná kočička, doma mám podobnou ;-) Čím barevnější tím lepší + piha u pusiny….fakt rozkošna… miluju kočky…. no já už radši mizim =D

  4. Jéé tak nejsem jediná u koho jsou kalhotky a ponožky nedostatkové zboží?? :D Nechápu kam se pořád ztrácejí a jak se na nich dělají díry! Jinak k Vánocům jsem dostala vysněný nový mobil, úžasnou kancelářskou židli k počítači a úžasného plyšáka od ještě úžsnějšího kluka. Mimochodem, máte krásný stromeček.

    • Děkujeme – on byl fialovo stříbrný, akorát můj foťák fialovou nějak nedokázal pobrat a vypadá modře, asi to bude těma odleskama:) Jinak jsem ráda, že nejsem jediná, kdo neustále ztrácí ponožky:D

  5. Ahoj, Mers, chtěla jsem se zeptat, jestli se do Amazon Kindlu musí ty knihy kupovat z nějakých e-stránek nebo stačí ji mít uloženou v pc třeba v pdf, open office… Přemýšlela jsem, že bych si ho také koupila, ale sháním takový, aby jsem si ty knihy do něj nemusela kupovat:-) Díky:-)

    • Ahoj, knížky si můžeš koupit na oficiálních stránkách. Potom existují stránky, které jsou zdarma e-knihy. Já jsem ještě žádnou knihu nekupovala, většina z těch, které čtu jsou uloženy ve formátu .doc nebo .pdf na uloz.to a odtamtud to stáhnu. Při registraci do kindlu se ti udělá tvůj vlastní e-mail (např. maka@kindle.com), na ten e-mail si z klasického svého (např. maka@seznam.cz) pošleš email s přílohou (s tou knihou ve wordu nebo pdfku) a automaticky se ti to pošle do kindlu, překonvertované na formát, který zná:)

Diskuze je uzavřena.