Domů Rodina & Škola Moje zápisky Vánoce v únoru? Zatím bez hodnocení.

Vánoce v únoru? Zatím bez hodnocení.

3

Tenhle postřeh z mých zážitků Vás určitě pobaví, alespoň většinu mých známých rozesmál. Konkrétně se jedná o to, že včera jsme slavili druhé Vánoce s druhou polovinou naší rodiny (sestřenice, teta, strýc), kteří jsou z jiné části republiky, takže sladit se v setkávání je pro nás prostě těžké. Buď je někdo nemocný, nebo má práci – no určitě tohle znáte. Každopádně teprve včera k nám přijeli, takže jsme si konečně mohli předat dárečky.

Dostala jsem spoustu maličkostí, nejvíc mě ale pobavil sexy Vánoční kostým (košilku, push-up podprsenka, všude vycpané bílým chmýřím) a doopravdy netuším, co tím moje sestřenice myslela, ale slušně jsem se zasmála!

Jelikož si druhá polovina naší rodina  pořídila novou kočičku/koťátko a nechtěli ho nechat samotné doma, vzali přepravku a vesele s ní cestovali k nám. Kočka – jmenuje se Chi-Chi (čti Či-či) je vážně úžasná: Mazlivá, krásná, hravá. Je jí jen pár měsíců. To jsme ale doopravdy nečekali, co bude vyvádět naše Lila.

Lile jsou přibližně dva roky, už je to dospělá kočka a je to hrozný strašpytel. Miluju jí, každý večer se mnou spí, mazlí se, bojí se spát sama, ale stačí cizí lidé, rychlý pohyb, vysavač nebo fén, aby se na pár hodin ze strachu ztratila! No a teď přinesli novou kočku! Lila okamžitě utekla, schovala se pod postel, klepala se strachy, prskala na Chi-chi a odmítala se i dojít nažrat. Zkrátka je to vážně hrozný strašpytel – stejně mi jí ale bylo líto:)

Včera padl nový rekord, na který bych asi vůbec neměla být pyšná, ale tak přiznám ho. Druhého a třetího února jsem nepřidala jediný nový článek – dva dny bez článku blog ještě nezažil a úplně jsem se za to styděla, takže jsem dnes ve tři ráno sepisovala na rychlo článek o smíšené pleti, abych si trošku pohladila své černé svědomí! Jenže jsem ve čtvrtek a pátek byla donucena vstávat ve čtyři ráno a únava je vážně jediný případ, kdy nejsem schopná napsat ani jednu větu! Vážně!

Jinak, ráda bych tu opět uspořádala chat (nejlépe příští neděli – pokud nevyhovuje, klidně se do komentáře ozvěte) a během příštího týdne bych tu chtěla nějakou malou giveaway o nějaký výrobek, o kterém jsem tu recenzovala – ještě budu muset promyslet jaký:)

Mějte se krásně, nechoďte do té zimy a radši zůstaňte zachumlané doma v postýlce.

Mers

P.S.: Připomínám založený formspring, kdybyste na mě měly nějakou otázku.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekPéče o smíšenou pleť
Další článekSpeciál bydlení
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

3 KOMENTÁŘE

  1. Chat je Skvělý nápad, už se moc těším :). Jinak Lily je mi také líto a na giveaway se moc těším (i když jsem nikdy nic nevyhrála :).

  2. Na chat se moc těším :) A s tím, že tu dva dny nebyl žádný článek si hlavu nelam. Podle mě se nemáš za co stydět :))Tvoje ostatní skvělé články to už dávno vynahradily..

Diskuze je uzavřena.