Vánoce 2011 Zatím bez hodnocení.

Tak jak si užíváte Vánoce a vše okolo?

Já se mám krásně, až na to, že jsem opět lehla, nemůžu mluvit a ani tenhle rok se mi zřejmě pořádný zánět průdušek nevyhne, ale i tak jsem strašně spokojená. Vánoce byly prostě parádní (pro pochopení: jsem milovnice podobných událostí)!

Úplně první rok jsem je trávila s přítelem, i když jsme spolu už přes tři roky. Předešlé dvoje Vánoce jsme sice spolu také byli, ale nejdřív jsme odbyli večeře u rodin a teprve potom se sešli, tenhle rok už jsme konečně večeřeli spolu s celou rodinou (nejdřív mojí, potom jeho), takže o to bylo lépe.

Z dárečků jsem moc šťastná, pokud by vás zajímalo, co mi Ježíšek pod stromeček nadělil, tak asi největší dárek a pro mě nejdůležitější je Amazon Kindle – čtečka elektronických knih. Jako vášnivá čtenářka mám vždy u sebe nějakou tu bichli, ale díky Kindlu si můžu knížku stáhnout do zařízení a pohodlně jí přečíst. Nejdříve jsem měla strach, jak dobře se mi z toho bude číst, protože upřímně nenávidím čtení z počítače – bolí z toho oči a moc stran nepřečtu, ale na Kindlu – to je jiná. Čtečka není žádným způsobem podsvícena a používá elektronický inkoust, takže baterie vydrží až 4 týdny, takže už žádné tahání těžkých knih.Dál jsem dostala spoustu kalhotek a ponožek (u mě záhadným způsobem nedostatkové zboží), kosmetickou taštičku s vlasovým lakem a tužidlem od Taft, z Orsay návleky na ruce a na nohy, parfém MexXx, krásné motýlí svíčky, kabelku Nike…

I naše kočička Lila měla z Vánoc radost, protože jsme jí koupili kapsičky od značky Gourmet (její oblíbené) a navíc dostala pískací myšku, na kterou se nejdříve moc netvářila, ale posléze jsme litovali, protože si s ní hrála samozřejmě až v noci, o čemž věděl celý dům.

Vánoce jsem si moc užila, i přes to, že venku to vánočně moc nevypadá, u nás už druhým dnem prší a je pořádně zataženo, o důvod víc, proč nevylézat z postele;)

Co Vaše dárky a Vánoce?

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

9 komentářů

 1. já si vánoce taky pěkně užívám, mám ráda takovou atmosféru :)a jinak moc hezké dárečky :)

 2. Letošní Vánoce jsou skvělé! taky bych si přála tu čtečku elektr. knih :)

 3. Já jsem konečně dostala nový mobil, tákže Vánoce perfekt.Mimochodem krásná kočička, doma mám podobnou ;-) Čím barevnější tím lepší + piha u pusiny….fakt rozkošna… miluju kočky…. no já už radši mizim =D

 4. Jéé tak nejsem jediná u koho jsou kalhotky a ponožky nedostatkové zboží?? :D Nechápu kam se pořád ztrácejí a jak se na nich dělají díry! Jinak k Vánocům jsem dostala vysněný nový mobil, úžasnou kancelářskou židli k počítači a úžasného plyšáka od ještě úžsnějšího kluka. Mimochodem, máte krásný stromeček.

  • Mersmerize

   Děkujeme – on byl fialovo stříbrný, akorát můj foťák fialovou nějak nedokázal pobrat a vypadá modře, asi to bude těma odleskama:) Jinak jsem ráda, že nejsem jediná, kdo neustále ztrácí ponožky:D

  • U mě je to úplně stejné…

 5. Ahoj, Mers, chtěla jsem se zeptat, jestli se do Amazon Kindlu musí ty knihy kupovat z nějakých e-stránek nebo stačí ji mít uloženou v pc třeba v pdf, open office… Přemýšlela jsem, že bych si ho také koupila, ale sháním takový, aby jsem si ty knihy do něj nemusela kupovat:-) Díky:-)

  • Mersmerize

   Ahoj, knížky si můžeš koupit na oficiálních stránkách. Potom existují stránky, které jsou zdarma e-knihy. Já jsem ještě žádnou knihu nekupovala, většina z těch, které čtu jsou uloženy ve formátu .doc nebo .pdf na uloz.to a odtamtud to stáhnu. Při registraci do kindlu se ti udělá tvůj vlastní e-mail (např. maka@kindle.com), na ten e-mail si z klasického svého (např. maka@seznam.cz) pošleš email s přílohou (s tou knihou ve wordu nebo pdfku) a automaticky se ti to pošle do kindlu, překonvertované na formát, který zná:)

  • Moc díky:-)

TOPlist