Výběr nadměrné velikosti podprsenky + tipy pro velká prsa 5/5 (6)

Když jsem nedávno psala článek o tom, jakou podprsenku mít u sebe ve skříni, co patří mezi základní výbavu každé dívky, objevilo se mi pod článkem několik komentářů, které se ubíraly směrem, že je problém sehnat malý obvod, velké košíčky a celkově neobvyklé rozměry podprsenky. Sama to vím moc dobře, shánět spodní prádlo je často zkrátka peklo, protože v obchodech jsou nejčastěji vystavované klasické průměry – průměr obvod a průměr košíček, které má spousta dívek, ale co my nestandardní?

1. Holky, zkuste Gate

První typ, který bych Vám ráda dala je kamenný obchod Gate. Až tam jsem si vybrala dobře padnoucí plavky a dobrou, poměrně hezkou podprsenku. Nutno dodat, že ale větší než Déčkové košíčky tam nenajdete, nebo alespoň já jsem na ně nenarazila. Dobré ale je, že na velké košíčky (C, D), mají i malé obvody (60 – 65 – 70) a kvalita není zas tak špatná a cena je více než přívětivá. Proto Gate patří mezi moje oblíbené řetězce, co se týče podprsenek a kalhotek.

2. Značka Like You

Druhý typ není tak úplně obchod jako spíše konkrétní značka. Jedná se o Like You, která se zaměřuje právě na neobvyklé velikosti a velký rozsah nabízených obvodů a košíčků. Tady si vyberou hlavně dívky, které jsou ve svých přednostech doopravdy vybavené. Já sama jsem ještě Like You nevyzkoušela, teprve nedávno jsem o této možnosti slyšela, každopádně rozhodně to v plánu mám. Navíc cena není vůbec špatná – podprsenka se pohybuje okolo 300 – 500 Kč, což za extra a hezký kousek není vůbec špatné.

Většina podprsenek začíná na obvodu 65 a u Like You najdeš i například opomíjenou 65D, 65E,65F (a tak dále, až do velikosti J). Někdo si určitě řekne, že to snad není možné a že nikdo takovou velikost nemůže mít – z vlastní zkušenosti ale vím, že to není pravda. Sama sice tak velkou velikost nemám, znám ale pár holek a starších žen, pro které je hledání spodního prádla doopravdy utrpením a proto oceňuji, že se na trh konečně dostalo něco podobného za slušný peníz.

TIP: Přečti si recenzi:  >>> Nejoblíbenější přípravek pro pevnější prsa <<<

Znáš podložku pod podprsenku?

Znáš tento výdobytek moderní doby? Kromě minimalizace nevzhledného pocení v oblasti prsou také výrazně přispívá k celkovému pohodlí, pokud máš větší prsa. Umisťuje se mezi prsa a samotnou podprsenku, vyrábí se z přírodních materiálů (např. Bambus) a skvěle absorbuje vlhkost. Vyplatí se dát mu šanci.

Chrániče ramínek

Opět suprově inteligentní vychytávka, kterou ocení zejména slečny, které se již potýkali s nepříjemnými červenými fleky na pokožce, které na jejich ramenou zanechala ramínka po celodenní zátěži.

Doporučuji investovat do spolehlivosti

Platí obecně pro všechny ženy, ale speciálně majitelky velkého poprsí by měly věnovat velkou pozornost výběru spodního prádla, zejména její horní části. Kvalitní a spolehlivý produkt dokáže totiž výrazně usnadnit život. Nezapomínej i na správnou velikost.

Tipy pro velká prsa

Pokud máš velká prsa, tvoje oblečení by mělo pokrýt oblast poprsí lichotivě, tj. tak, aby prsa nepůsobila zbytečně ještě větším dojmem a aby příliš na sebe nestrhávala pozornost, což může ve finále vyvolat levný dojem. Podívej se na našich několik rad:

  • Dobrá a kvalitní podprsenka je prostě základ. Vyhni se střihům, z nichž ti prsa „vytékají“, v nichž prsa visí směrem dolů a působí ochable. Velmi důležitý je rozměr obvodu pod prsy, který drží až 80% váhy poprsí a měl by být o 5-10 cm menší, než je skutečně naměřený obvod tvého těla pod prsy při výdechu. Vhodná velikost košíčků je také důležitá – pro velká prsa jsou vhodné méně vykrojené střihy. Dobrá podprsenka dokáže prsa opticky zmenšit a zejména pozvednout, což vytvoří iluzi delšího a štíhlejšího pasu.
  • Materiály tvých topů, sak a svetrů by měly být měkce splývavé. Vyhni se tvrdým, nepoddajným i příliš objemným materiálům.
  • Velká prsa v uzavřených, malých výstřizích vypadají ještě větší. Vybírej si proto otevřené, hlubší výstřihy sak a kabátů, svetrů, které měkce padají přes prsa.
  • Vyhni se výstřihem, které přidávají prsům objem – vhodné nejsou nabírané a řasené výstřihy, ani objemné volány.
  • Nevhodná jsou i příliš tenká špagetová ramínka topů a korzetové střihy šatů, které působí dojmem, že poprsí se z nich „vylije“.
  • Vyhni se výrazným detailům v oblasti poprsí – vhodné nejsou nápisy, lesklé aplikace, náprsní kapsy, zipy, druky, nápadné štepování, přezky.
  • Vyhni se objemným šperkům a šátkům, které jsou umístěny v rovině poprsí, protože ti přidají objem.
  • Pokud nechceš aby tvoje prsa na sebe strhávala hodně pozornosti, přitáhni více pozornosti ke své tváři – zajímavá čepice, účes, líčení, rtěnka, náhrdelník, či náušnice zaujmou vaše okolí dost na to, aby nebyl studován jen objem tvého poprsí.

VIDEO: Jak vybrat podprsenku pro velká prsa?

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist